Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]
[Рівненщина] Стара Мощаниця

Новенький
З нами з:
28 березня 2011, 15:19
Повідомлень: 17
Звідки: Захід України
Дякував (ла): 0
Подякувати: 50
Повідомлення
Додано: 25 червня 2014, 17:54
Весняна ловля линків і карасів. Звіт з рибалки Стара Мощаниця, 10.05.2014

Компаньйони: Слава Воронцов, Ігор Падалко, Антон Жданкін.

Погода: спочатку сонячна, потім насунула хмара й похолодало трохи, потім знову сонячно. Вітер переважно східно-південний, часом стихав. Тиск 737 мм. рт. ст..

Рівень води: трішки вищий ніж рік тому. За моїми спостереженнями ставок все-таки трохи вийшов з берегів, бо на натоптаних місцях ловити складно - ногі у воді.

Час ловлі: з 04:50 до 12:30.

Місце: північна сторона ставка, метрів 300 від дамби.

Зловлено: мною 13 карасів і 26 линків. Найбільший линок десь на долоню, майже всі карасі грам по 300. Напарники відрибалились гірше.

Наживка: гнойових хробак і мастирка. Спочатку карась клював лише на мастирку, а потім і на хробака також. Линкі клювали переважно на хробака. Я також пробував ловити і на опариші, то теж клювали линкі.

Прикормка: Traper Lin-Karas чорного кольору. Варто додати, що поряд я підгодовував макухою з фішдрімівським карасем, там теж клювало і ловилось.

Снасті: махова вудка.

Знайомий в інтернеті скинув мені ось цю фотографію, датовану другим травня. Як я це побачив, то цілий тиждень ні про що інше і думати не міг. Лише мріяв про линків і дебелих карасів в Старій Мощаниці. Мої сподівання виправдались сповна.

Щоб приїхати перед іншими рибалками ви виїхали о третій ночі. Дорога за Мізочем не змінилась — вибита і розмита дощами бруківка, їхали доволі помалу. Спочатку ми думали всі разом сісти на південній стороні става, але на дамбі стояв бус, тому заїхати туди ми не змогли. Ну раз так, то я з Антоном вирішив сісти на тому ж місці, де й [url=rivnefish.com/blog/2013/07/29/stara-moshhanicya-28-07-2013/]минулого разу[/url]. А Ігор з Славою пішли туди, де можна закидати фідер.

Зображення

Рибалити тут поплавчанками — просто ідеально. Мрія. Ловити потрібно в вікнах між заростями рдеснику(по-російськи "рдест"). У нас було місце з дуже великою площою вільної поверхні води, шириною десь 5 метрів. Глибина дуже пристойна, десь метра 2. Я закинув снасті та прикормив. А у мого напарника всі наявні вудки були довжиною до трьох з половиною метрів. Забігаючи на перед скажу, що ловив він лише дрібну рибку: окунів, верховодку і гірчаків.

Зображення

Спочатку почали клювати ліночки, а трішки згодом запрацювала прикормка і мало-помалу почали попадатись і карасі. При чому карасі клювали чомусь лише на мастирку. Спочатку малі, а чим далі - тим більші.

Зображення

На рибу довго чекати не довелось. Линочки клювали часто і добре. Потрібно було лише дочекатись поки поплавок "поведе". В такі моменти серце завмирало і я почував себе таким же щасливим як і в дитинстві. Ось лише переважна більшість цих линочків була маленького розміру. Звісно, що після закінчення ловлі вся дітвора попливла підростати.
Зображення

Десь після дев'ятої ранку мені попались ну дуже славні карасі. Тягнути їх було вкрай приємно. Вони відчайдушно впиралися і намотували кола під водою, перш ніж потрапити в підсак. Дуже добре, що я не полінувався і з самого ранку косою розчистив собі місце для виважування риби — доріжку в прибережній рослинності шириною в метр. Закриваю очі і знову бачу ці виважування красунчиків :)
Зображення

Десь о пів на десяту насунула хмара. Стало помітно темніше і найгірше — здійнявся вітер. Він був не таким вже й сильним як часом буває на рибалці, але ловити на поплавок стало неможливо. Всі тендітні покльовки просто втрачались в хвилях. Але якщо бути відвертим, то зі зміною погоди кльов хтось вимкнув. Тому ми вирішили поїсти. І як це звичайно буває, під час нашого прийому піщи риба знову почала по трішки клювати. З цього моменту карась почав попадатись і на хробака.
Зображення

В цей же час Антон майже нічого не ловив, а лише дивувався моїм рибам. Я йому віддав свою болонську вудку, щоб він міг кидати далі і пару линочків він таки зловив. Шкода лишень, що карась йому так і не клюнув. Також впродовж всієї рибаки я компаньйону постійно в'язав повідки, розплутував бороди і звільняв зачепи. Як завжди я вголос бідкався, що не люблю на рибалці бути нянькою, на що Антон вдало сказав, що саме завдяки цьому я і ловлю вдало. Можливо аби нікому не допомагав, то і сам нічого не ловив би.


Потім прийшов Слава і розказав наступне: На тому березі ловити фідером можна, але в метрах восьми від берегу є стіна з водоростей і тому дуже важливо рибу через нього протягнути зверху, в іншому випадку до побачення. Він наловив купу линочків і кілька карасів. А Ігор сів в такому місці, що перед ним знаходиться коряга, в якій він обірвав всі свої кормушки і навіть залишив шоклідера. Впіймав кілька линочків на вудку та й по всьому. Славік же ловив суто на опариші, прикормка "FishDream фідер".
Коли вже їхали додому після рибалки на загальній нараді в машині всі вирішили, що ключову роль в моєму успіху зіграла саме прикормка.

Відео з уловом:
https://www.youtube.com/watch?v=UrKzf1rxK8c

Дуже сподобалось рибалка. Рай для поплавочника!

Цей же запис в мене на бложику, там фотографій є всі: Весняна ловля линків і карасів. Звіт з рибалки Стара Мощаниця, 10.05.2014
За це повідомлення автора stal1n подякували: 6
alexor (26 червня 2014, 08:16), fisheye (25 червня 2014, 18:54), Sashko (25 червня 2014, 21:32), Shymaher (25 червня 2014, 22:47), under (25 червня 2014, 20:50), любитель (25 червня 2014, 19:39)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron