Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 3 повідомлень ]
[Рівненщина] Водосховище ХАЕС

Новенький
З нами з:
28 березня 2011, 15:19
Повідомлень: 17
Звідки: Захід України
Дякував (ла): 0
Подякувати: 50
Повідомлення
Додано: 20 березня 2015, 18:46
Відкриття сезону 2015. Звіт з рибалки Остріг, 14-15.03.2015

Компаньйони: Тарас Ганіткевич, Віктор Шевчук, Паша "Полосатік", Олександр Лащук, Саня і Ваня.
Погода: температура +4, вітер східний 7 м/с, тиск сильно зростав з 748 до 759 мм. рт. ст.. Цілу суботу йшов дрібний дощ, на вечір він стих. Хмарно й холодно.
Рівень води: норма.
Час ловлі: 16:30-03:00.
Місце: Нетішинське водосховище зі сторони Острогу, майже відразу за шлагбаумом ліворуч.
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: особисто мною 2 великі карасі та 3 підлящики. Тарас на пару з Пашкою взяли 53 рибини, Ваня і Саня десь так само. Віктор не впіймав нічого(хоча навіть пробував ловити на Ванін фідер з прикормкою, поки той спав), Сашка Лащук якусь плотвичку.
Наживка: опариш + мотиль.
Прикормка: саморобна, спеціально для цього місця. На неї нічого не брало, довелось додати сипуху Traper Leszcz. З ближньої точки ловив на FishDream лящ + бетаін з меласою, клювала лише випадкова риба не великого розміру.
Снасті: тяжкий фідер, фідер.

Існує все-таки в нашій області місце, де можна відкритись сезон так рано, як лише можна мріяти.

Нас зібралась добряча компанія, їхали аж трьома машинами.

А водосховище нас зустріло холодним вітром, мрякою, дощем і постійним гулом від хвиль, що б'ються в берег. Першим ділом, як і було домовлено перед виїздом, ми всі дружно поприбирали сміття біля берегу в мішки і винесли з території
Зображення

Всі зайняли місця один біля одного і почали готуватись до нічної рибалки. Це була перша рибалка, де я випробовував своє новеньке крісло Korum deluxe accessory chair. Поки я його налаштував на тих плитах і розклав вудки пройшло доволі багато часу. Мені треба буде в цьому ще добряче повчитись.
Проміряв відстань: в 44-50 метрах була ракушка, ближче піщано-кам'янисте дно і геть під берегом якась тіна. Вирішив тяжким фідером ловити з ракушки, а середнім фідером з ближньої дистанції в 36 метрів. За зиму багато чого забув, кидав поганенько й криво. Мало того, потім побачив, що шнурок на Датч Мастері виліз з кліпси :( і я промірявся грузиком ще раз. А ще й косий зустрічний сильний вітер постійно заважали кидати влучно. Коротше, не докидав я до ракушки. Вже аж за північ зняв методну оснастку з тяжкою фідеру, почепив годівницю у формі кулі на патерностер і став класти точно під кліпсу.
Тепер про прикормку. Справа від мене відразу сидів Паша, у нього була якісна польська прикормка Трапер. Він нею перебивав мою кашу, риби у мене в секторі тупо не було. Поки я не додав в свою прикормку теж траперу, то й не бачив жодного клювання.
Зображення


Коротше, в умовах сильного пресингу на рибу з усіх боків потрібно обов'язково користуватись якісними кормами з яскравими сильними ароматами, бо будеш в прольоті. А можливо ще дуже і дуже рано ловити на кашу з зернятами. Якби там не було після коригування дистанції і прикормки я теж почав щось ловити.
Зображення


Вночі було дуже холодно і постійно дув цей сильний вітер. Довелось вдягати на себе всю одежу, що мав. Навіть дощовик, щоб не так продувало. Все одно якщо довго сидів на стільки то мерз, доводилось трохи ходити по березі, щоб зігрітись.

Спостерігати за покльовками було теж не дуже зручно: сильні хвилі постійно накатували на шнури і кінчики фідерів весь час гойдались. Але карасі клювали дуже впевнено — просто стягували вудки зі стійок.
Зображення


У мене клювало дуже рідко, а от Паша тягав рибу раз за разом, як в принципі Тарас і Ваня. Вони сюди їздять мало не кожні вихідні, тому точно знають куди класти корм і як ловити рибу. Просто молодці! Підібрали ключик до цього місця.
Також наш місцевий знайомий Валерій спіймав на стандартну Нетішинську методну снасть(ковзаюча пружинка з кашою і в кінкі коротенький повідок на шнурі) великого ляща. А от мені на таку ж снасть за цілий вечір нічого і не клюнуло.
Зображення

Загалом клював не крупний підлящ і влітали карасі грам по 300. Головне було докидати до ракушняка. З ближніх дистанцій ні в кого кльову не було зовсім, хіба яка випадкова маленька рибка.
Холод брав своє, я здався десь біля третьої ночі і пішов спати в машину.

Зранку почали підтягуватись нові люди до водосховища, а ми поїхали додому. Отаке от відкриття сезону 2015.
Зображення

Відео з рибалки:
https://www.youtube.com/watch?v=M5Vq8JRjgq0

Нікому радити таку рибалку не хочу. Ще дуже холодно. Риба ловиться вночі, лише з конкретно визначених ділянок, ще й подавай їй якісний корм. Особисто я тепер маю нежить, горло болить і постійно чихаю й шмаркаюсь.
Ну хіба дуже вже хочеться на результативну рибалку, то можна їхати :)
Зображення

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Вікдриття сезону 2015. Звіт з рибалки Остріг, 14-15.03.2015
За це повідомлення автора stal1n подякували: 7
Jordan (20 березня 2015, 21:15), parawyt (22 березня 2015, 21:39), рибацюга1 (20 березня 2015, 20:27), Relax (28 березня 2015, 05:55), Rivs2010 (20 березня 2015, 20:02), Trade (20 березня 2015, 19:05), Хочячек (20 березня 2015, 19:27)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
28 березня 2015, 03:21
Повідомлень: 3
Звідки: УкраЇна
Дякував (ла): 1
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 28 березня 2015, 06:01
Всім доброго дня! Приїхали на водосховище 0 6:30 ранку, субота (21.03.2015р.), місце для ловлі обрали біля риббази. Забігаючи наперед скажу,що до 16:00 нами нічого зловлено не було, а от дохлої риби ми побачили багато ((

На березі водойми лежали великі дохлі Білі Амури і Товстолоби:

ВІДЕО
https://www.youtube.com/watch?v=E0GV8D5keFg
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=E0GV8D5keFg[/youtube]

Поряд з нашим місцем лову, розташувались підводні мисливці (їх улов один судак 2 кг) , з розмови з ними ми дізнались, що все дно встелене товстолобами більше 5 кг (((

ВІДЕО
https://www.youtube.com/watch?v=8Gy09ARRt3E
[youtube]8Gy09ARRt3E[/youtube]

Поспілкувавшись з місцевими, дізнались, що травили ракушки, а потравили рибу )) :ne_vi_del:
Позитив отримали від сонячної погоди та розуміння, що вже весна!
Буду вдячний, якщо підпишитесь на канал Ютуб!

Бажаю всім рекордного сезону рибалки 2015 року !!!!!
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E65A6ih8VVW2CPwljA

Новенький
З нами з:
28 березня 2011, 15:19
Повідомлень: 17
Звідки: Захід України
Дякував (ла): 0
Подякувати: 50
Повідомлення
Додано: 23 квітня 2015, 14:38
Без лящів в поганий вітер. Звіт з рибалки Острог, 17-18.04.2015

Компаньйони: Слава Воронцов, Діма, Саша.
Погода: температура +8(під ранок опустилась до +2), вітер північно-західний 1-2 м/с, тиск сильно зростав з 737 мм. рт. ст., небо малохмарне. А от наступний день вже був значно холодніший і похмурим.
Рівень води: норма.
Час ловлі: 18:30-08:00.
Місце: Нетішинське водосховище зі сторони Острогу, майже відразу за шлагбаумом ліворуч, між цифрами 1 та 2 на бетоні.
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: на всю нашу компанію 12 карасів, особисто я взяв лише одного карасика. Майже всю рибу натягав Слава. Чомусь не було лящів взагалі.
Наживка: опариш + мотиль.
Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz на одній точці і Traper Leszcz Belge на іншій точці.
Снасті: тяжкий фідер, фідер.

Як сніг на голову пропозиція від Слави їхати на нічну фідерну рибалку в Острог. Забирають прямо з роботи і привезуть під хату. Як на диво жінка не проти. Якщо чесно, то я не дуже то й палав бажанням мерзнути всю ніч, але знав, що у випадку відмови потім буду довго шкодувати про втрачену можливість. То ж вперед, до пригод!

Коли приїхали, то виявили доволі таки багато рибалок на дамбі, і всі вони залишались на ніч.
Зображення

Ми знайшли доволі широку вільну ділянку між рибалками і почали готувати свої місця.
Я зробив ставку суто на ляща. Нащупав в 52 метрах від берегу ракушку і відправив туди 10 повних годівниць з хорошою лящовою прикормкою. Єдиний нюанс, що ця прикормка була з морозильника. Після цього почав там ловити тяжким фідером. Покльовок не було дуже довго, тому я почав ловити середнім фідером на іншій точці праворуч, на ту ж прикормку, але вже суто на мотиль без опариша. Там теж не клювало :(
Зображення

Першого карася спіймав Славік десь близько десятої, але то була якась зальотна випадкова риба, бо більше не клювало. Взагалі по березі кльову ні у кого не було. У мене було кілька невнятних ледве помітних покльовочок, але без толку. Приїхали наші друзі Паша з Тарасом, з якими я був на минулій рибалці тут, вони то ловити вміють. Але і в них кльову не було взагалі. Лише кілька дрібних випадкових рибок.

Я змінив прикормку на тяжкому фідері на Traper Leszcz Belge і дистанцію ловлі на +5 метрів. І майже відразу злапав карася. Але одиночного :(

Зображення

Так кльову я і не дочекався кльову і звалив спати в машину десь о пів на третю ночі. А хлопці всі полишались чекати на нічну рибу.
Зображення

Як виявилось пізніше, риба клювала з четвертої до п'ятої ранку. Якраз в цей час я спав в машині. Як тільки я повернувся до вудочок, так відразу кльов і відрізало. Більше в нашій компанії ніхто з п'ятої ранку жодної покльовки і не бачив аж до моменту нашого від'їзду о восьмій годині. Прикольно клюнув найбільший карась у Слави: просто стягував фідер разом з триногою у воду. Добре, що Славік встиг прокинутися і зреагувати на цього велетня.
Зображення

Я сходив "в гості" до наших друзів на дальню сторону дамби. У них теж цього разу був повний прольот. Лише кілька рибок у заліку, та й то не великих. Паша використовував якісну сенсасівську прикормку(її знімок є в загальному альбомі), але це нічого не дало. Вкотре підтвердився факт: на дуже великій водоймі жодна прикормка не допоможе, якщо риба пішла десь в інше місце.
Але мені вдалось зазнімкувати Тараса, який виважував єдиного(!) цієї рибалки лящика.

Зображення

Отже, героєм цієї рибалки без сумніву був Слава Воронцов, який нехитрою сумішшю з прикормок Флагман "лящ шоколад" + "універсал зима" зумів злапати трохи гарних карасів. Те про що мрієш, колись та збувається ;)

Зображення

Відео з рибалки:
https://www.youtube.com/watch?v=qqCEKpOUvsg

Висновки:
- Вітер був слабеньким, ще й від нас - то дуже погано. Треба щоб дуло прямо в пику і хвилі билися по плитах;
- риба була взагалі не активною, покльовки випадковими;
- особисто я зробив ставку на лящів, а їх в зоні ловлі взагалі не було, жодна прикормка навіть не допомогла;
- основна маса риби поклювала в проміжку часу 04:00-05:00, а далі тупо відрізало.

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Без лящів в поганий вітер. Звіт з рибалки Острог, 17-18.04.2015
За це повідомлення автора stal1n подякували: 6
alexor (27 квітня 2015, 07:57), Babai (23 квітня 2015, 19:30), BOB (24 квітня 2015, 20:28), jurek (25 квітня 2015, 14:49), parawyt (24 квітня 2015, 21:20), Rivs2010 (23 квітня 2015, 19:21)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 3 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron