Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ]
[Львівщина] Прилбичі

Новенький
З нами з:
28 березня 2011, 15:19
Повідомлень: 17
Звідки: Захід України
Дякував (ла): 0
Подякувати: 50
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2015, 08:18
Карасине ельдорадо. Звіт з рибалки Прилбичі,26-28.04.2015

Компаньйони: Шевчук Віктор, Шевчук Сергій.
Погода: температура +24, вітер переважно південний і південно-західний 2-5 м/с, тиск 728 мм. рт. ст.. Небо було або зовсім чисте, або зрідка пропливали білі хмаринки.
Рівень води: норма.
Час ловлі: ловив з неділі по вівторок, переважно зранку і геть ввечері. Вночі зовсім не ловив, а в день не клювало.
Місце: п'яте поле(західна частина ставу), геть аж за риболовними секторами в корчах, метрів за 200 від малої дамби.
Вартість рибалки: ми були на чергуванні: пильнували цю частину ставка від браконьєрів, тому грошей за риболовлю не платили.
Зловлено: 50 карасів загальною вагою 27 кілограм. Також було кілька карпиків до кілошки, які відразу ж випускалися. І один гарний линок.
Наживка: опариш.
Прикормка: сипуха profi полуниця карп-карась, стік-мікс печінка трофей, панірувальні сухарі, смажена мелена конопля, суміш для пва пакетів полуниця rocket baits, пелетс полуниця rocket baits, мелена суха кукурудза, бустер біо-імпульс tandem baits, бустер краб-банан tandem baits, сипуха профі оригінал.
Снасті: фідер з оснасткою патерностер або тяжкий фідер з оснасткою method.

Як і минулого так і позаминулого року я приїхав сюди з хлопцями з карпового клубу на чергування. Про саме чергування і наші пригоди можу розказати багато що, але то був би оффтоп, тому цей допис буде суто про рибалку. Якщо стільки інформації читати влом, то відразу прокручуйте сторінку вниз до слова "Висновки".

День перший

Приїхали ми на місце і почали облаштовувати табір на три дні вперед. Я відразу навмання закинув у воду фідер з грузиком і з мотилем+опришем на гачку. Поки ми ставили намет і розбирали речі відбулась покльовка і красень карасень змусив мочити садка. Ура!
Зображення
Перша рибка!

Я проміряв грузиком дно і виявив чи то коряги чи то затоплені кущі на відстані 50 метрів від берегу. То ж вирішив ловити рибу на 40 метрах, щоб було ще трохи запасу зупиняти карпів :)
Чесно признаюсь, спочатку я закидував відразу пару фідерів, щоб дізнатись де стоїть риба, але коли карась "пішов", то ловив лише одним. Тим більше, що процес виважування кожної риби займав трохи забагато часу і потрібно було бути дуже уважним, бо риба дуже файна і сильна. Спочатку я ставив повідок 0.14, потім перейшов на 0.12. Пробував застосовувати фідер-гам, але на таку оснастку чомусь покльовок взагалі не було. Тому вся надія була на фрикціон котушки, гнучкість вудки і спокійні нерви :)

Зображення
Дуплет з двох карасів відразу

Карасі гарно клювали десь до першої дня, потім все рідше поки кльов зовсім не припинився. Тому я відклав в сторону фідер і почав експерементувати з методом на тяжкому фідері. Прикормка рибно-м'ясна, нажива пелетс. І що цікаво, карасі клювали! Звісно я більше розраховував злапати карпа цією снастю, але й лаптів теж було тягати добре.

Зображення
Метод

Мій друг Вітя тим часом закормив якусь там точку в 115 метрах від берегу і поклав туди бойли. У нього була лише одна покльовка, але риба завела в корчі в 50 метрах від берегу і там все заплутала й порвала. До речі, я теж пробував спіймати рибу з дальньої дистанції, але теж обірвав методну снасть. Більше не випендрювався і ловив лише перед тими затопленими кущами.
Зображення
Датч працював!

Ввечері почав перейшов на фідер, але риба не брала. Лише постійно черкала жилку і потягувала квівертіп. Я збільшив довжину повідка з 30 до 50 сантиметрів. Потім змінив гачок з №14 на №16. І почав ловити! Аж самому було дивно, що це вдалось.
Цікава деталь, поряд зі мною рибалив і Сергій. Ну так от, він за цілий день і вечір не спіймав жодного карася. У нього не клювало зовсім. Лише після заходу сонця він витягнув йоржа :)
Можливо причина в прикормці, він використовував "Megamix срібний карась". Можливо винувата його грубувата фідерна снасть і поганенькі гачки, не знаю. Але коли в мене не клювало я все-одно перезакидав годівничку і пробував всіляки пшикавки на опришах, підсажував мотиля, навіть замінював на хробака. Коротше, я постійно пробував щось змінити і тримати темп.

Окремо два слова про прикормку. Як я вже написав вище, вона складалсь з багатьох компонентів. Насправді вона у мене була заготовлена в сухому вигляді ще рік тому, ось з цієї рибалки. Весь цей час я дивився на трьохлітрову банку в тумбочці і мріяв про те, що використаю її в Прилбичах =] Суміш вийшла крупнодисперсною, випила вкрай багато води перш дійшла до кондиції, я її зволожував раз 5. Взяв з собою 3 кг, використав за три дні півтора
Зображення
Прикормка

Цього дня я спіймав найбільшого карася в своєму житті. 1089 грам, радості не було меж. Виважував на повідку 0.12, екстрим ще той. До речі, під час виважування не втратив жодної риби. Лише раз риба при покльовці порвала повідок другого дня.

Зображення
Мій найбільший карась в житті

Можу точно сказати, що клювало хвилями. То інтенсивно відразу після закиду, а то провал зовсім в кльові на кілька годин.
Вночі клювали суто меленькі карпики в грам 300-600. Мені то було зовсім не цікаво, то ж я припинив ловлю. Тим більше, що всю ніч ми по черзі чергували і допомагали охороні.

День другий

Я прокинувся десь о восьмій, хлопців немає. Вони десь поїхали помагати охороні на ставку в район третього поля.

Ось цього ранку другого дня був найкращий кльов. Риба просто билась за мою наживку, клювало через 10-20 секунд після закидання. І всі карасі як на підбір, просто мрія. Я навіть перейшов на повідок 0.14(який порвався при покльовці) і потім на 0.16 — риба вже не боялась. Багато тут розписувати немає що. Закинув-витягнув. І в цей же час карасі робили мерву в корчах і під берегом — нерестились. І чим гучніше терлися, тим краще клювали.
Зображення
Весняний карась в Прилбичах

Клювало десь до години десятої-одинадцятої і все. Відрізало-припинилося. Якраз коли повернулись хлопці. А я вже мріяв то все засняти на відео, було б не гірше як в Салапіна чи Попова :) Шкода, що не встиг гарно зняти таких кльов. Пробував звісно сам, але виходило не дуже.
Вдень ми насолоджувались справжнім літом в квітні, відпочивали і готували смачну їжу. Що дивно, рибу абсолютно не цікавила наживка на фідерах, за кілька годин жоден опариш не постраждав.
Зображення
Стяг у нас на базі

Під вечір мало б щось клювати, але було глухо. Лише риба черкала ліски. Тут вже не допомагали ні зміни гачків-повідків, нічого. Тому я вирішив зробити ставку просто на метод, де товщина повідка й номер гачка значення не мають. Клювати почало лише після заходу сонця.

І ось в цей проміжок часу, коли сонце вже сховалось, але хоч щось було видно і пішла жара. Карась вішався і стягував датч мастера у воду. Навіть сталось те, про що я мріяв лише в своїх мокреньких снах : я злапав линка на Прилибичах. Линка!! Коли я готувався до цієї рибалки, то крім основної дуже складної прикормки(яка могла і не спрацювати), взяв з собою треперівську "Карп-лин-карась" з таким же атрактантом. Але та не пригодилася, все відбулось й так. Мрії збуваються.
Зображення
Мій найбільший лин в житті

Поки геть не стемніло ще клювали гігантські карасі. А як кінчики фідерів розчинились в темряві хтось знову натиснув ту кнопку "викл". До речі, цього вечора навіть Сергій витягнув пару карасів. Ох, які ж тут весною карасі... Справжнє карасьове ельдорадо
Зображення
Карась

День третій

На відміну від минулої ночі карпики не клювали, взагалі нічого не брало. Я прокинувся десь о п'ятій і почав збиратись, бо треба ж було ще потрапити на роботу. Фідер мовчав десь до години восьмої, потім карась почав тертись і відбулась коротка серія покльовок.
Загалом третього дня ми вже й не ловили, а складали табір і пакували пречіп з машиною. Загальний улов мене звісно вразив, ще ніколи я стільки риби з води фідером не діставав.
Зображення
Загальний улов

Дорога додому була важкою, в машину ми сіли десь о десятій ранку, а приїхали аж майже в четвертій. Лише по селу Прилбичі ми їхали хвилин 40, там дорога в одних місцях розбита, а в інших нашарування розплавленого асфальту.
Загалом це була одна з тих рибалок, які запам'ятовуються на все життя. Для абсолютного щастя не вистачило лише якогось трофейного карпа. Ну нічого, хай ще трохи підросте до наступного разу :)

Відео рибалки:
https://www.youtube.com/watch?v=O2hZl4Jpd_k

Висновки:
  • Карась брав хвилями, важливо було не пропустити момент кльову;
  • Працювала інертна прикормка з великими часточками;
  • Найкраща наживка — опариш;
  • Карп мовчав;
  • У мене клювало, а в напарника в трьох метрах від мене - ні;
  • Риба дуже велика, гарна і сильна;
  • Нам вкрай пощастило з датою виїзду і погодою.

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Карасине ельдорадо. Звіт з рибалки Прилбичі,26-28.04.2015
За це повідомлення автора stal1n подякували: 7
alexor (30 квітня 2015, 08:45), inspector (30 квітня 2015, 22:13), jurek (30 квітня 2015, 09:25), parawyt (01 травня 2015, 19:30), SeriogaR (06 травня 2015, 23:18), Soltysrr (03 травня 2015, 23:44), vint (03 травня 2015, 17:57)


Новенький
З нами з:
28 березня 2011, 15:19
Повідомлень: 17
Звідки: Захід України
Дякував (ла): 0
Подякувати: 50
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2016, 23:02
Здійснилось давно бажане: поїхав на рибалку в Прилбичі по весні. Розраховував на карасине ельдорадо, але не так склалося як бажалося. Я так і не дочекався за три дні жодної покльовки знатного Прилбичського карася.
Зображення
За те прийняв участь в справжній карповій сесії.

- Карась не клював. Ні в кого. Ні на що. Ніде;
- Холодно й вітряно, тиск вниз, вночі мороз;
- Мої компаньйони з команди Pelzer Луцьк-Рівне випробовували свої карпові годувальні програми;
- Всього було злапано два десятки коропів, в середньому вагою понад 5 кілограм, було кілька тузів й кілька десяток і одна п’ятнадцятка;
- Особисто мені вкрай не пощастило з погодою :(

Кілька фоток з рибалки:
Зображення
Це справжній шторм на водоймі при вітрі з силою 9м/с

Зображення
Різноманітні прикормки для карася, все до спини

Зображення
Фідер

Зображення
Метод

Ну а далі просто гарні рибки :)
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Про це все детальніше з усіма фотками і відео на моєму рибальському щоденникуі: http://rivnefish.com/blog/2016/04/25/prylbychi-2/
За це повідомлення автора stal1n подякували: 6
ABV (27 квітня 2016, 13:56), BOB (30 червня 2016, 22:14), GOR (28 квітня 2016, 12:30), jurek (02 травня 2016, 16:23), Lucioperca (27 квітня 2016, 09:06), Trade (27 квітня 2016, 20:09)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron