Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
Мікрорічки без назви...

Новенький
З нами з:
08 серпня 2016, 22:26
Повідомлень: 19
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 02 травня 2017, 19:51
Всім привіт!) Сьогодні відвідав одну мікрорічку недалеко від дому. Останній раз на ній був років 15 тому і тоді клював там окунь по 300-400 грам і головною проблемою була щука, яка відкусувала гачок і на тому рибалка для мене закінчувалась :D :D Звичайно, що ситуація на річці змінилась і не в кращий бік :( води стало менше приблизно на 1 метр, та й щучки вже я тут ненайшов...Добре що хоч малий окуньок клював як зварйований, напевно користався моментом поки його старший брат на нересті)) вся :!: риба доєдиної була зловлена на магічний Reins G-Tail Saturn, хоча я принципово ним спочатку не ловив, але перепробувавши все шо було в мене повернувся до палички виручалочки :D Було спіймано біля 15 хвостів, всі на ссередній палець і тіки 1 чуть більше півлодоні :D
От такі то пироги:)
Коротенький звіт з рибалки - https://youtu.be/6mmSLsyR0i0

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Новенький
З нами з:
08 серпня 2016, 22:26
Повідомлень: 19
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 31 липня 2017, 17:54
Всім привіт!) Відвідав одну мікро нанорічку недалеко від дому. Перші пригоди почались уже на підходах до річки – куди пробиратись треба було через хащі вище мого росту, так все позаростало. Добравшись до річки побачив що вона теж практично вся заросла і залишилось лише одне, максимум два, місця придатних для рибалки. Все це і +33 градуси тепла нагнітали відчуття неминучого фіаско… Але теплі спогади про дитячу рибалку на цій річечці (коли окуні до 0,5 кг гнули бамбукові удочки в знак питання, а найбільшим «ворогом» були часті покльовки щуки, після чого «бідний» дитячий арсенал рибальських снастей, який рідко мав більше 1-2 гачків хД заставляв достроково закінчувати рибалку) все-таки вселяли надію на успіх:) Перші проводки не давали ніяких результатів – хижак ігнорував всі подані йому приманки…Напевно нестерпна спека дала свій результат і хижак втратив весь апетит і сьогодні рибалка буде без риби…Невже річечка, на якій я формувався як рибак, не порадує мене своїми покльовками…Але після чергової проводки вздовж заростів трави, на які падала тінь від високих берегів річки, я відчув чітку покльовку, яка як електричний струм пройшлась по всьому тілу і в голові зазвучало «Є!!»…Стало зрозуміло, що весь окунь ховається в цій траві та тіні від берегів, які хоч трішки допомагають йому переносити цю спеку. Кожна друга-третя проводка приманки біля цього «прихистку» окуня закінчувалась покльовкою, що для 33-х градусної спеки – чудова статистика…Як результат було піймано більше 20-ти хвостів, найбільший з яких був чуть більше долоні. Розловлено приманки, які валялись в мене більше року без покльовки :) Шкода лише, що щука проігнорувала мої приманки, але боюсь, що бездонні апетити та потреби місцевих рибаків, забрали в мене шанс зустрічі з «зубатою» господинею річки :( От-така получилась рибалка на рідній моїй річці, не така трофейна як в дитячі роки, але не менш приємна :) До зустрічі на воді! :)
Відео з рибалки - https://youtu.be/6oEOk9nieHY


Новенький
З нами з:
08 серпня 2016, 22:26
Повідомлень: 19
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2017, 19:42
Всім привіт:) на вихідних порибалив на знайомій мікрорічці. Вже справжня осіння прохолода і малі глибини(0.5-1.5м) підсвідомо готували мене до "0", але багато молодих грибочків(печериці, "парасольки") біля річки ще залишали надію на кльов:) Дійшовши до ріки і побачивши, що вода "кришталь", зрозумів що покльовку буде важко заробити, але наші водойми заставляють нас не боятись таких дрібниць :D Першу покльовку заробив нескоро - десь через 1-2 км від старту лову(так краще орієнтуватись ніж в часі :D ). Але стало зрозуміло, що риба є і хоче вона пасивної проводки. Зловивши ще пару хвостів і помінявши декілька місць, помінялись і смаки риби – тепер вона хотіла агресивної проводки і підривів до 30 см:) Але справжній холод(вода взагалі льодяна) заставив мене припинити подальші експерименти і збиратись додому. Було зловлено біля 10 «хвостів», ще стільки ж сходів – непоганий результат, як для останнього місяця осені. Хоч вже й холодно, але рибка клює:) От-такі-то пироги:)
Відеозвіт з рибалки - https://youtu.be/3cTYpqV1TfU
За це повідомлення автора ISK подякували: 4
GOR (13 листопада 2017, 17:55), Mykola STARyy (06 листопада 2017, 22:41), Trade (06 листопада 2017, 20:00), М.А.О. (07 листопада 2017, 08:53)


Новенький
З нами з:
08 серпня 2016, 22:26
Повідомлень: 19
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 01 травня 2018, 16:52
Всім привіт!:) Рибалив після роботи на знайомій мікрорічці
ЗображенняЗображення
Шалений вітер вносив максимум дискомфорту в ловлю - 1гр приманку порив вітру так і хотів забрати з собою :D Та й зустрів по-дорозі рибака, який сказав шо окунь не клює, а лише малий - значить великий на нересті... :( Ну нічого, головне це покльовки, а вони будуть і від малого окунька. Навіть від такого :D
ЗображенняЗображення
А клював він як дурний :D
За величезною кількістю покльовок час пролетів дуже швидко - пора додому
ЗображенняЗображення

Відеозвіт із рибалки - https://youtu.be/DB3e9eZy9eg


Новенький
З нами з:
08 серпня 2016, 22:26
Повідомлень: 19
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 03 жовтня 2018, 18:48
На вихідних вдалось половити на малій річці - притоці Дністра. Попав на річку абсолютно випадково, була для мене абсолютно новою то ж на сильний улов не розраховував. Намічав таку собі розвідувальну рибалку :) Трошки впав рівень води(видно було по берегах), але хороша погода вселяла надію на успіх. На перших же проводках клюнув маленький окунець. А далі рибу прийшлось вмовляти...Та ще й заважали сильно заросші береги, місцями було біля 50-100м взагалі без підходу до води. Порадував розмір риби - найбільший окунь був біля 300грам і покльовка(хоч і подальший схід) щуки. Зокрема, річка виявилась дуже перспективною і обов'язково навідаюсь сюди пізніше, коли спаде рослинність.
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/a1Hx6Kym_7k


Новенький
З нами з:
08 серпня 2016, 22:26
Повідомлень: 19
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 02 грудня 2021, 19:09
Всім привіт:) в останні дні осені рибалив на річці Рата, закривав сезон:) погода була досить комфортною, лише по обіді здійнявся вітер. По рибі - покльовував окунець пів- і долоночного розміру і був один кабанчик на 300+грам:)
Рибка покльовувала досить активно, але всі покльовки треба було дійсно заробити - 10км по річці в швидкому темпі(через короткий світловий день) цьому підтвердження :D
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/ZhzCd3o_-do

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron