Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
Карпати

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 15 листопада 2010, 22:41
Незвично теплий листопад наштовхнув на цю поїздку. Так як при такій погоді можна було надіятися на нормальні дороги в горах. Нічна поїздка, збори на місці, і в 8:00 ми вже на річці. Холодно не було, але вітер дув такий, що я зрозумів як народилась фраза - "дул такой сильный ветер, что сигареты выворачивало вместе с зубами"...
Водичка в річці виявились трохи мутнуватою, видно, недавно пройшов дощик... Але все-таки надіялись. Вирішили підніматись вверх по течії, зупиняючись тільки в перспективних місцях, з надією пройти вище ніж раніше, так як більша частина верхів'їв для нас ще не відома. На першому ж плесі напарник витягує невеличку форель (бл. 15 см)... :) Перший пішов!!! - подумали. Але не так сталося... Кілька годин підйому - і галяк :skrob: . Парочка тичків в колеги, а в мене - взагалі величезний "бублик". Правда, в Карпатах краса природи не дає заклюватись на рибалці, і відсутність кльову компенсовувалась майже повною відсутністю цивілізації, зі всіма наслідками.

PB140006.jpg
В одній з безмежної кількості обловлених заводей, якось навіть несподівано для себе, витягую форельку - :YAHOO: невелика, така як перша, але від нуля відійшов!

PB140013.jpg

PB140014.jpg
Через кілька хвилин в напарника сідає ще одна - по опору видно що трохи більша ніж попередні, коротке виважування - і фотосесія...

PB140015.jpg
Ховаю фотоапарат, заброс - точно така сама в мене...
Дальше знов глухо. Тільки колега виловив ще одну малютку...
Отже, зустрічі з трофеєм не вийшло.
За 5 з половиною годин пройшли близько 8 км...
Замучені, але задоволені рибалкою, вертаємось назад до машини.
Закриття спінінгового сезону для нас вдалось!

P.S.: вся зловлена риба була випущена цілою і здоровою назад в річку.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора SFox подякували: 19
BOB, goof, GOR, jurek, m1g0r, Sasha, Step, Віталік, Володимир, володя і ще 9


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 07 червня 2012, 12:25
Недавно сестра запропонувала зїздити в карпати полазити по горах, я задумався 3 дня в горах, ну шо там робити?! А якшо дощ і вітер -НЕЕЕЕ. Стоп гори, річки, ФОРЕЛЬ ))) і на другий тиждень ми в дорозі. Приїхали пізно 23.00 забазувались біля самої річки Прут в м.Яремче, ранок ще сіро я вже йду по при річку,бачу участок з більш менш глибшим місцем пробую всі воблерки букашки повний нуль, бльосни теж саме і якби я не побачив як рибина на рибацке око в 1.5-2кг скаче як дельфін яб не повірив що тут є риба але клювати вона вперто не хотіла. 8 година пора збиратись я ніякий тулую свій рюкзак і тільки бачю перед очима ту форельку, прийшов наж гід молодий хлопчина 17 років показує маршрут, бачю а ми прший день йдем по при річку ну звичайно моє перше запитання "Там риба ЄЄЄ???" він подивився на мене і каже що рибку то ловити заборонено, я йому кажу що в мене чисто спортивний інтерес зловив - випустив, по дорозі він росказував як місцеві аборигени пакетами її в ресторани здають за 180грн келограм, в нерест підсаками тягають теж мішками короче я був у шоці. Перший привал і мій час настав часу було не багато 1 година але наш гід мене запевнив що тут рибне місце а мені б хоть одну рибину зловити хотяб наживо на неї подивитись. перший заброс букашки юзуріка Snap Beans і ударчик маленької рибки, це всьо так швидко сталось що я й не поняв шо ето било :russian: другий заброс повільна проводка знову випливає малеча але вже не тікає а пливе за вобом і щипає за хвостик пауза і бац єсть Угу перша форелька в меєму житті зловлена. Ще трошки побродив мав ще 3 покльовки дві були резултативними але не білші за першу все малесеньке, ех не відчув я спражньої форелевої покльовки але тішив себе що хоть шось зловив )) :fishtale: і на тому мій час вичерпано знову 20 келограмовий рюкзак на плечі і вперед і вгору. Гора Горган нас чекає, ледве подолавши не лехкий шлях насолоджуємось крайовидом відпочиваєм і знову в дорогу але вже не в гору а вниз )) Пізно вечері дойшли до машин і додому. Все було класно крім тяшкої дороги але вона була того варта )))

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Propank подякували: 3
FAst (07 червня 2012, 13:15), parawyt (07 червня 2012, 20:44), SFox (07 червня 2012, 22:19)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 07 червня 2012, 12:26
І ще пара фото ))

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Propank подякували: 7
alexor (07 червня 2012, 17:09), BOB (07 червня 2012, 14:45), FAst (07 червня 2012, 13:15), parawyt (07 червня 2012, 20:44), Sasha (12 червня 2012, 22:45), SFox (07 червня 2012, 22:19), Паша (07 червня 2012, 20:41)


Активний дописувач
З нами з:
29 грудня 2011, 23:44
Повідомлень: 117
Звідки: Київ
Дякував (ла): 2
Подякувати: 433
Повідомлення
Додано: 21 вересня 2014, 22:55
СЛАВСЬКО 2014

Осень. За окном дождь. Предыдущий дождь поливал меня месяц назад в КАРПАТАХ. Между отдыхом с семьёй удалось полтора раза порыбачить. Рыбы поймать не довелось, но и так было очень хорошо... Жду следующего сезона. Я опять туда приеду. Не за рыбой, нет. За воздухом и журчанием реки, за сочной ежевикой и упругими беляками, за умиротворением и отрешением от городской суеты и гор информационной грязи.

Зображення Place for meditation

Зображення Stream

Зображення Waterland
Зображення Diamond ! DEEP DIAMOND !!!
Зображення Blackberry
Зображення White mushroom & Opinel
Зображення Высокогорные пчёлы собирают карпатский мёд
Зображення Прижим русла Зображення Перспективная точка
Зображення Tearo family
За це повідомлення автора daiwer подякували: 4
AMATOP (22 вересня 2014, 09:06), parawyt (22 вересня 2014, 21:09), pikehunte100 (07 жовтня 2014, 20:50), tarik 81 (22 вересня 2014, 09:20)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 26 серпня 2015, 19:35
Річка Прут, відпочивали з 8 числа на протязі пяти днів, нажаль вода впала і дуже тепла через нехватку дощів, однак дуже чиста! Ловили в основному на воблера, було пару виходів форельки але після легких штовхань воблера розверталась і віходила на глубину! Голавлик брав справно але деякий пасив також спортерігався! Оскільки в річці форель була пасивна попали на ставок в Буковелі з форелю, форель дуже прошена і в воблерах розбирається краще рибаків тому прийшлось добряче "придрочитись" до неї і все ж таки форельок потаскали!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора max7mu подякували:
jurek (26 серпня 2015, 20:03)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 26 серпня 2015, 19:38
і ще фото

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора max7mu подякували: 7
BOB (01 вересня 2015, 23:16), FAst (26 серпня 2015, 20:18), jurek (26 серпня 2015, 20:03), parawyt (06 вересня 2015, 14:01), Sasha (14 грудня 2015, 18:40), Sashko (26 серпня 2015, 22:55), Trade (28 серпня 2015, 09:05)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron