Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 3 [ 38 повідомлень ]
НЕРЕСТ - 2009

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 09 липня 2009, 13:02
не переживайте за штрафи в першому читані прийняла ВР зміни до штрафів так, що ще трошки і будуть нові
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 липня 2009, 13:16
було б добре як би штрафи підняли, ато на них уваги незвертають....
так само як колито за порушення на дорогаг гаїшники виписували такі штрафи, що смішно було, або червонцем все рішалось, от тепер підняли і кого не питаю, всі одноголосно кажуть, що їздять на стрьомі, щоб недай бог деси не нарушити, бо великі штрафи луплять...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 09 липня 2009, 17:31
Штрафи вже підняли з 1 липня,також підняли плату за продовження рибацького білету і автоматично на вироблення білету.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 09 липня 2009, 17:50
написав goof
Штрафи вже підняли з 1 липня,також підняли плату за продовження рибацького білету і автоматично на вироблення білету.

ну от замість того шоб дати можливість ловити вони навпаки ....
чомуб не підянти штрафи а от за білети оставити?
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 28 липня 2009, 16:14
Доброго дня шановний пане інспектор - професіонал. Коли нарешті вже впіймають браків з с.Пронятин,які ставлят сітки на нерестиліщі щуки в цьому селі, кожної весни, впродовж багатьох років(на данний час сітки і зараз стоять). Такеж саме запитання я задав інспектору який проживає в с.Біла,тож відповідь була така - мені сказали туда непхатися,і я непхаюся.Вот і вся розмова.
Викривати порушення повинні Ви,зато Вам держава гроші платить.Наше діло допомогти Вам,але коли на наші звінки ніхто неприїжає на місце злочину то дуже погано і ше одне,чи Ви часом незнаєти чому спасатилі що на дальньому пляжі постійно ставлят сітки і їх ніхто за це непритягує до відповідальності.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 липня 2009, 16:48
Так , народ . помаленько.... з такими розкладами до пана Інспектора зараз буде 1000 питань і розказів про то , про сьо (ми вже багато історій тут писали і дивувались .... )
IVAN_RYBNADZORENKO: писав
Цитата:
По мірі сил і можливостей буду намагатися пояснювати Вам основні моменти, що стосуються роботи природохоронних органів.
Давайте, краще подумаєм , як краще боротись з браками... Будем вести на форумі статистику реагувань інспекції на виклики, а форумчан IVAN_RYBNADZORENKO буде нам в цьому помагати.... Може якраз зможем хочаб чучуть змінити картину накраще.....


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 липня 2009, 16:53
Подальші запитання до IVAN_RYBNADZORENKO про браконьєрство задаємо в темі "Бородьба з браками" . Питання про нерест , нормативні документи, роботу природоохоронних органів - у відповідних темах...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 29 липня 2009, 10:23
написав IVAN_RYBNADZORENKO
Шановні рибалки-аматори! Всіх вітаю!
По мірі сил і можливостей буду намагатися пояснювати Вам основні моменти, що стосуються роботи природохоронних органів. Бачу, що охочих пооб...ти багацько.. А робити щос ніхто не хоче. А стосовно низької кількості штрафів - багато це чи мало - не Вам судити. В кінці-кінців штрафи встановлює держава, а не рибінспектор. А ви би спробували викрити хоч одне порушення -тоді можна було б і поговорити. :snorkle:

Одне елементарне питання до пана Інспектора,чому не роблять рейди в н.Івачеві??? :twisted: Там я впенений на 100% кожен день можна зняти по 5 сіток!!!Я розумію що рибінспекції треба зловити порушника на місці з сіткою щоб скласти акт порушення і відзвітуватися.Друге питання а що ми можем робити як в нас нема ні яких прав?

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 3 [ 38 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron