Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
"Орендатори наших водойм" ,або де межа людському терпінню?

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 20 липня 2012, 20:52
Цікаво чи така ж доля чекає Тернопільський став ?
Що нам скажуть власні діти , коли підприємець- хапуга огородить Івачівське водосховище колючим дротом ?
У якій ще країні міський став можна прихватизувати ????
http://poglyad.te.ua/rehiony/chyj-berezhanskyj-stav/
Jedem das Seine
За це повідомлення автора andrej подякували:
petrovych (20 липня 2012, 20:57)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
07 жовтня 2011, 19:59
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопільська область
Дякував (ла): 88
Подякувати: 31
Повідомлення
Додано: 20 липня 2012, 20:58


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
07 жовтня 2011, 19:59
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопільська область
Дякував (ла): 88
Подякувати: 31
Повідомлення
Додано: 20 липня 2012, 21:08
За правилами ст. 61 ЗК України, ст. 89 Водного кодексу України у прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і залісення), а також садівництво та городництво, будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 жовтня 2011, 13:02
Повідомлень: 120
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 60
Подякувати: 48
Повідомлення
Додано: 21 липня 2012, 11:21
А в тому самому Івачеві. База яка вже будується купу років (недоїжджаючи до бази комбайнової на самому березі, де мостіки на руслі починаються). Розумієте, якщо б власник зробив там щось для людей(лодки здавав, чи можна на халявку відпочити), то претензій до нього , хоча всеодно по закону не можна йому там будуватись, не було б. А то розумієте тупо прихватизація, і ше сторож пробує ганяти людей.Він собі там хай хоть вдуситься, я всерівно дальше буду там рибачати як захочу.
Так раз з братом коли була заборона на лодку, по березі лазили. І тут сторож тіпа такий - приватна територія, газуйте звідси. =-O Я не поняв.Яка територія?З нами був ше один чувак.Він каже показуй документи.А сторож почав морозитись, він тіп немає, а власник в місті.Кажем то кажіть хто власник, а для нього то табу.То ми так і кажем до сторожа, мол розслабся , йди і не трафляй нас. Дядя почав знов морозитись, на жалість давити. Каже хлопці та розумієте, та не можна тут, а побачать то мене виженуть з роботи.Кароч вже і не виганяв, а но питав шо зловили і пішов собі тихенько.

Як на мене, то на берегових зонах можна що б хтось щось обостроював, але це має бути для людей і не за скажені гроші.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 22 липня 2012, 14:29
Біля водойм повинна бути визначена водоохоронна зона. Навіть якщо город виходить до річки, то його можна приватизувати тільки до даної смуги. Але в нашій державі за гроші можна всьо. Памятаю, як в с.Лисичники на Касперівському водосховищі мені жінка розчехляла, що на причалі не можна сидіти, бо то приватна територія. Коли я їй тактовно пояснив, що в Україні немає закону, який би дозволяв приватизовувати водні ділянки, вона довго і чемно вибачалась.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron