Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 5 з 21 [ 304 повідомлень ]
Тернопільдержрибоохорона б’є на сполох!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 10 квітня 2014, 00:18
В рибоохороні стурбовані відношенням, чи то до виконавчих органів, чи до органів влади. А бо просто всім на всьо ..............!!!!! %) %) %)
Після проведеної роботи на минулому тижні і висвітлені в ЗМІ , наші люди вважають шо це жарт (показуха)

IMG_5832.JPG
Розігнали одних проийшли інші :D Не пройшло і кілька хвилин після розгону порушників і складань протоколів, як підїхали інші. Незважаючи на нерестову заборону і находження їх в заповідній зоні, два молодики рішили легким способом добути риби, один з яких переодівся в підводне спорядження поліз у воду якоби з сіток визволяти рибу і направляти її товаришу в пакет......

IMG_5833.JPG
В результаті риба була викуната у воду(тіпа ми тут просто плаваєм), а от люди затримані для складання протоколів і вилучення спорядженя, за допомогою активістів було затримано браконєра, який незаконим методом добував рибу і намагався скритись від рибоохорони в плавнях в низ по річці. (відеоматеріал-пізніше).


Вже на другий день, все таки люди стали зрячими. Жителями села Плотича було затримано браконєрів, які вийшли на воду для встановлення сіток, після затримання браконэрів селяни викликали робоохорону та самооборону. Прибувшими на виклик інспекторами, було затримано для складання протоколу браконєрів, які навіть і половини сіток незмогли встановити. Під час виходу на воду інспекторів рибоохорони з активістами сталася несподіванка, в браконєрських сітах окрім риби запуталась охотніча собака породи Дратхар, яка була визволена і віданна селянам на поруки, задля запобігання розпотрошення пташинх гнізд, які скоріш за все і були основною наживою для неї.

IMG_5842.JPG

IMG_5843.JPG

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось Shymaher в 10 квітня 2014, 07:06, всього редагувалось 2 разів.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 10 квітня 2014, 00:44
Івачів Нерестова заборона!!!!
За допомогою активістів, в тому числі наших форумчан проведено рейд по водоймі.
Першим порушником виявився "Спортсмен рибалка' який умудрився на базі УТМР (на які ніколи, нічого, ніхто, небачить) на дві вудочки наловити 4.800кг риби

IMG_5844.JPG
Настумним затриманим з уловом в 2.8кг і одною вудочкою, виявись справжній рибалка, який володів знанням всіх норм і розмірів :ops: щодо вилову риби в даній водоймі. Для нашої громади, це був просто шок :write:Після спілкування був відпущений, так як притензій донього жодних немогло бути ( в садку жодної плотви недомірка)

IMG_5848.JPG

Ну і ще довго наші справжні риболови намагались пояснити, що мальочниця в нерест, то можна!!!

IMG_5852.JPG


Після виходу на воду. було виявлено сотні метрів сіток, деяка фотоінформація на сайт вже попала. Задопомоги форумчан активістів було наводі виявлено сітки, які вийнято і знищено, нажаль виявити і затримати власників невдалось.

IMG_5850.JPG
Дякую всім небайдужим активістам за підтримку рибоохороні в такий нелегкий час.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 10 квітня 2014, 01:11
Ну а це мега блокбастер

:lodka: :lodka: :lodka:

Дуже сподобвся човен

https://www.youtube.com/watch?v=1MZ_et4 ... 46mY4ZQEkr


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
09 лютого 2009, 11:22
Повідомлень: 79

Дякував (ла): 46
Подякувати: 24
Повідомлення
Додано: 10 квітня 2014, 16:00
а що, сама "обитель зла" сіток вже не ставить? НЕ ВІРЮ!!! (по Станіславському)
ВСЮДИ ДОБРЕ, А В ТЕРНОПОЛІ ФАЙНО!!!

Активний дописувач
З нами з:
10 листопада 2011, 15:56
Повідомлень: 27
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 11:43
по Станіславському спробуй зібрати акторів (активістів рибаків),виІдь на воду за 120км (за свій рахунок,як громадянин і патріот), і створи одненьку мініатюру затримавши на гарячому мацьонького сіточника,і ти зрозуміеш по відношенні до себе у що,чи у кого ти віриш,а писати тут уміють 99% .................
рабів до раю не пускають.......

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
09 лютого 2009, 11:22
Повідомлень: 79

Дякував (ла): 46
Подякувати: 24
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 14:17
...навіщо відразу "рубати" відстанню в 120км і тиснути на патріотизм? Я прекрасно розумію теперішню ситуацію в країні: криза, нема фінансування структур рибохорони, і т.д. і т.п. Але всетаки - КОЖЕН повинен займатись своєю справою і віддаватись цій справі на 100%. І саме дії рибохорони завжди бажали кращого. Можна ж проконтролювати (належним чином!!!) хочаб Івачівську водойму, це ж не потрібно їхати в райони. Іноді (точніше завжди) прості рибацюги найкраще знають про місця обителі браків і тому я, як свідомий громадянин і патріот, вказую на таке місце обителі - базу УТМР, і звичайно при першій можливості зберу акторів і поставлю п"єсу...З повагою.
ВСЮДИ ДОБРЕ, А В ТЕРНОПОЛІ ФАЙНО!!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 16:54
Ви би ще хоч трохи оцінили роботу екоінспекціі; водгоспу ; місцевого самоврядуіання; УТМР; прокуратури; і після того дайте оцінку діянням рибоохорони.
Хто ще не знаэ в лавах рибоохорони відбулось оновлення штату на 90%, зокрема інспекторського на 99%.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 18:58
знову в мене дежавю, запитання одне, давайте якось об'єднаємо теми ? може адміни перенесуть і зроблять спільну тему на головній сторінці? раніше рибохорона себе дескредитувала, а тепер маємо надію, що буде мінятись все на краще, останні події підтверджують початок роботи і позитивні зміни, давайте їх підтримувати !!!


Активний дописувач
З нами з:
10 листопада 2011, 15:56
Повідомлень: 27
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 19:19
написав Martyn
...навіщо відразу "рубати" відстанню в 120км і тиснути на патріотизм? Я прекрасно розумію теперішню ситуацію в країні: криза, нема фінансування структур рибохорони, і т.д. і т.п. Але всетаки - КОЖЕН повинен займатись своєю справою і віддаватись цій справі на 100%. І саме дії рибохорони завжди бажали кращого. Можна ж проконтролювати (належним чином!!!) хочаб Івачівську водойму, це ж не потрібно їхати в райони. Іноді (точніше завжди) прості рибацюги найкраще знають про місця обителі браків і тому я, як свідомий громадянин і патріот, вказую на таке місце обителі - базу УТМР, і звичайно при першій можливості зберу акторів і поставлю п"єсу...З повагою.

Конкретне запитання до Станіславського (місцевого розливу):- назвати не день , а місяць прем"ери.....З повагою та нетерпінням Ангел Р.П.та громадськість.............
рабів до раю не пускають.......

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
09 лютого 2009, 11:22
Повідомлень: 79

Дякував (ла): 46
Подякувати: 24
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 20:17
...ну можливо не прем"єру (ми ж аматори), але репетицію протягом травня проведем. З повагою.
ВСЮДИ ДОБРЕ, А В ТЕРНОПОЛІ ФАЙНО!!!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 20:22
бляха, я тільки написав повідомлення, воно знову не відобразилось на форумі тут


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 21:39
Trade
Клубівець
З нами з: 15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 328
Звідки: Тернопіль
Благодарил (а): 132
Поблагодарили: 138
Додано: 31 липня 2012, 19:33
все залишиться так як було...нові люди вислужаться тай усе...якщо за рік два ситуація змітися хоча-б в радіусі 20км від Тернополя тоді готовий забрати свої слова назад!!!

я тут я там я повсюди...
?????????..?....???????..?...???????????????
Мені і не тільки мені цікаво коли пан trade і його товариші почнуть забирати своі слова назад, і перестануть писати несенітниці.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 22:07
я чогось не дуже розумію до чого тут твоє повідомлення? при чому тут трейд, є такий на форумі, але в чій темі він не писав останіх повідомлень


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2014, 23:23
написав Ангел
по Станіславському спробуй зібрати акторів (активістів рибаків),виІдь на воду за 120км (за свій рахунок,як громадянин і патріот), і створи одненьку мініатюру затримавши на гарячому мацьонького сіточника,і ти зрозуміеш по відношенні до себе у що,чи у кого ти віриш,а писати тут уміють 99% .................


Руслан ви молодці, але в кожного своя правда. Всі повині розуміти і віддати належне ЗМІ (до яких і в певній мірі відноситься наш форум), висвітлення всіх подій в певній мірі теж боротьба. Ми всі знаєм як було, а як стало, за останні роки громада активістів ніколи, немала такої підтримки від рибоохорони, думаю спільними зусилями шось тай получиться.
ТОФРС- то добре!!! але думаю що потрібно на базі громадських інспекторів, та проявившихся активістів створювати громаду рибалок Тернопільщини де щорічно будуть збиралися внески і ми зможемо підтримати інспекцію, проводити зариблення, координувати дії людей.
Всі ми знаємо шо вже на сьогодні, в рибоохороні немає чим запрвити транспорт із тим треба шось робити, реально громади рибалок (Теребовлянські, Чортківські ,Гусятинські) можуть помогти, бо на голому інтузіазмі з ціною бензину в 15грн за літ делеко незаїдеш.
Респект активістам-форумчанам Ангел, Patriot3163


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 02:43
Шановний Пане Андрій(Тернопіль)!!! У Вас брак спілкування???
я тут я там я повсюди...
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 5 з 21 [ 304 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron