Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 15 з 21 [ 304 повідомлень ]
Тернопільдержрибоохорона б’є на сполох!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 09:06
Перед тим як когось обливати брудом хотя змініть аватарку, шоб героїв в лице знали. А то всьо на пропоганду змахує виключно для своїх інтересів.
" (мені тут знайомий зі збаража позвонив і казав шо АМАТОР то Володя зі збаража який поночах електрикою риби товче а підвохи йому писец як мішають навіть немає де сітки кинути от і голодає на сайті)"- Правильно розумійте це приклад як ви описуєте підвохів

Люди будьте серйозні і пишіть в відповідних темах. Рибоохорона цьго року працює як ніколи за часів України в нашій області. Успіх ваших рибалок залежить виключно від того як риба віднереститься в тому чи іншому озері я точно знаю шо браки в Івачіві в свій золотий нерестовий період голодали і боялися вийти на воду. А факт про який повідомив Аматор під Глядками вже опрацьований і ситуація зміниться якщо всі правопорушення будуть висвітлювались.
В чім різниця перелов 20кг і 700грм, якщо нечіпатись перелова в 2 окуні то чому чіпатись в перелов в 2 амура по 10кг. Я особисто минулого року був свідком складання протоколу на 24 кг плотви в спортивного забезпеченого рибалки.
Судячи з вище написаного у всіх бажання одне шоб рибоохорона з Івачева викорінила браконєрство і підвохів ( з єдиного озера в тер.обл де можливо охотитись) , а для всіх правильних рибалок нечіпалася про всякі перелови в десятки кг з незареєстрованих човнів.
На скільки мені відомо рибоохорона на озброєні (технічному) має тепловізор з записом відео і бинокель нічного бачення.
Востаннє редагувалось Shymaher в 16 червня 2014, 10:23, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 09:32
Цитата:
Перед тим як когось обливати брудом хотя змініть аватарку, шоб героїв в лице знали. А то всьо на пропоганду змахує виключно для своїх інтересів.
" мені тут знайомий зі збаража позвонив і казав шо АМАТОР то Володя зі збаража який поночах електрикою риби товче а підвохи йому писец як мішають навіть немає де сітки кинути от і голодає на сайті"

Шумахер ТИ на приколі???
Як казав Руслан ангел -за такі слова потрібно відповідати!!! (я сумніваюсь що хтось тебе підтримає в тому балагані що ти тут написав)
Я від весни взяв додому 2 судака!!! (все решта випускаю) А ти????
А на рахунок мого лиця-то я вже виставляв і фото і відео... (будеш бив???)
І на рахунок Глядок-Я сумніваюсь що ті сітки з них...Там я бачив професійні снасті а не сітки китайки і їх було в пару раз більше ніж ви це показали!!!(є 3 варіанти пояснення цьому: 1 або рибінспекції наплювати, 2 або вони вкурсі і прикривають це, 3 варіант прошу озвучити пана Андрія Тернопіль.)
І кошкою там не проплисти тому що вони стоять в густій лілії та притоплені!!!
Орієнтир називаю-всі сітки стояли в районі ями (5метрової) і браки ті що працюють в хаті під червоним дахом!!! (вони туди заплили віддали сітки і поплили знову дозбирувати)
А ви нам трусите про 2 китайки...
В уловах тамтешніх плотви 0 а карась і лин!! (плотва там не крутиться) (можливо ще був краснопір).


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 09:55
=-O
Знаю Аматора особисто і можу підтвердити 100% що весь той понос про сітки і електрику ти мабуть видумав сам, чи може тобі приснилось.....чи хз що там за каша в голові в людей......такі заяви ,дісно, як говорив Ангел треба робити особисто і підтверджувати їх хоть чимось, а не ....сказав мені кум свата брата двоюрідного діда, того шо в войну воював.....що за знайомий такий????чи то тоже видуманий????????
А те що в тебе особиста неприязнь до людини, яка єдина підняла питання вибивання риби підвохами і таки добилась результату, це твоя особиста справа, не треба тут такої ахінєї нести, якщо в тебе немає доказів...
Вололдя єдина людина з тої великої маси рибаків, яка дісно добилась результату в тій справі, і то є один з небагатьох рибаків які дотримуються правила впіймав - відпусти!!!!!!!!Мало того ...він ще й несе ту ідею в маси!!!!!!
А на рахунок Глядок.....нікому до того безпрєдєлу не було діла.....там купа рибаків плаває і всім пох.....Єдиний аматор підняв це питання!!!!!!!При тому що дзвонив по номеру гарячої лінії(в моєму розумінні гаряча лінія - це номер за яким завжди мусить відповісти відповідна особа) а там повний 0.......
Добре що тепер взялись!!!!!!!Молодці!Хай хлопці працюють.Успіхів їм у тій не легкій справі.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 10:19
Читайте уважно інформація в лапках вона невідповідає дійсності, як та шо ви пишети я чув, мені казали!!!
Пишіть підтвержені факти, а ви тупо женети на рибоохорону і підвохів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 10:24
написав Shymaher
Сьогодні під Малашівцями і тими самими Глядками взяли браконєрів точну суму збитків і вилучених сіток озвучать пізніше, зараз якраз проводиться робота.

image-1402832040526-V.jpg


після прочитаного від АМАТОР і v219 я в легкому шоці. Дивно як в Івачеві АМАТОР непобачив 500 підводніків з мішками риби.

Дуже приємно, що браків ловлять з сітками, але щось я не бачив ні разу металічної лодки в місцевих на Глядках і Малашівцях, там напевно 99% деревяні лодки кустарного виробництва.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 10:33
написав AMATOP
Цитата:
Підтвердіть або спростуйте цю інформацію для ясності!

Хлопці мені здається що не треба в цьому законі шукати ніяких дірок!!
3 кілограми достатньо на добу на 1 чоловіка!!!
І не треба видумувати як більше загребти....(це я до всіх звертаюсь) :sos:

Це звичайно так, але це не дірка в законі, а явно прописаний факт. На рибалці всяке буває, то чому б не бути обізнаним в цьому питанні (якщо закон дозволяє), а то завжди знайдеться хтось розумніший, хто більше за тебе знає, щось типу як на дорозі з ДАІшниками, якщо знаєш закони, то і доказати щось можеш.

То я ще раз піднімаю це питання, щоб розяснили для масс, це ж не секрет!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 11:18
написав Shymaher
Читайте уважно інформація в лапках вона невідповідає дійсності, як та шо ви пишети я чув, мені казали!!!
Пишіть підтвержені факти, а ви тупо женети на рибоохорону і підвохів.

Відколи це інформація в лапках - не відповідає дійсності.....В лапках дуже часто пишуть пряму мову.......Не треба виправдовуватись і шукати відмазки.Ше й редагувати і навіть в дужки брати))))))))Смішно.....Як вже написав то відповідай за свої слова. А на рахунок фактів вище була ссилка на відео як в Івачеві підвох товче рибу і там явно перелов!!!!!!!Які ще факти тобі потрібні???????чи ще відео зарядити?????Пропиши на ютубі та й будуть тобі факти.....
А на рибохорону ніхто не наїжає. Вони молодці, роблять свою роботу....Але я повторюсь....не треба з цього робити якусь показуху.....хочете налякати браків- супер...візьміть камеру...зніміть затримання сєточніка, складання протоколу....А не вуйка з 2 окунями перелову.....і в всі газети зразу статті!!!!!Во якого брака зловили!Во як працюєм.....Треба було зразу 1+1 чи інтер везти...... :russian:


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 16:59
Не має різниці в кого перелов чи в рибака чи в підвоха ,перелов це порушення закону, тим біше з відео видно що рибіспектор дозволив випустити надлишкову рибу щоб уникнути покарання рибаку. А з чого видно що підводні зьомки з Івачева??? це таке саме як ( Аматор бьє електрикою рибу в нерест.)І взагалі давайте писати про речі які самі бачили а не в маршрутці сусідка чула!!! Про Малишівці : скільке бачив там сіток то всі були кітайки ,плетених не зустрічав.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 17:28
Та то шо інспектор дозволив відпустити то гуд.....Відео з нічною стрільбою підписане самим автором що це с. Івачів.....
Тепре як така розмова вже зайшла і закрутилась то будем все фіксувати на відео...і браків і підвохів......)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 16 червня 2014, 23:15
написав WOW
Подивився відео як рибоохорона працює в Івачеві, важить рибаку рибу, надає звіт про зроблену роботу за цей нерестовий період і так дальше...І в ньому є уривок де Об'єщик Андрій Миколайович під час інтерв'ю говорить, що вилов риби не повинен перевищувати 3 кг, і не потрібно множити на 2 чи 3( 6кг, 9 кг), якщо ви перебуваєте на ставку 2-3 сутки. Тому буду і звертатись до нього.
Норма якого нормативно-правового акту це закріплює? Тому, що Наказ Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства( 1999 р.), а саме п.4.6 визначає, що дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування на водоймі таких видів у таких кількостях:
Водойми загального користування 3 кг. Тобто таки множити потрібно на кількість діб проведених на водоймі?
Дякую

прочитай уважно правила якщо не знайдеш зетелефонуй по тел.0671615878


Активний дописувач
З нами з:
05 липня 2010, 14:20
Повідомлень: 32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 17 червня 2014, 07:28
Прошу розяснити. Ловлю рибу, складаю в садок, риба в садку вся жива після закінчення рибалки маю намір взяти для себе декілька риб в межах норми решу випустити. Чи вважається порушенням коли інспектор зафіксував в садку під час рибалки понаднормовий вилов. І друге. При ловлі щуки чи окуня спінінгом риба нерідко отримує рани несумісні з життям що робити з тими розмір яких не відповідає нормі, зокрема щука, і жити вона більше не буде?


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 18 червня 2014, 02:45
написав Shymaher
...В чім різниця перелов 20кг і 700грм, якщо нечіпатись перелова в 2 окуні то чому чіпатись в перелов в 2 амура по 10кг. Я особисто минулого року був свідком складання протоколу на 24 кг плотви в спортивного забезпеченого рибалки...


Цитата:
Затримано 516 кг. незаконно добутої риби; вилучено 10 шт. заборонених знарядь лову .
За постановами суддів та органів рибоохорони накладено штрафів на суму 3 тис. 794 грн, стягнено штрафів на суму 1716 грн.
За 5 справами нараховано збитків нанесених рибному господарству на суму 879 тис. 934 грн., стягнено збитків 3 тис. 428 грн.

За 516кг штраф 1716грн.
1716:516=3,325грн/кг.
Удядька за 0,76кг-штраф 340грн;
340:0,76=447грн/кг.
Збитки: за 879934грн нарахованих збитків стягнено 3428 грн
879934:3428=256,69грн нарахованих збитків на 1грн стягнених.

З дядька стягнули би 2000грн, якби не дали випустити 760 г.

Тобто нараховані збитки 256,69х2000=513389грн за 760г окуня.
:skrob: :skrob: :skrob: :skrob:
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.
Востаннє редагувалось Mykola STARyy в 18 червня 2014, 17:08, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 18 червня 2014, 10:17
Окунь нинчє в ценє)))))))))))))))))))))) :twisted:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 18 червня 2014, 12:51
написав Mykola STARyy
Тобто нараховані збитки 256,69х2000=65889,8грн за 760г окуня.

... з арифметикою , я так розумію , біда??? ;)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 18 червня 2014, 15:50
https://www.youtube.com/watch?v=fUsQzehWLnQ
Цікавий репортаж кореспондента "ПРО ВСЕ"
Напрошуэться висновок після почутого, як з тим боротися, не беруть одні значить наруку другим ,нажиаються, закривають, рішають.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 15 з 21 [ 304 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 71 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron