Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 21 [ 304 повідомлень ]
Тернопільдержрибоохорона б’є на сполох!

Новенький
З нами з:
28 листопада 2012, 17:42
Повідомлень: 7
Звідки: Микулинцы
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 16 жовтня 2013, 11:37
Всім доброго дня!
Сьогодні разом з товаришем вирішили половити карандаші в селі Ладичин та випустити їх в в відстійник, який знаходиться біля спирт-заводу у селі Мишковичі. Було зловлено п'ять маленьких щук. В кінці рибалки, коли ми почали збиратись, приїхали інспектори рибохорони, які збирались скласти протокол щодо мене та мого товариша. Ми пояснили, що рибу будемо випускати, але не сюди, а у відстійник. Хлопці віднеслися з розумінням. Так що хлопці риб-охорони до роботи відносяться з відповідальністю та з розумінням. Наша рибінспекція працює чітко!!!!!
Крім того, хлопці залишили номер телефону, пообіцяли швидко приїхати в разі виявлення правопорушення.
Востаннє редагувалось Oleg12131 в 16 жовтня 2013, 13:27, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 16 жовтня 2013, 13:26
написав Oleg12131
Всім доброго дня! Сьогодні разом з товаришем вирішили половити карандаші в селі Ладичин та випустити їх в в відстійник, знаходиться біля спирт-заводу у селі Мишковичах. Було зловлено п'ять маленьких щучок. В кінці рибалки, коли ми почали збиратись, приїхали інспектори рибохорони і збирались скласти протокол. Я з товаришем пояснили, що рибу будемо випускати, але не сюди, а у відстійник. Хлопці віднеслися з розумінням та ніякого протоколу не складали. Так що хлопці рибохорони до роботи відносяться відповідальністю та з розумінням.



а за що хотіли штрафанути, за то що рибка маленька чи там не можна ловити ?


Новенький
З нами з:
28 листопада 2012, 17:42
Повідомлень: 7
Звідки: Микулинцы
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 16 жовтня 2013, 13:29
написав tedden
написав Oleg12131
Всім доброго дня! Сьогодні разом з товаришем вирішили половити карандаші в селі Ладичин та випустити їх в в відстійник, знаходиться біля спирт-заводу у селі Мишковичах. Було зловлено п'ять маленьких щучок. В кінці рибалки, коли ми почали збиратись, приїхали інспектори рибохорони і збирались скласти протокол. Я з товаришем пояснили, що рибу будемо випускати, але не сюди, а у відстійник. Хлопці віднеслися з розумінням та ніякого протоколу не складали. Так що хлопці рибохорони до роботи відносяться відповідальністю та з розумінням.



а за що хотіли штрафанути, за то що рибка маленька чи там не можна ловити ?


рибка була маленька - карандашити, приблизно 10 см


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 17 жовтня 2013, 16:40
Хм.. прикольно. То тепер можна казати шо я рибу буду випускати і приблизно сказати місце і мені нічого за це небуде.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 17 жовтня 2013, 18:48
написав Step
Хм.. прикольно. То тепер можна казати шо я рибу буду випускати і приблизно сказати місце і мені нічого за це небуде.

Це Ти про себе???Чи загально???
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 17 жовтня 2013, 19:08
не треба утрірувати все, і робити із мухи слона, булоб правільніше щоб рибохорона склала протоколи і штрафи повиписувала ? я думаю, що в данному випадку все нормально пройшло.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 18 жовтня 2013, 07:30
написав Trade
написав Step
Хм.. прикольно. То тепер можна казати шо я рибу буду випускати і приблизно сказати місце і мені нічого за це небуде.

Це Ти про себе???Чи загально???


Це я в загальному то му що бувають різні рибаки (голоти), які заради маленьких щупачків розкажуть що хочеш, а відповідно це дає їм можливість лишній раз відмазатись від відповідальності.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 18 жовтня 2013, 08:29
написав Step
написав Trade
написав Step
Хм.. прикольно. То тепер можна казати шо я рибу буду випускати і приблизно сказати місце і мені нічого за це небуде.

Це Ти про себе???Чи загально???


Це я в загальному то му що бувають різні рибаки (голоти), які заради маленьких щупачків розкажуть що хочеш, а відповідно це дає їм можливість лишній раз відмазатись від відповідальності.


в рибінспекції теж мабуть не дурники працюють і макаронних виробів вже давно наїлись :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 18:49
Сьогодні відбулася відкрита нарада рибоохорони (розбір польотів) за присутності придставників рибальських організацій. Станом на третій день нерестової заборони ситуація невтішна.
Рейд на Касперівці з телебаченням та активістами , приніс багато несподіванок навіть для тамтешніх інспекторів. Місцеві браконєри в ейфорії та без жодної сітки, вже в перший день нересту. Браконєрство в тих краях на грані фантастики, будки завалені сітками, свіфжоповалене 21 дерево в береговій зоні для штучного нерестилища з якого можна черпати день і ніч рибу, копанки для зберігання риби живою з ціллю продажу.

IMG_5793.JPG

IMG_5794.JPG

IMG_5796 (1).JPG
Другий день краще першого.

IMG_5797.JPG
IMG_5798.JPG

IMG_5807.JPG

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 19:21
По водосховищу покататись треба. В районі с. Лисичники промишляють браки серйозно. Раз спостерігав як в зливу розкладали штук 15 сіток по 100 метрів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 19:35

IMG_5800.JPG
IMG_5801.JPG
IMG_5804.JPG
Почалося всьо дорогою до Івачева, де на тереторії заповідника процівитає любительська, чи спортивна рибалка. Проплачена ЧИ ЩО??? Так як все і внас, сказали інспекторам, шо в них все проплачено і почалося; хамство, дзвінки і.т.д. дехто снасті вруки і на ласти, дехто розказува шо риба не його і відмовлявся від пояснень.
Ну а саме цікаве з слів активістів почалось в Івачеві.
Ноухау в світі браконєрства, здивовані були всі .Підводнік на воді встановлював сітки. За допомогою спорядження для підводного полювання, місцевий браконєр встановлював сітки на чому був і спійманий в компанії, яка проглядала за береговою зоною і підносила в ящиках сітки. Це все відбувалося біля бази УТМР.
Ця людина відношення до клубу Баракуда ждного немала і немає.
На плесі біля дамби було виявлено два човни, в темну пору доби яких затримати не вдалось, з причин що вони причалили на загорожену тереторію де огорожа заходить в озеро.
На нараді прозвучала інформація, що вближчий час інспектори з активістами самооборони займуться розгороженням берегової зони, для проходу рибалок та дієвішої роботи рибоохорони,
Звернення рибоохорони до всіх свідомих рибалок, надавати всю інформацію про факти правопорушень по всій тереторії області . Фінансування рибоохорони бажає бути кращим. відсутність бензину, мала кількість людей недає ефективно боротись з правопурушниками. Прохання до рибалок- підключати інспекторів до спільних виїздів на рибалку, на ділянки де процвітає браконєрство. Коли є одне вільне місце в машині дзвонити завчасно і казати їдемо туда туда і туда, можемо взяти одного інспектора.
Всіх бажаючих стати Громаським інспетором звертатись в рибохорону.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 08:23
Дякую за проведену роботу і звіт.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 15:46
Описане вище в відеоматеріалі TV-4

http://www.tv4.te.ua/suspilstvo/3668-br ... avaly-rybu


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2014, 11:58
От надаю інформацію: річка Стрипа, по при села Медова-Золотникі-Глинна. Таке відчуття, що людські городи не закінчуються по при берег річки, а продовжуються в ній.. тільки там не бараболя росте... а сіточкі стоять.


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2014, 09:15
От надаю інформацію: річка Стрипа, по при села Медова-Золотникі-Глинна. Таке відчуття, що людські городи не закінчуються по при берег річки, а продовжуються в ній.. тільки там не бараболя росте... а сіточкі стоять.[/quote] це ці села Зборівський-Козівський район, річка тягнеться від Зборова до ставка в Плотичі? якщо так то там сіток на кожному кроці, і регулярно люди ходять вночі з фанарями і вилами.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 21 [ 304 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron