Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 21 [ 304 повідомлень ]
Тернопільдержрибоохорона б’є на сполох!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 24 липня 2012, 21:56
Тернопільдержрибоохорона б’є на сполох!
Інспекторами Головного державного управління рибоохорони та регулювання рибальства у Тернопільській області постійно проводяться рейди в напрямку здійснення державного контролю у сфері рибоохоронної діяльності. Минулий тиждень став рекордним по виявленню грубих порушень «Правил любительського і спортивного рибальства» із виявленням значних збитків нанесених рибному господарству.
Так, з 17.07.2012 року по 23.07.2012 року виявлено та задокументовано 21 порушення за які передбачено адміністративну відповідальність. Із них за грубі порушення «Правил любительського і спортивного рибальства», відповідальність за які передбачено ч.4 ст.85 КУпАП, затримано 14 порушників, в яких вилучено 8 шт. сіток та 7 інших заборонених знарядь лову, затримано 35,710 кілограм незаконно виловленої риби. Своїми протиправними діями викриті правопорушники завдали рибному господарству збитків на суму 7769( сім тисяч сімсот шістдесят дев’ять) гривень. За ч.3 ст.85 КУпАП викрито 3 порушеня, накладено 156грн. штрафів.
Протягом тижня проведено також операцію «Ринок» щодо контролю за реалізацією риби та інших водних біоресурсів на продовольчих ринках, торгових точках області, райцентрах, населених пунктах на предмет дотримання громадянами та юридичними особами «Правил любительського і спортивного рибальства»та «Правил торгівлі на ринках». В ході операції зафіксовано чотири порушення, відповідальність за які передбачено ст. 85-1 та ст.88-1 КУпАП. Передано до суду для притягнення до адміністративної відповідальності 18 справ для прийняття рішеннь по суті.
Тернопільдержрибоохорона звертається до всіх жителів області з проханням бути не байдужими до рибних запасів наших водойм та долучатись до викриття подіних порушень телефонуючи на гарячу лінію за тел. 27-70-34 цілодобово.
Jedem das Seine

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 25 липня 2012, 07:55
А є якісь способи зв'язку on-line з даною службою? Чомусь цей спосіб для мене є самим зручним.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 25 липня 2012, 09:39
В керівництво держрибохорони на теперішній час прийшли нові люди , які хочуть розпочати справжню роботу.Відбуваються зміни в кадрах інспекторів . є бажання проводити якісні зміни.
Показовим є вже той факт , що результати їх діяльності за минулий тиждень перевершують показники за пів року попередньої команди.
З боку федерації і клубу є необхідність сприяння.
Телефон гарячої лінії вказаний вище , в екстренних випадках можна дзвонити на мій приватний номер , 09630485сорок , маю постійний особистий контакт.
Jedem das Seine

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 30 липня 2012, 17:46
Складається стійке враження , що у на фронті боротьби з браками відбуваються зміни на краще .Дії нового керівництва Тернопільдержрибоохорони заслуговують на вдячність від тернопільських рибалок.
Тернопільдержрибоохорона на сторожі рибних запасів області,
боротьба з браконєрство посилена!

В ході проведення рибоохоронних рейдів на підконтрольних Тернопільдержрибоохороні водоймах протягом тижня (з 24.07.2012 по 30.07.2012) викрито 22 порушення «Правил любительського і спортивного рибальства».
Із них 14 грубі порушення «Правил любительського і спортивного рибальства», відповідальність за які передбачено ч.4 ст 85 КупПА України. За матеріалами справ «горе»-рибалки завдали рибному господарству області збитків на суму 14773 ( чотирнадцять тисяч сімсот сімдесят три )грн. Затримано 37 кг. незаконно виловленої риби, яка після зважування та підрахунку залишена порушникам на зберігання до рішення суду. Вилучено 13 заборонених знарядь лову риби.
Викрито 7 порушень «Правил любительського і спортивного рибальства», відповідальність за які передбачено ч.3 ст 85 КупПА України. На порушників накладено 364 грн. адміністративних штрафів.
Одне із грубих порушень скоєне за перевищення добової норми вилову риби. Тому, Тернопільдержрибоохорона з метою попередження подібних порушень нагадує, що відповідно до ст. 4.6 «Правил любительського і спортивного рибальства» дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування на водоймі загального користування 3 кг. риби , на водоймах наданим громадським організаціям та де впроваджене платне рибальство – 5 кг. риби.
І так, за період з 17 липня по 30 липня викрито 43 порушення «Правил любительського і спортивного рибальства». Із них 28 грубі порушення, відповідальність за які передбачено ч.4 ст 85 КУпАПУкраїни. За матеріалами справ завдано рибному господарству області збитків на суму 22542 ( двадцять дві тисячі п’ятсот сорок дві ) грн. Останню крапку в ході розслідування цих справ поставить суд. Тернопільдержрибоохорона сподівається, що це стане уроком для всіх браконьєрів і дасть змогу задуматись перш ніж «рибалити» в такий спосіб.

В.о. начальника Тернопільдержрибоохорони Розізнаний Г.Г.
Jedem das Seine

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 30 липня 2012, 19:42
Цікаво думаю для всіх де проводились рейди???Дякую...
я тут я там я повсюди...

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 жовтня 2011, 13:02
Повідомлень: 120
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 60
Подякувати: 48
Повідомлення
Додано: 30 липня 2012, 22:47
Цікаво чому накладені такі малі штрафи, якщо на таку велику суму завдано збитків?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 00:58
Мова йде про штрафи ,які накладені безпосередньо на місці , згідно ст. 85 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( тягне за собою попередження або накладання штрафу на громадян від 34,00 грн. до 170,00 грн).
Грубі порушення буде розглядати суд , штрафи там будуть інші :
Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) (ст. 85 ч. 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення) тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340,00 грн. до 680,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб від 510,00 грн. до 850,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.
Рейди проводяться по всій області , від Касперівців до Івачева.
Jedem das Seine

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 07:48
Мені дуже цікаво на рахунок Касперівського водосховища, а саме район с.Лисичники. Там завжди дуже багато сіток плаває. Знаю, що місцеві промишляють виловом риби і подальшим продажем. Чи ведеться боротьба саме з тими браками?
Якщо є якась інфа саме по тій території, буду вдячний за її надання. В найближчу відпустку планую їхати туди відпочивати, телефон записав.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
21 листопада 2011, 12:25
Повідомлень: 33
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 54
Подякувати: 49
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 10:22
Мене саме більше вразила кількість сіток на Збручі (Кокошенці)
там їх була неймовірна кількість тай довжина кожної поза 200-300 метрів.

А також село Пеньківці (особливо малий став) там таки промисел місцеві
ставлять кожен по 3-6 сіток і то при чому навіть в нерест плавають човнами серед білого дня!!!

3 дні назад вийшов на Базаренецьке озеро подивитись як справи з травою
і побачив таку картину від одного берега до другого берега прочищена просіка під сітку =-O (при тому що через город живе наш риб-інспектор) =-O
Я не бідкаюсь і пустих розмов тут не веду (типу ой шож робити риб-інспекція нічого не робить а мені воно не потрібно) де бачу сітку там палю-ріжу незважаючи на те що злі дядьки потім пливуть до тебе розмахуючи руками....
Але булоб приємніше побачити тогож інспектора навіть в тому самому Івачеві (вже не кажучи про Пеньківці).
Буду вдячний за передавання інформації в риб-інспекцію. :clapp:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 13:33
Десь 2 тижні тому бачив як на озері в районі острівка кохання там де перегороджено , що роблять там спуск для катерів !!! Десь о 01:00 годині ночі бачив як охорона сітки витягувала !!!!! На резинці вони були !!!
Вот що із таким явищем робити !!!! Притому що обєкт під охороною і посторонніх непускають туди !!!! Але насправді нераз там бачив посторонніх які ловили рибу на екрани усе це дійство бачив у ночі !!!! Як з такими боротися !!! Ще знаю наші любязні водянники на озері ставлять сітки по 100 метрів довжиною в районі від кінця циганки і до Коси (там де втікає серет в озеро) !!!!
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 18:39
"яка після зважування та підрахунку залишена порушникам на зберігання до рішення суду"



%) %) %)
З рештками від риби через 2-4тижні в суд :D

За остані роки в країні вже всьо і всюди мінялось, а ситуація та сама.

Шось я не чув шоб виновників закрили, за масову гибель риби в річці Серет.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 19:33
все залишиться так як було...нові люди вислужаться тай усе...якщо за рік два ситуація змітися хоча-б в радіусі 20км від Тернополя тоді готовий забрати свої слова назад!!!
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 20:57
Шановний Trade !
А чи не здається Вам , що ситуація , яка складеться за рік-два в деякій мірі залежить також і від Вашої особистої позиції ? Що відповідальність за навколишній бардак лежить і особисто на кожному ?
Чекати роки , для того , щоб визнати свою помилку чи втішитись власною далекоглядністю ? Яка Вам буде втіха , якщо спостерігаючи зі сторони , як хтось б"ючись головою в стіну , справді нічого не змінить ?
Тим часом вчора в Івачеві коло УТМР зняли майже 200 м сіток, потім вночі чергували , шугали браків. Може і того робити не треба було бо все одно нічого не зміниться ?
Jedem das Seine

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 22:21
=-O
Востаннє редагувалось Shymaher в 13 жовтня 2012, 11:48, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 23:10
написав Shymaher
ті люди цідили всі ставки, озера,річки через сито, а тепер коли цідити незалишилось шо, є великими активістами як в держрибоохороні так і в спілках рибалок, або великими орендарями які привикли жити з риби або з інших людей.

По орендарях - в жодному разі не сперечаюсь. Хоча дякуючи Домаморичам в області залишились ще великі карпи.Якщо б не ті ж орендарі - там теж нічого би вже не було.
По держрибохороні :
В.о. начальника Тернопільдержрибоохорони Розізнаний Г.Г.
Заступник Сеник Сергій
По громадських організаціях:
Теребовля - Копчак Сергій
Бережани - Куліковський Андрій
На Бога , яким це чином ці люди причетні до знищення біоресурсів ????

Не узагальнюйте. Вкажіть кого конкретно і в чому ви звинувачуєте .
Не плачте , що все погано , бо всі і так то бачать.
Скажіть що треба врешті робити.
Jedem das Seine
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 21 [ 304 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: