Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 20 з 21 [ 304 повідомлень ]
Тернопільдержрибоохорона б’є на сполох!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 10 серпня 2014, 16:08
http://gazeta-misto.te.ua/news/%d0%bd%d ... %80%d0%b0/
05.08.14 близько 16:20 під час чергового рейсу пасажирського теплоходу “Капітан Парій” посеред Тернопільського ставу було помічено обірвану браконьєрську сітку, що плавала на поверхні води з немалою кількістю дохлої риби і становила загрозу для фауни та навігації на водоймі.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 13 листопада 2014, 12:56
Завдяки такому мудакові, який не знайшов іншого заробітку знищуються тони риби.
Сітками і ятерями торгують навіть через оголошення в газеті, інтернеті.
https://www.youtube.com/watch?v=0c8eJAU ... db46nFry9w


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 14 листопада 2014, 00:14
не хочу бути писимістом, але навряд чи щось зміниться без втручання держави. Кого злякає смішний штраф, який можна відбити продажею 1-2 сіток? :(
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 14 листопада 2014, 14:22
написав sagittarius79
не хочу бути писимістом, але навряд чи щось зміниться без втручання держави. Кого злякає смішний штраф, який можна відбити продажею 1-2 сіток? :(

Нема ніякого штрафу. М. Томенко ще в 2010 р. вніс "проект змін до закону про тваринний світ" про заборону вільного продажу сіток. Віз і нині там.
Зайдітьна головну сторінку форуму і в самому низу написано:"Ми проти вільного продажу сіток". Значить вільний продаж таки є"!
Я також проти, але виходить, продавця взули за легальну діяльність. А цікаво було би натомість почути другий акт "Марлезонського балету" про суддю, якого нібито зловили з сіткою.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 14 листопада 2014, 18:29
... як це "продавця взули за легальну діяльність" , якшо він продає, сітки які заборонено продавати??? :punish2: . Я мову веду про те що покарання повинне бути в десятки- сотні разів більше за ймовірну вигоду від продажу цих незаконних знарядь лову, тоді все стане на своє місце :)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 14 листопада 2014, 20:37
Ви можете назвати нормативний акт, за яким продаж сіток забороненений?
І якщо припинити продаж сіток на базарі, то це хочаби призупинить винищувачів риби?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
З нами з:
10 листопада 2011, 15:56
Повідомлень: 27
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2014, 14:46
:sos: Всім повідомляю ! Мною Ангелом Р. П. разом з Об"єщиком А.М., спеціалістами, журналістами,юристами, бійцями - Героями АТО, відомими спортсменами,та просто патріотами Украіни, створено громадську організацію "Скеля". Мета : - виявлення, протидія, покарання (у законному порядку) корупціійних та злочинних схем, та окремих упирів - регіоналів-комуністів та іншоі прихованоі наволочі,в ім"я Незалежноі Європейськоі Украіни. спеціалізація : - на даний момент основий напрямок природоохороно - екологічна діяльність ,тому, що дана сфера кришується, пильно оберігається та покривається - адмінресурсом, сбу, мвс, прокуратурою, екоінспекцією,судом та юстицією. Повідомляю, що ми не перебуваємо у жодній із політичних сил, кримінальних угрупуваннях, провладних структурах. Причиною створення є : - неможливість, небажання ,страх, недієздатність, інфантилізм, зневі"я у ідею, недостатній патріотизм, більшості громадських організацій в ім"я держави боротись з потворними явищами у суспільстві,( є досвід участі у 3 (трьох) громадських організаціях). наша сторінка у ютуб - https://www.youtube.com/channel/UCqJRbp ... q1x0yKEakQ. Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php…. З повагою Ангел Р. П. Слава Украіні ! Слава Героям!Слава Націі ! Смерть ворогам ! :lodka: :gan: :ireful: :twisted:
рабів до раю не пускають.......

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 09 травня 2015, 08:45
Великі оди не буду писати про Андрія Об'єщика але якщо таких як він не буде то і водойм нам не потрібно бо там риби не буде
http://te.20minut.ua/Podii/ribolovlya-v ... 46065.html
Зображення

Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 03 липня 2015, 16:35
написав Ангел
:sos: Всім повідомляю ! Мною Ангелом Р. П. разом з Об"єщиком А.М., спеціалістами, журналістами,юристами, бійцями - Героями АТО, відомими спортсменами,та просто патріотами Украіни, створено громадську організацію "Скеля". Мета : - виявлення, протидія, покарання (у законному порядку) корупціійних та злочинних схем, та окремих упирів - регіоналів-комуністів та іншоі прихованоі наволочі,в ім"я Незалежноі Європейськоі Украіни

Прошу звернути увагу на такий ставок як пеньківці.
Тамтешнє керівництво їздить по ставку збирає з людей в яких немає квитка по 30 грн.
Куди ідуть ці кошти ніхто не знає...
А браконьєрство як процвітало так і процвітає.
Будучи там в неділю, при закінченні рибалки виліз я на берег щоб скласти лодку, біля мене сидів чоловік в якого було затягнуто до середини великого ставу 2 сітки які були відгороженні вудками з пружинами (типу куда плевеш там мої пружини)
Я чітко бачив що це були сітки чималого розміру.
Коли підїхав до нього рибінспектор то я ще був на воді і не бачив цих сіток, вони порозмовляли , щось посміялись, потиснули руки і розїхались.
Не замітити сітки було не реально...
Отже постає питання про олату (а саме якийсь рахунок куди ці гроші потрапляютьі на що тратяться , квитки які вони видають на одноразову рибалку-чи це законно?, і на скільки мені відомо зарибнення там не вібувається.)
Прохання цієї неділі якщо ваша ласка, то притворитись валянком сісти на березі закинути вудку і подивитись як то всьо відбувається... При бажанні і можливості.
І якщо ваша ласка висвітлити події про ваш виїзд (якщо він буде)
Іще забув добавити-Про перелов ніхто не питається люди талують карася безбожно а він по 30 грн і додому,не спитає, не каже ніц.
Короч поводить себе так як ставок його типу платника.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 04 липня 2015, 20:04
Я також був там у неділю, таких там було багато, я писав вже про сіти,але вони мають кентів серед місцевих єгерів і виловлюють все підряд. Треба було поза вуха старому дати і в сіту замотати та в воду кинути ми так робили з лівого берега від Пеньківецької дамби, ой шуму тоді було, і проканало всі культурно змотали сіти і ловили як треба. Бо чекати рибохорону марно. Я б казав спільно та добровільно виїжати на водойми та не давати вибивати рибу УРОДАМ сітами та током. Я по роботі часто буваю в усіх районах нашої області і бачу часто беспредєл на водоймах і шо я зроблю без дозволу, а тупо покупаю в воді як мінімум бо інколи буває щось страшне всі вони мають кумів в РИБОХОРОНІ!!! Я завжди готовий приєднатись до любого рейду по ставах та річках області і без протоколу наказати браконьєрів!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 12 липня 2015, 16:59
написав AMATOP
написав Ангел
:sos: Всім повідомляю ! Мною Ангелом Р. П. разом з Об"єщиком А.М., спеціалістами, журналістами,юристами, бійцями - Героями АТО, відомими спортсменами,та просто патріотами Украіни, створено громадську організацію "Скеля". Мета : - виявлення, протидія, покарання (у законному порядку) корупціійних та злочинних схем, та окремих упирів - регіоналів-комуністів та іншоі прихованоі наволочі,в ім"я Незалежноі Європейськоі Украіни

Прошу звернути увагу на такий ставок як пеньківці.
Тамтешнє керівництво їздить по ставку збирає з людей в яких немає квитка по 30 грн.
Куди ідуть ці кошти ніхто не знає...
А браконьєрство як процвітало так і процвітає.
Будучи там в неділю, при закінченні рибалки виліз я на берег щоб скласти лодку, біля мене сидів чоловік в якого було затягнуто до середини великого ставу 2 сітки які були відгороженні вудками з пружинами (типу куда плевеш там мої пружини)
Я чітко бачив що це були сітки чималого розміру.
Коли підїхав до нього рибінспектор то я ще був на воді і не бачив цих сіток, вони порозмовляли , щось посміялись, потиснули руки і розїхались.
Не замітити сітки було не реально...
Отже постає питання про олату (а саме якийсь рахунок куди ці гроші потрапляютьі на що тратяться , квитки які вони видають на одноразову рибалку-чи це законно?, і на скільки мені відомо зарибнення там не вібувається.)
Прохання цієї неділі якщо ваша ласка, то притворитись валянком сісти на березі закинути вудку і подивитись як то всьо відбувається... При бажанні і можливості.
І якщо ваша ласка висвітлити події про ваш виїзд (якщо він буде)
Іще забув добавити-Про перелов ніхто не питається люди талують карася безбожно а він по 30 грн і додому,не спитає, не каже ніц.
Короч поводить себе так як ставок його типу платника.




Тема дуже цікава передзвони мені 0671615878 і разом опрацюэм.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 12 липня 2015, 17:14
написав Тарік
Я також був там у неділю, таких там було багато, я писав вже про сіти,але вони мають кентів серед місцевих єгерів і виловлюють все підряд. Треба було поза вуха старому дати і в сіту замотати та в воду кинути ми так робили з лівого берега від Пеньківецької дамби, ой шуму тоді було, і проканало всі культурно змотали сіти і ловили як треба. Бо чекати рибохорону марно. Я б казав спільно та добровільно виїжати на водойми та не давати вибивати рибу УРОДАМ сітами та током. Я по роботі часто буваю в усіх районах нашої області і бачу часто беспредєл на водоймах і шо я зроблю без дозволу, а тупо покупаю в воді як мінімум бо інколи буває щось страшне всі вони мають кумів в РИБОХОРОНІ!!! Я завжди готовий приєднатись до любого рейду по ставах та річках області і без протоколу наказати браконьєрів!!!

Повитирай соплі, не пиши дурниць з приводу кумовства неревіривши інформацію, не путай эгерів УТМР з рибоохороною збирай однодумців і наводь порядок а ми тобі допоможем.
Потрібна допомога дзвони 0671615878 Андрій.
Від того що Ви жаліэтесь браконьэрів менше не стане потрібно діяти. Мінімум потрібно фото, відео для подальшого позору і індетифікаціі порушника.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 13 липня 2015, 11:18
Не хотів ні кого образити Тернопільська рибохорона нормальна вони наводять порядок. Я мав на увазі куми є в Підволочиському р-ні, ті що збирають гроші єгеря месні та рибаки тоже месні, вони підходять питають про улов разом пють, а на сіту ноль уваги і йдуть далі, бачив таке не одноразово. Підійшов до брака спитав чому єгеря ні чого не кажуть за сіту, а він мені та то мій дядько вот так. там таких половина бо Тернопільські риболови їдуть туди рибалити чесно та відпочити, а месні уроди з сітками. Номер я ваш записав дякую, будуть мною замічені браки наберу обовязково.


Активний дописувач
З нами з:
10 листопада 2011, 15:56
Повідомлень: 27
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 07 серпня 2015, 23:09
Усім присутнім та небайдужим - конкректно !!! Досить жувати соплі....Пора діяти !!! з 2012року жоден учасник форуму крім п"яти Тернополян трьох Чехів, та двох іспанців з трьома італійцями,
і двома скандинавами впридачу не спромоглися допомогти чи підтримати "СКЕЛЮ" в природоохоронній діяльності......
рабів до раю не пускають.......

Новенький
З нами з:
28 квітня 2015, 13:39
Повідомлень: 14
Звідки: Велика Березовиця
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 10 серпня 2015, 08:44
Надто мало себе рекламуєте. У фейсбук група мертва купу років, вконтакті також мало інформації, та і то не група взагалі.
Ну і яка допомога потрібна? Десь буду бачити правоворушення, то записав собі номер Андрія - телефонуватиму.
Хоча, боюся, проблеми не лише в браконьєрах - рибу на р. Серет щороку травлять і ніхто за це відповідальності не несе.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 20 з 21 [ 304 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron