Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 16 з 21 [ 304 повідомлень ]
Тернопільдержрибоохорона б’є на сполох!

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 18 червня 2014, 17:24
написав sagittarius79
написав Mykola STARyy
Тобто нараховані збитки 256,69х2000=65889,8грн за 760г окуня.

... з арифметикою , я так розумію , біда??? ;)
Дякую, виправив, 513 тис, це безумовно інша справа.
Річ про інше. Якби дядькові даль сотку на місці, то і він би заплатив без базару, а якби на наступний раз ще сотку, то і азарт приборкав би і безмен купив би . За 50 грн. В мене лежить в машині, хоч штрафів не платив, Богу дякувати.
Може і результати роботи рибоохорони за місяць були би більші "вражаючих" 1716+3428= 5144грн. Перерахуйте, арифметичний ви наш(С) "Гараж" кінокласика) ;)
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 18 червня 2014, 23:20
написав Mykola STARyy
написав Shymaher
...В чім різниця перелов 20кг і 700грм, якщо нечіпатись перелова в 2 окуні то чому чіпатись в перелов в 2 амура по 10кг. Я особисто минулого року був свідком складання протоколу на 24 кг плотви в спортивного забезпеченого рибалки...


Цитата:
Затримано 516 кг. незаконно добутої риби; вилучено 10 шт. заборонених знарядь лову .
За постановами суддів та органів рибоохорони накладено штрафів на суму 3 тис. 794 грн, стягнено штрафів на суму 1716 грн.
За 5 справами нараховано збитків нанесених рибному господарству на суму 879 тис. 934 грн., стягнено збитків 3 тис. 428 грн.

За :lol: 516кг штраф 1716грн.
1716:516=3,325грн/кг.
Удядька за 0,76кг-штраф 340грн;
340:0,76=447грн/кг.
Збитки: за 879934грн нарахованих збитків стягнено 3428 грн
879934:3428=256,69грн нарахованих збитків на 1грн стягнених.

З дядька стягнули би 2000грн, якби не дали випустити 760 г.

Тобто нараховані збитки 256,69х2000=513389грн за 760г окуня.
:skrob: :skrob: :skrob: :skrob:

Ти такий розумний аж страшно :\m/: :lol:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 18 червня 2014, 23:40
...може хтось прокоментує з компетентних людей??? також цікаво...

написав Kab.te
Прошу розяснити. Ловлю рибу, складаю в садок, риба в садку вся жива після закінчення рибалки маю намір взяти для себе декілька риб в межах норми решу випустити. Чи вважається порушенням коли інспектор зафіксував в садку під час рибалки понаднормовий вилов. І друге. При ловлі щуки чи окуня спінінгом риба нерідко отримує рани несумісні з життям що робити з тими розмір яких не відповідає нормі, зокрема щука, і жити вона більше не буде?
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 18 червня 2014, 23:44
Залізний аргумент, пане Андрію. Особливо "ТИ"кання до людини, ближчої за віком до вашого тата ніж до вас.
І прошу свої смайли в мої цитати не вставляйте.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
З нами з:
05 липня 2010, 14:20
Повідомлень: 32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 06:48
Згідний 100%, цитата ПОСАДОВОЇ особи, краще дайте відповідь на запитання


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 09:22
Чомусь темка завмерла...
Запитаю ще раз-Фамілії в студію затриманих під Глядками браків!!!!
Суму збитків????
І будьласка пане Андрій Тернопіль-перечитайте ще раз уважно всі запитання які були тут поставлені і дайте компитентну відповідь (звісно якщо ваша компитентнісь вам це дозволить зробити!!)...
А на рахунок поведінки між людей то Я рахую, що якщо ВИ даєте коментар то будь-ласка ведіть себе адекватно,Виж посадова особа, а ми йдемо до Європи і мені здається, що ми стараємось окультурити нашу ДЕРЖАВУ, а ВИ на власному прикладі показуєте бардак...
Слава УКРАЇНІ!!!!!!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 13:22
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А які відповіді ти збираєшся тут почути.....Бач що людина-інспектор, яка могла б реально відповісти на безліч питань які тут задали спромоглась лише на 1 коментар, який взагалі всіх вивалив в осадок..... :grisha:
То я собі міг би таку дурничку дозволити)))))))))А інспектор, посадовець, держслужбовець....мав би якось адекватно себе вести і давати чіткі і розяснювальні відповіді( ну наприклад, хтів "поставити на місце" людину яка реально задумалась про ті штрафи і обрахунки, якщо та людина не права чи помилилась, то дайте нормальне пояснення, типу так і так....такий закон...треба рахувати саме так....така сумма саме тому......а не ліпити смайли і міряти чиюсь крутість.....Ну то є моя думка, то таке.....якщо люди мають свою думку то прохання також її написати....Може пан Андрій прислухається якщо їх буде декілька...


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 13:27
написав Kab.te
написав Mykola STARyy
Залізний аргумент, пане Андрію. Особливо "ТИ"кання до людини, ближчої за віком до вашого тата ніж до вас.
І прошу свої смайли в мої цитати не вставляйте.

Згідний 100%, цитата ПОСАДОВОЇ особи, краще дайте відповідь на запитання


Революція пройшла.....а чи щось змінилось???????
Чи то може просто виховання таке??????Хз.........


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 13:43
Хлопці перестаньте тут гризтись. ні на чию сторону я не стаю але 5 копійок вставлю своїх сьогодні в одному магазині риболовному я почув таку фразу "ну за останні 2 роки наша рибінспекція хоч трохи почала працювати" і я вважаю, що це вже є позитив. Всі прекрасно розуміють ще не за один день і рік вибудовується і держава і державні органи. а в хочете щоб за 2 тижні рибінспекція вам золоті ріки і озера побудувала не все зразу. якщо є якісь можливості в рибалок допомогти думаю Андрій не відмовиться від цього. А Вам Андрій не в обіду сказано але деякі відповіді на питання бажано висловлювати з обґрунтуваннями ну майже як на ТВ :)
Думаю варто завершити той срач і трьоп писати по СУТІ !
з повагою
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 15:09
Напевно п.Андрій не журналіст, і можливо, не закінчував вищу школу математики ,але ту роботу, яку зробила рибоохорона цього року під його керуванням- дуже велика! Хлопці ,не паплюжте чиюсь роботу, не пхайте палки в колеса,будь -ласка...а революція ще далеко не закінчилась .


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 16:44
Не хочу захищати рибінспекцію, але подивіться яку велику роботу цього року провела рибохорона. Згадайте минулі роки - цієї служби взагалі ніхто за роботою небачив. Критикувати на форумі легко, а ви поЇдьте хоч би разок на громадських засадах в нічний рейд з рибохороною , заправте за свій кошт автомобіль ,просидьте цілу ніч десь в кущах і ви зрозумієте в яких умовах вони працюють хлопці. Ми ж всі хочем щоб браків було менше тож не тільки критикуйте ,а допоможіть реальними вчинками.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 17:25
А хто сказав що не зробили???? Молодці!!!!!Працюють.Хай так і продовжують! Але культуру ніхто не відміняв, + не треба з того робити показуху, як з переловом в 700 грам..........
Писав вже 100 раз...хлопці молодці.........працюють! Але ж це їх безпосередні обов"язки.
Реальними вчинками допомагаємо, тільки ніхто того не афішує і не робить з того якесь досягнення.
Востаннє редагувалось Molar в 19 червня 2014, 17:29, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 17:27
написав Niko
Напевно п.Андрій не журналіст, і можливо, не закінчував вищу школу математики ,але ту роботу, яку зробила рибоохорона цього року під його керуванням- дуже велика! Хлопці ,не паплюжте чиюсь роботу, не пхайте палки в колеса,будь -ласка...а революція ще далеко не закінчилась .


Все вірно ....поспішив...далеко ще нічого не закінчилось...все ще попереду.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 18:10
Хлопці давайте закінчимо з цими математиками, граматиками, показухами і т.д. працює рибінспекція в цьому році краще ніж раніше, всі то бачать і визнають, нехай працюють, бо раніше, була вона чи ні я не знаю, бо за 12 останіх років не бачив її роботи і не чув про неї.
Я б, як і інші хотів почути відповідь на запитання

написав Kab.te
Прошу розяснити. Ловлю рибу, складаю в садок, риба в садку вся жива після закінчення рибалки маю намір взяти для себе декілька риб в межах норми решу випустити. Чи вважається порушенням коли інспектор зафіксував в садку під час рибалки понаднормовий вилов. І друге. При ловлі щуки чи окуня спінінгом риба нерідко отримує рани несумісні з життям що робити з тими розмір яких не відповідає нормі, зокрема щука, і жити вона більше не буде?


Андрій(Тернопіль) буде в тебе можливість, дай будь-ласка відповідь!
Дякую.


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 19:40
хлопці,якщо включити логіку,то вся вся лишня риба в садку підлягаэ оподаткуванню :) .,а нарахунок роботи рибохорони
на місці андрія забив би взагалі щось тут писати,просто робив би свою роботу,повірте(знаю особисто)як би іменно він
не шуршав то взагалі ніяка робота не була би зроблена,і які адекватні відповіді можна давати,коли не спавши півтора
сутки(через роботу,сам особисто бував в таких рейдах),читаэш цей флуд,людина старшого віку в четвертій години
ночі,мислю на нетверезу голову математикою з помилками займаэться....,то які адекватні відповіді можуть бути.
і ще одне від себе,замічаю що э люди які тіко пишуть-Писаки,і э ті які ще щось роблять,так от Писаки робіть щось.
з пов. до всіх.
п.с.
при чом тут революція,і эвропа......,з себе......
Востаннє редагувалось Patriot3163 в 19 червня 2014, 20:03, всього редагувалось 1 раз.
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 16 з 21 [ 304 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron