Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 9 [ 125 повідомлень ]
Браконєри!!! Незаконий вилов риби!!!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2013, 19:22
Нерест 2013р!!!!!!!!
Тему створив для того, щоб всі факти браконєрства ,ловлі риби в заборонених місцях повідомлялись сюда.
(можна з фото і відео) ссилку передамо в Тернопільдержрибоохорону. можливо таким чином. спільними зусилями ,зможем хоть якось покращити ситуацію на водоймах нашої області.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2013, 22:47
питання правильне!!!но що це дасть???і якщо дасть то де???як не працювали так і не будуть!!!а жаль!!!а поодинокі випадки роботи це скудно!!!
особистий досвід остання рибалка мент у формі +так званий єгер утмр провіряють сітку!!!фотко є но телефон не камера і не притягнуть!!!сам ловлю де не можна...нерест зимувальні ями це для кого???просто на бумазі???
я тут я там я повсюди...

Новенький
З нами з:
05 березня 2013, 18:21
Повідомлень: 24
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2013, 23:08


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2013, 23:15
написав грифон
http://zz.te.ua/pid-ternopolem-protsvitaje-brakonjerstvo-a-rybinspektsiya-spyt-foto/

а я про що???про те саме!!!
були збори вище по гілці...а відповіді круглий нуль...добре що хоч тему створили!!!а далі як і все в УКРАЇНІ!!!
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2013, 09:15
Я особисто надіюсь ,що це дасть якись маленький результат, Браконєри і порушники теж мають інтернет, і відвідують сайт, прочитавши про себе чи побачивши своє фото на сайті (в газеті), і знаючи, що це дойшло до рибохорони, бодай раз другий на воду невийдуть, а це вже результат.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2013, 11:27
написав Shymaher
Я особисто надіюсь ,що це дасть якись маленький результат, Браконєри і порушники теж мають інтернет, і відвідують сайт, прочитавши про себе чи побачивши своє фото на сайті (в газеті), і знаючи, що це дойшло до рибохорони, бодай раз другий на воду невийдуть, а це вже результат.

Фото не маю змоги викласти (немає такого матеріалу), але знаю декілька місць де в південних районах постійно виникають порушення. Приведу список.
с. Лисівці Заліщицького району р.Серет - Тут постійно ловлять сітками які називають парашут. Я мовчу вже про екрани. останнім часом трішки припинили бити електровудками, але поодинокі факти на жаль ще є. Цим займається місцеве населення в межах населеного пункту.

с. Шершенівка Борщівського району р.Серет - Ті ж самі парашути. Також люблять побалуватись острогами а то й самопальними шашками.

Між цими селами є с. Шипівці Заліщицького району, де я часто рибалю. На Сереті тут також спостерігаються екрани і час від часу парашути. В нерестовий період практично такого не відбувається, але все ж. Місцеве населення не дозволяє промишляти браконєрством хлопцям приїжджим. Все вирішується досить радикально. Переважно тут ставлять екрани на початку весни, коли сходить лід. Але варто порізати і спалити 1-2 рази, набридає людям купувати нові. Шкода, що потрапляю туди нечасто.

с. Лисичники Заліщичького району Касперівське водосховище. Серйозний браконьєрний синдикат орудує сітями. =) Тут місцеві хлопці ставлять сітки круглорічноі продають рибу на місці оптом. Є постійні покупці які потім сушать і коптять ту рибу і продають в бари і на базарі. Спілкувався колись з одним браком там. він розказував всю систему лову і реалізації риби а також як вони дружать з рибінспекцією. На цю ділянку варто звернути особливу увагу, адже тут відкрито ставляться сіті. Там вони навіть небезпечні для людей які люблять поплавати влітку.

Це ті місця про які я знаю 100%. Не знаю чи це допоможе, але інформацію виклав.


Новенький
З нами з:
05 березня 2013, 18:21
Повідомлень: 24
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2013, 13:19
Де я ще не рибачив!!!ще ні разу не бачив як виглядає працівник рибнадзору.про що можем дальше говорити.(
Давайте створемо громадську організацію по рибоохороні?


Активний дописувач
З нами з:
16 березня 2011, 13:56
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2013, 15:48
написав грифон
Де я ще не рибачив!!!ще ні разу не бачив як виглядає працівник рибнадзору.про що можем дальше говорити.(
Давайте створемо громадську організацію по рибоохороні?

поїдь в Чернихів чи Вертелку на річку, побачиш :krazy:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2013, 16:45
написав skyba
написав грифон
Де я ще не рибачив!!!ще ні разу не бачив як виглядає працівник рибнадзору.про що можем дальше говорити.(
Давайте створемо громадську організацію по рибоохороні?

поїдь в Чернихів чи Вертелку на річку, побачиш :krazy:

За останніх три роки ні у Вертелці ні у Чернихові я особисто не бачив!!!Спорити не буду поодинокі випадки так званого надзору присутні і це тільки по слухам!!!
я тут я там я повсюди...

Активний дописувач
З нами з:
28 листопада 2010, 20:38
Повідомлень: 88
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 43
Подякувати: 49
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2013, 17:24
Яка Вертелка, вони на багато ближчі райони рідко виїжають, я рахую що власники квитків (наприклад) УТМР повинні мати більший спектр привілегій, в плоть до того що офіційно затримувати браків і електриків. Що дало б УТМРу залучити в свої лави більше рибалок, хоч не факт що це вигідно самій дирекції організації, так як по слухам там теж не мало браків,підкреслюю по слухам.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2013, 19:07
написав gosha
, в плоть до того що офіційно затримувати браків і електриків. .

Офіційно затримувати маютиь тільки працівники МВС, "немеліть " дурниць друже .... а про таку організацію як УТМР я взагалі змовчу :gan: :gan: :gan:
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Активний дописувач
З нами з:
28 листопада 2010, 20:38
Повідомлень: 88
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 43
Подякувати: 49
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2013, 23:05
написав yge0607
написав gosha
, в плоть до того що офіційно затримувати браків і електриків. .

Офіційно затримувати маютиь тільки працівники МВС, "немеліть " дурниць друже .... а про таку організацію як УТМР я взагалі змовчу :gan: :gan: :gan:


Може дійсно бовкнув зайве, просто на остані рибалці заділо за живе коли витягав сітку за яку зачепився не дешевий воблер, то прийшли два мудаки які за це хотіли в машині порізати шини, добре що я небув сам то якось минулось, але рибалити там вже не хотілось.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2013, 11:30
Ось вирізка з розмови з братом. Він їздив на шашличок в описаний вище наскелений пункт на Касперівському водосховищі. Сумно, що такі події там відбуваються постійно.

Зображення

Це так, до уваги рибінспекції. Бо вона вже довгі роки не реагує на такі події в тих місцях.

P.S. Його нік приховав, щоб не було непорозумінь.


Новенький
З нами з:
05 березня 2013, 18:21
Повідомлень: 24
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 03 травня 2013, 09:57
Їхав через дамбу сьогодні в 6.00год,побачив як рибінспекція ганяла браків які сиділи вздовж дамби.молодці інспектора честь і шана.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 03 травня 2013, 13:46
через дамбу в Тернополі ?

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 9 [ 125 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron