Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 4 [ 59 повідомлень ]
Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інш

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2014, 13:18
написав Rivs2010
написав andjei80
Стосовно річкм Стрипа. З початком нересту риба з дністра підходить до м. Бучач. В цей період масово збігаються браки з екранами, сітками і що саме гірше неодноразово були заміченні з електровудкою. Дякуючи небайдужим людям і за допомогою фізичного пояснення що так робити неможна, одним бракам вдалось донести неприпустимість їх дій До повного щастя на Стрипі є ГЕС одна в с. Осівці друга в м. Бучач і рівень води за добу може змінюватись кілька разів. Підкажіть шановні форумчани куди можна звернутись про допогмогу. Звертався в наше товариство мисливці і риболовів, реакції НОЛЬ кажуть хочеш щось робити роби сам.


Думаю краще сюди звернутись ----- Гаряча лінія Відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони (063)98-22-462 --- І пояснити що в товаристві Мисливців і рибалок уваги не звертають на Ваші повідомлення ! ТАМ ШВИДКО ТОДІ НАВЕДУТЬ ПОРЯДОК ПОВІРТЕ !


як варіант, в нас боряться ж корупцією зараз посиленно


Новенький
З нами з:
01 квітня 2012, 10:07
Повідомлень: 9
Звідки: Бучач
Дякував (ла): 4
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2014, 14:09
Дякую усім за інформаці :beer: ю


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2014, 12:13
з корупцією боряться згоден, а от з родинними звязками в рибохороні не дуже, зокрема в підволоиському районі дуже багато кумів, братів і тому подібних тероризують місцеві водойми!От випадок проїжаю повз став що в місті Підволочиськ бачу 2 машини і вуйко у воді стоїть щось розмотує вирішили заїхати побачили 4 сітки розкладені на березі язробив зауваження мені відповіли коротко йди на х... не мішай та хто ти такий. Потім ми поступили не дуже гарно " відвішали їм по повні" забрали сіти і спалили перед ними горіло файно я вам скажу. Одна була у воді. Потім підїхали інспектори ми пояснили ситуацію показали сітку яку навіть ніхто не ховав , нам сказали що розберуться, але після обнімань з порушниками ми поняли що це знайомі вони побалакали і розїхались навіть нічого не писали. А нам пацани сказали що рибінспектор одного брака хресний тому замяли. Я вже мовчу про Пеньківці там як не сусід то сват з сітою спокійно. Як це розуміти правила і закони не для всіх однакові!!!


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2014, 20:52
написав Тарік
з корупцією боряться згоден, а от з родинними звязками в рибохороні не дуже, зокрема в підволоиському районі дуже багато кумів, братів і тому подібних тероризують місцеві водойми!От випадок проїжаю повз став що в місті Підволочиськ бачу 2 машини і вуйко у воді стоїть щось розмотує вирішили заїхати побачили 4 сітки розкладені на березі язробив зауваження мені відповіли коротко йди на х... не мішай та хто ти такий. Потім ми поступили не дуже гарно " відвішали їм по повні" забрали сіти і спалили перед ними горіло файно я вам скажу. Одна була у воді. Потім підїхали інспектори ми пояснили ситуацію показали сітку яку навіть ніхто не ховав , нам сказали що розберуться, але після обнімань з порушниками ми поняли що це знайомі вони побалакали і розїхались навіть нічого не писали. А нам пацани сказали що рибінспектор одного брака хресний тому замяли. Я вже мовчу про Пеньківці там як не сусід то сват з сітою спокійно. Як це розуміти правила і закони не для всіх однакові!!!

фаміліі інспекторів,номера машин,фотки сіток де це все,народ ви як малі діти...


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2014, 22:18
проханя не путайте эгирів підволочиського УТМР з інспекторами рибоохорони,жодних коренів і інспекторів в цьому регіоні немаэ.Тому потрібні докази.тел 0671615878


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 12:57
Івачівська водойма – по лівому березі від малого підприємства ШБ-1 в с. Малашівці, Зборівського району до греблі в с. Горішній Івачів, Тернопільського району.

уточніть для мене, це я так розумію якщо вїхати на став з боку Тернополя то можна ловити по правій стороні від дамби до бази УТМР і аж до с.Малашівців, тобто по шляху дороги до с.Малашівці?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 травня 2010, 13:14
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 101
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 16:28
Від дамби до ШБ, яке відразу в парі метрів за базою УТМР.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 17:40
хто може намалюйте то на карті гугл або яндекс, то буде всім зрозуміло, дякую, да ще одне запитання, в Івачеві треба квиток УТМР ?


Активний дописувач
З нами з:
10 листопада 2011, 15:56
Повідомлень: 27
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 18:44
написав Patriot3163
написав Тарік
з корупцією боряться згоден, а от з родинними звязками в рибохороні не дуже, зокрема в підволоиському районі дуже багато кумів, братів і тому подібних тероризують місцеві водойми!От випадок проїжаю повз став що в місті Підволочиськ бачу 2 машини і вуйко у воді стоїть щось розмотує вирішили заїхати побачили 4 сітки розкладені на березі язробив зауваження мені відповіли коротко йди на х... не мішай та хто ти такий. Потім ми поступили не дуже гарно " відвішали їм по повні" забрали сіти і спалили перед ними горіло файно я вам скажу. Одна була у воді. Потім підїхали інспектори ми пояснили ситуацію показали сітку яку навіть ніхто не ховав , нам сказали що розберуться, але після обнімань з порушниками ми поняли що це знайомі вони побалакали і розїхались навіть нічого не писали. А нам пацани сказали що рибінспектор одного брака хресний тому замяли. Я вже мовчу про Пеньківці там як не сусід то сват з сітою спокійно. Як це розуміти правила і закони не для всіх однакові!!!

фаміліі інспекторів,номера машин,фотки сіток де це все,народ ви як малі діти...

100 баів.Петро !Красава !питання чітке, ясне, зрозуміле!!! ЩЕ раз - ДЕ КОНКРЕТНА ІНФОРМАЦІЯ!!!
фаміліі інспекторів,номера машин,фотки сіток де це все.........
рабів до раю не пускають.......

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 19:01
поясніть будь ласка, коли з лодки можна буде ловити на Тернопільському озері ?
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 19:06
написав yge0607
поясніть будь ласка, коли з лодки можна буде ловити на Тернопільському озері ?

після нересту,не скоріше 10 червня


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 19:09
коли закінчиться весняно-літня заборона !


Активний дописувач
З нами з:
10 листопада 2011, 15:56
Повідомлень: 27
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 19:56
написав tedden
коли закінчиться весняно-літня заборона !

спеціально для тих, хто на дебаркадері : - після нересту,не скоріше 10 червня !!!!!
рабів до раю не пускають.......

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2010, 19:29
Повідомлень: 38
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 75
Подякувати: 76
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2014, 17:48
Хто може підказати - Де в Івачеві конкретно рахується початок греблі, і де точно закінчення гребного каналу - це Білецький міст, чи все ж таки трошки далі до озера? Буду дуже вдячний за роз'яснення.


Активний дописувач
З нами з:
10 листопада 2011, 15:56
Повідомлень: 27
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2014, 19:04
Міст Біла-Пронятин - кордон !!! Так зрозуміло ? Дамбу в Івачеві і не тільки візуально добре видно, як пряму лінію, До речі ,- ЕДНАЙМОСЯ БРАТТЯ !!! А хто не браття - ховайтеся...Хто не заховався - Я не винуватий..... ;D
рабів до раю не пускають.......
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 4 [ 59 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron