Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 4 [ 54 повідомлень ]
Човни, реєстрація

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 12:47
зробити контроль за не зареэстрованими човнами і дальше будуть боятися , стане меньше човнів і буде більше риби.
Коли бачу приблизно 200 лодок і врахувати що водойма майже не зарибляэться + браконьэри то враженням немаэ меж.
p.s після нересту будуть перевірятися човни. :twisted: :ireful:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
31 липня 2010, 23:21
Повідомлень: 83
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 1095
Подякувати: 28
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 15:57
Крім погроз, треба :write:. за якими параметрами і що потрібно мати для надувних і для металевих, деревяних, і т.д. човнів. Які нормативні акти регулюють ці питання?
P.S. Звіти про пророблену роботу дуже радують, викликають позитив і бажання помогти. :good: :ok: А цей пост викликав негатив. Після контролю має стати не менше човнів на водоймі, а менше човнів які невідповідають тим чи іншим параметрам і вимогам. І чому риболови :ribak: мають боятись,що прийде рибінспекція і найде за що його оштрафувати. Пересічний риболов може і не знати всіх вимог і нормативів. Рибінспекція, ДАЇ і інші контролюючі органи повині також проводити розясьнювальну роботу :stop: ;D (звичайно якщо це не грубі порушення), а заповторні наказувати повсій строгості.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 16:18
До Андрій (Тернопіль)
Прошу дати конкретні відповіді на питання
1. Чи буде дозволено виходити на воду незареєстрованим човнам із закінченням нерестової заборони.
Чи ті човни , на яких зараз виходять рибінспектори , відповідним чином зареєстровані.
2. В області на Касперівцях , Дністрі , Тернопільському ставу і т.д ходить багато човнів на двигунах внутрішнього згорання. Прав управління не мають 99,9 .
Чи мають ті ж права управління інспектори та їх добровільні помічники.
3. З якого часу виконання законів буде обовязковим для всіх без виключення .
4. На минулому тижні УТМР в Козівці штрафував і ганяв рибалок без квитка .Це правомірно , чи це побори і корупція.
Ще раз прошу надати конкретні відповіді.
Дякую.
до parawyt.
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Один не знає вимоги законодавства до реєтрації маломірних суден.(Хоча ж не вуйко з села ,на форумі пише , а скористатись гуглом не може)
Другий не знає норм вилову, мінімальних розмірів , третій сітку ставить маленьку і тіко для себе.
Четвертий в тролейбусі на дівок дрочить , бо йому ж ніхто не казав , що так не можна.
ЗАКОН , БЛЯДЬ , ДЛЯ ВСІХ МАЄ БУТИ ОДИНАКОВИЙ !
Jedem das Seine

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
31 липня 2010, 23:21
Повідомлень: 83
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 1095
Подякувати: 28
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 17:01
написав andrej
До Андрій (Тернопіль)
до parawyt.
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Один не знає вимоги законодавства до реєтрації маломірних суден.(Хоча ж не вуйко з села ,на форумі пише , а скористатись гуглом не може)
Другий не знає норм вилову, мінімальних розмірів , третій сітку ставить маленьку і тіко для себе.
Четвертий в тролейбусі на дівок дрочить , бо йому ж ніхто не казав , що так не можна.
ЗАКОН , БЛЯДЬ , ДЛЯ ВСІХ МАЄ БУТИ ОДИНАКОВИЙ !

То що на форумі пише читав, в гуглі шастав. Уявлення маю, але мали вноситись поправки верховною радою про маломірні плавзасоби. Тому хотів би від офіційних структур почути конкретику. А так як в нас взагальному пишуться закони то "чорт ногу вломе".


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 17:07
я своїх п'ять копійок вставлю, з приводу човнів, є правила, закони, які регламентують дане питання, що має бути зареєстроване, а що ні, якщо має, то прошу зареєструвати, якщо не зробив цього, чи просто забив, тіпа не чув не знаю, то на..й з пляжу, як кажуть, можна і інакше, на перший раз догана, але всі мати данні паспортні і все таке порушника, а другий раз по всій строгості, і не скажуть, що не попереджали, має бути якась база даних, як наприклад у даїшників, це може стосуватись і до перелова, розмірів риби але має бути якась роз'яснювальна література і посібники, бо можуть сказати в нас немає інтернету, газет не читаємо і все таке інше, а так получив методичку , розписався то і читай, браки відразу по всій строгості впаяти, але зробити так, щоб не викрутився і папіки не допомогли відмазатись, з приводу нерестової заборони, закордоном стоять таблички, що ловити не можна і з якої причини, але в нас таке поставити, то відразу, якісь хозяйнувити його кудись на лопату замість черенка чи просто поламають, хіба в усі газети місцеві, обласні, районі, розміщувати наказ, доречі раніше в місцевій газеті в Тернополі таке друкували, якщо не помиляюсь, в Ріа і в Кожен дім, але то було, а тепер тільки в інеті можна це знайти.


Активний дописувач
З нами з:
18 жовтня 2011, 12:32
Повідомлень: 40
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 18:30
а хто буде перевіряти човни? наскільки мені відомо рибінспекція немає права це робити


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 18:44
написав andrej
До Андрій (Тернопіль)
Прошу дати конкретні відповіді на питання
1. Чи буде дозволено виходити на воду незареєстрованим човнам із закінченням нерестової заборони.
Чи ті човни , на яких зараз виходять рибінспектори , відповідним чином зареєстровані.
2. В області на Касперівцях , Дністрі , Тернопільському ставу і т.д ходить багато човнів на двигунах внутрішнього згорання. Прав управління не мають 99,9 .
Чи мають ті ж права управління інспектори та їх добровільні помічники.
3. З якого часу виконання законів буде обовязковим для всіх без виключення .
4. На минулому тижні УТМР в Козівці штрафував і ганяв рибалок без квитка .Це правомірно , чи це побори і корупція.
Ще раз прошу надати конкретні відповіді.
Дякую.
до parawyt.
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Один не знає вимоги законодавства до реєтрації маломірних суден.(Хоча ж не вуйко з села ,на форумі пише , а скористатись гуглом не може)
Другий не знає норм вилову, мінімальних розмірів , третій сітку ставить маленьку і тіко для себе.
Четвертий в тролейбусі на дівок дрочить , бо йому ж ніхто не казав , що так не можна.
ЗАКОН , БЛЯДЬ , ДЛЯ ВСІХ МАЄ БУТИ ОДИНАКОВИЙ !

1. В нас всі човни зареэстровані, не знаю що з техоглядом.
А виходити на воду на не зареэстрованих плавзасобах ніхто не дозволяв, це було недопрацюванням контролюючих органів.
2.Інспектори прав не мають , але це питання часу.
3.Тернопільрибоохорона ініціюэ створення відділу водноі міліціі, котра буде контролювати реэстрацію і водійські права і допомагати в боротьбі з браконьэрством.
Вже зроблені перші кроки.
4.На скільки мені відомо що договір в козівці закінчився, ми там протоколів по квиткам не пишем тому всі питання до УТМР.
Я завтра проконсольтуюсь в утмр і дам коментарі.
Якщо беруть на берегу водойми налічку в руки то це корупція. Це неправомірно.

В тому і проблема не знання законів. :ireful:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 18:50
ГИМС - те що знайшов в інтернеті, а хто зараз і як має бути той процес чи де ознайомитись? може буде роз'яснення від Андрія (Тернопіль), я так розумію, ця людина має знати, або має знати де можна взнати, я маю на увазі ссилки на законні акти, постанови і діючи закони, можна доречі, створити окрему тему на цей рахунок, це може бути дуже актуально, бо те що чув, одні говорять так, інші інакше, ну бред сивої кобили виходить.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 18:57
написав chehol666
а хто буде перевіряти човни? наскільки мені відомо рибінспекція немає права це робити
:twisted:
перевірка човнів це було наше недопрацювання стаття 3.14"Правил любительського і спортивного рибальства" :twisted:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 21 квітня 2014, 21:44
а коли буде доопрацювання таке?


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2014, 09:24
написав Андрій(Тернопіль)
перевірка човнів це було наше недопрацювання стаття 3.14"Правил любительського і спортивного рибальства" :twisted:


Андрій, з мого боку:
перше - глибока повага за те що Ви і Ваша установа зараз робить
друге - в статті 3.14 я нічого не знайшов про човни, знайшов в пункті 3.15:
3.15. Забороняється лов водних живих ресурсів:
із застосуванням вибухових і.........
у каналах теплоенергоцентралей.......
у підвідних і магістральних каналах.......
у новостворених водосховищах.....
з незареєстрованих плавзасобів або таких, що не мають на
корпусі чіткого реєстраційного номера (за винятком веслових
човнів);

Я розумію, може пропустив (непрочитав) дещо, може є ще якісь нормативні акти чи як воно називається, якщо так, добавте будь ласка. Так казати внесіть ясність у питання з човнами.. дякую.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2014, 21:36
Це Я мав на увазі 3.15 прошу вибачення.
А це від 340грн-до 680грн.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
31 липня 2010, 23:21
Повідомлень: 83
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 1095
Подякувати: 28
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2014, 22:35
Тобто човни веслові до уваги братись небудуть. Як їх будете перевіряти? Цікавить ситуація з надувними весловими човнами розміром більше 2,5 метрів.
P.S.: якось затвердились наміченні зміни ?http://cfts.org.ua/news/ukraintsev_mogut_osvobodit_ot_registratsii_malogo_flota_17664


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2014, 22:48
http://cfts.org.ua/news/ukraintsev_mogu ... lota_17664
в зв"язку з подіями- тормознули, не на часі.
отут-можна почитати та глянути як ходили до міністра
http://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=33535
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2014, 23:15
Я зтикнувся ще з однією делемою щодо реєстрації свого деревяного човна. Йому вже кільканадцять років і зроблений одним з івачівських умільців, по його словах близько половини човнів там його руками зроблені.
Але до чого я веду, років з три тому пробував все таки зареєструвати цього човника, ходив у відповідну службу з надією, що оплачу "пару гривників", мене зареєструють і щороку проходитиму чемно тех.огляд. Але не так сталося як гадалося, перш ніж зареєструвати їм необхідна довідка про те що човен зробило підприємство, чи підприємець, що має відповідний дозвіл на виготовлення плавзасобів.
Получається тепер, що без цього човник просто нелегальний і йому нічо не світить, або рішати питання з тими, хто робить плавзасоби (але це знову корупція прои якої ми боремось). Замкнуте коло получається.
Як можна зареєструвати човен без цього головного болю? і плавати не озираючись, бо є ВЕЛИКЕ бажання!!!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 4 [ 54 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron