Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 61 повідомлень ]
Нерест 2015

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 27 березня 2015, 00:19
написав 08олег02
Ха-ха і продовжити нерест ще на три дні.../

Що бузьки прилітають 19 березня, чув. А що риба закінчує нереститися саме 9 червня, не чув. Вік живи, як кажуть...
Дякую пане Олег.
п.с. А в Вінниці трохи інакше ніж в нас
Цитата:
НАКАЗУЮ:

1. Встановити весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області у такі строки:

- у річках та їх притоках з 1 квітня по 20 травня;

- у водосховищах, озерах, ставках
(за винятком ізольованих природних
або штучно створених водних об’єктів,
наданих у користування для потреб
аквакультури) з 1 квітня по 10 червня;

- у р. Дністер з усіма притоками з 1 квітня по 10 червня;

- у Дністровському водосховищі з 1 квітня по 10 червня;

- вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах з 1 квітня по 10 червня.

вХмельницькому також
Цитата:
- любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах у такі строки:

в усіх водосховищах - з 01 квітня по 10 червня (включно) 2015 року;
у всіх річках та їх кореневих водоймах - з 01 квітня по 20 травня (включно)2015 року, а в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) - з 01 квітня по 30 червня (включно) 2015 року;

От мені цікаво, в Збручі риба нереститься від середини до хмельницького берега по 20 травня, а до тернопільского по 10 червня? А як хмельничанин 21 травня закине далі середини, то він браконьєр чи ні?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
З нами з:
05 липня 2010, 14:20
Повідомлень: 32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 27 березня 2015, 08:14
Невже в Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства

в Тернопільській області незнайшлося розумної людини щоб чітко та зрозуміло описати межі де дозволена рибалка в нерест? "Від Івачівського водозабору №2 (такого незнаю) до Полотнянкової ями (знаю де, але назва відома тільки жителям села В. Глибочок).


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 27 березня 2015, 09:23
написав Kab.te
Невже в Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства

в Тернопільській області незнайшлося розумної людини щоб чітко та зрозуміло описати межі де дозволена рибалка в нерест? "Від Івачівського водозабору №2 (такого незнаю) до Полотнянкової ями (знаю де, але назва відома тільки жителям села В. Глибочок).

... пів теми про ту яму і ніхто так і не пояснив де вона знаходиться.
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 27 березня 2015, 10:17
кожного року в наказі про нерестову заборону є пункти, які не дуже зрозумілі, до того вже треба звикнути, для того ця тема і створена, щоб обговорювати , та і пояснювати незрозумілі моменти, щоб рибохорона не товкла рибалок, намалюйте вже хтось на картах Гугля чи Яндекса, де та яма. ну якось так.


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 27 березня 2015, 23:49
написав sagittarius79
щоб рибохорона не товкла рибалок, намалюйте вже хтось на картах Гугля чи Яндекса, де та яма. ну якось так
Найзабавніше в цій історії, що тої ями вже давно нема. Вона замулена. Так що в кожного інспектора своє розуміння де вона була.
А була вона коло межі орнітологічного заказника. Чого було в переліку не вказати цю межу? Чи 100м мають таке значення?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
З нами з:
25 вересня 2012, 13:30
Повідомлень: 29
Звідки: Шумськ
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 28 березня 2015, 10:05
написав Kab.te
Невже в Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства

в Тернопільській області незнайшлося розумноиї людин щоб чітко та зрозуміло описати межі де дозволена рибалка в нерест? "Від Івачівського водозабору №2 (такого незнаю) до Полотнянкової ями (знаю де, але назва відома тільки жителям села В. Глибочок).

Напевно нема.Інакше як пояснити те,що на р.Вілія дозволено рибалити в місці найбільшого скупчення риби,оскільки іі дамба просто не пропустить вище.Крім того саме під час нересту кожного року я виловлюю найбільше сіток.Пізніше іх нема сенсу ставити.


Активний дописувач
З нами з:
16 березня 2011, 13:56
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 11:31
такси по відшкодуванню шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування або знищення водних живих ресурсів, за одну штуку виловленої риби.
Веслоніс, гібриди осетрових видів риб
2550,00
Веризуб (Червонокнижний вид риби)
340,00
Марена (Червонокнижний вид риби)
102,00
Форель
340,00
Білий амур
255,00
Білизна
255,00
Верховодка (уклія)
17,00
В’юн
17,00
Карась сріблястий
17,00
Клепець
85,00
Краснопірка
68,00
Лин, лящ
170,00
Підуст звичайний
34,00
Плоскирка
34,00
Рибець звичайний
255,00
Сазан (короп)
306,00
Синець
85,00
Тарань(плітка)
85,00
Товстолоб
255,00
В’язь
136,00
Сом
425,00
Судак звичайний
510,00
Йорж звичайний
17,00
Окунь
17,00
Бичок (крім видів, занесених до Червоної книги України )
34,00
Щука
340,00
Інша риба (крім видів, занесених до Червоної книги України
17,00
Рак
25,50


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 19:43
Друже в нас на сусідні фірмі марени хлопці принесли 12 кіло риби мінімум 1.5 кг штука, Сказали що на павук йде гарно, якщо не помиляюсь це усач по москальски 12 км від Тернополя вони водяться, риба йшла по течіїї до гори на нерест, пацани павуками ловлять, з таким штрафом вони мали б боятись, я б їх в топив би в цій річці як би бачив. В мене село біля Тернополя я там виріс Там тече р.Гніздечна Там браки на фатку все вибили і вони відробили години на село і все завтра знов за своє. Я готовий безкоштовно їх ловити по всій області і роздавати по повній програмі без протокола .... в сіту замотав і камінь на шию чи електро вудку в ..пу і вже очко грає більше не прийде ПРОВІРЕНО. Скільки на р.Сереті таких було і ми давали раду, а тепер там майор спецслужб приїжає всіх лакає ксівою сам екран кинув , а на зауваження що ви робите ви маєте запобігати такому, сказав ти чо пацан рискни подзвонити завтра сядеш сам. І що зтакими робити, на чорних номерах при погонах і це в Глубичку біля Тернополя! Туди поїдь перед тим як розцінки викидати, А там 45% твого опису плаває ціну штрафу уявляєш?


Активний дописувач
З нами з:
16 березня 2011, 13:56
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 19:59
Друже, ти чого ядом плюєшся, що я такого поганого написав? Штрафи придумав не я, так в законі написано.


Новенький
З нами з:
14 квітня 2013, 17:40
Повідомлень: 19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 20:03
Є людиська для яких закони в нашій державі неписані :ireful:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 20:44
Вибач не хотів образити просто на боліло! Приїду на поплавок половити, а тут харя з ксівою встав це моє місце я тут постійно кормлю, а потім урод екран кидае і це ему закон позволяє бо внього вислуга, можливо і на нього є управа. Та і йому можна по за вухах дати, але іноді дві мішини держслужб від летьохи і вище стрьмно трохи я такою бандою на рибалку не їжджу, і проблем на голову не хочу ще якби не жонатий був то ще так, а так дружина вагітна не хочу щоб переживала, бо то УКРАЇНА поки вияснять місяць пройде, а так по молодості всяке було. Ти не ображайся, с кожним буває. Я розумію рибінспекція всюди не встигне людей не вистачає, а от якби ми прості рибалки цим зайнялись у вільний час звичайно то їм було би легше та й нам би було більше риби щоб випустити потім звичайно після отримання задоволення від вивижування!!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 21:08
Я не мав наувазі все відпустити бо ж не всі відпускають ну так щоб сім"я поїла. Просто хочу щоб всі рибалки мали змогу рибилити і відбивали бажання займатись браконьєрством. Особисто я їжджу по роботі по всій області і по всіх ставках та річках після роботи хочу закинути вудку якщо є можливість в машині завжди є спіннінг чи поплавок і є можливість на давати бракам по вухам! Тому єднаймося і буде риба принаймні в нашій окрузі!!!


Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 21:22
пока рибнадзор не візьметься нормально до діла з сітками - ви гімно


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 21:41
"До діла" В нас трохи важко от якби штраф був за сіту 50000 грн. то друге діло не було б бажання продавати такшо не треба на рибінспекцію наїжджати, Вони штафів на встановлюють, а вище треба брати ті що закони пишуть, від цього місто би тільки виграло! А якщо ти хоч 5 сіт витягнеш порвеш і рибу випустиш то вже велике, а уяви якщо кожен тільки з форуму то скільки разом буде! Ти на базар на 15 квітня зайди кожен кіоск з рекламою "Є сітки різного діаметру очко " від 0.2 і далі На всю рибу по величині. Я зауваження робив вони кажуть ну і шо штраф копійки за 3 сіти відбиваєш!!!!!! І що інспектор зробить якщо смішний штраф.


Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2015, 08:59
я не зовсім компетентний, але штрафувати такими цінами людей за рибу - іздіватєльство, враховуюче кількість сіток в водоймах.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 61 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron