Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ]
Куда пропала вода в орнітологічному заповіднику

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 17:03
В кого які версіі,офіційні і недуже.
Местні говорять що вже дуже-дуже давно такого небуло,щоб болото на плесах видно було.Вода впала приблизно на 70-80 см.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 17:38
як куди!!!дуже прошу!!!замор малька просто катастрофічний!!!риба яка встигла втекти де глибше на ями вичерпали ГОЛОДНІ повністю...одним словом все як в нас ПІЗДЕ....ЦЬ!!!Вище Малашевців де риба йде на нерсес в часносі карась так звані "єгеря" сіток поставили стільки..................що не передати!!!
Цікаво як відпишуться ті на кого це спишуть!!!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 17:57
ну я розумію що шандор підняли в Івачіві.але така величезна площа заказника і від листопада 2014 до тепер нема води 70-80 см.ЦЕ величезна кількість води,де ж вона пропала ?
Нечасто буваю в районі дамби Тернопільського озера,хто скаже на скільки там впала вода ?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 18:00
я так розумію що те що на фото ти рахуєш нормальним???перед дамбою вода є а за дамбою нема і то так має бути???
я тут я там я повсюди...

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 20:38
щось таке чув, що кинули воду в івачеві через відновлення діяльності ГЕС, що цілий рік вони чекали пока турбіну не відремонтують, пару днів тому її зробили і вже якби встановлюють, в наслідок чого перепади рівня води на річці і прилеглих її болотах тепер будуть досить часті!( почув від мужика в чистилові, тому не знаю на скільки правда)! :(


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 21:29
написав Trade
я так розумію що те що на фото ти рахуєш нормальним???


Плохенько розуміеш,уважніше читай. Починав би я тему як би все було гуд ?
Хтось скаже як рівень в Тернопільському озері ?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 21:31
написав max7mu
в наслідок чого перепади рівня води на річці і прилеглих її болотах тепер будуть досить часті!


но не в 70 см перепад.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 21:37
Хтось скаже як рівень в Тернопільському озері ?

в озері начебто трохи нижчий , а от в гідропарку на річці малий дуже
можливо це пов'язано з тим, що осінь була без дощів і зима малосніжна, да і зараз не дуже багато опадів.
про ГЕС нічого не чув.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 21:45
написав Tarsik
написав max7mu
в наслідок чого перепади рівня води на річці і прилеглих її болотах тепер будуть досить часті!


но не в 70 см перепад.



я не сильно розбираюсь в будові ГЕС але в дичкові при потребі ремонту рівень води кидали більше метра, тому 70 см для серету не є багато, може щоб встановлювати турбіну треба рівень кинути чи щось в тому роді(я не експерт і не шарюсь в тому, просто припущення на приклад навів), але якщо вода пропала через людей тобі риб.інспекції варто зайнятись цією справою оскільки повторюється ситуація з Дичківською ГЕС, яка була тамтого року! Воду на нерест кинули мовляв чистка каналу і так почистили що ікра висохла на берегах а нерестуючу рибу на міляках селюки повитягували!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 21:49
скорше всього що це через ГЕС. Почекаем ще коменти...
Ну а потужного нереста в нас вже тут небуде,того року,будем сподіватися на другій буде краще.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2015, 13:48
найбільше не повезло щуці на нерестилищах, вона сама перша мєтнула ікорку, і потомство навряд чи виживе з такими перепадами. Чому не було б осінню ту турбіну зробити, коли риба на ями зимувальні скочується? Але в нас не зважають на таке, подумаєш, якась там риба.... а колись то в старину навіть в дзвони не били у період нересту, щоб рибу не тривожити, отаке було відношення!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 21:39
Я думаю що причина проста - не було дощу і не було снігу, відповідно і не було паводку.
-якщо винна ГЕС яка відкрила шлюзи то десь води мало стати більше,- таке не спостерігається.
-працюю на колії, і ці місця проїзжджаю "через день" вже 11 років. Рівень падав поступово і
прдовжує падати з прошлого року.
-Регулярно буваю на Сереті від В.Березовиці до Буданова кругом та сама ситуація- критично низький
рівень води.
-Така сама ситуація і на Гніздній не зважаючи на роботу ГЕС.
:'(


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 20:55
Їздив в н.Івачів десь 20 березня вода була на +- на метр вища,такшо на паводок не треба ссилатися.Запитання якщо не було снігу і дощу то чому в в.Івачеві рівень води нормальний?Скажіть мені будь ласка якщо ГЕС відкрила шлюзи (підкреслюю відкрила)то де води має бути більше вище шлюза чи нижче(по течії)?Ви працюєте на колії і проїжджаєте через червоні мости,можливо там це так не замітно?І ще одне скажу в мене на роботі люди працють з Глибочка,казали що чайки лупашать всю рибу яка рухається по калабанях які повисихали і не мають спулучення з річкою


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 22:48
написав goof
в мене на роботі люди працють з Глибочка,казали що чайки лупашать всю рибу яка рухається по калабанях які повисихали і не мають спулучення з річкою


Так Андрюха,лупашать не то слово.Вони скоро будуть як свині відгодовані літати і срати на голову.
Чи одна зима була практично без снігу,і мало дощів було весною но вода була нормальною, менчою на 20см максимум.А тут нема приблизно 80см.
В кого спитати і хто за це відповідальний? Чи це не один з методів бородьби з браками,бо реально вони вже немають шо лапати на сітки,бо і сітку нема де поставити.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 23:08
головне, щоб ця проблема не переросла в екологічну катастрофу, бо як потепліє і почне гнити та вся здохлина в тих калабанях, а ще як піде у русло і далі в озеро тернопільське, навіть не хочеться таке уявляти, купа риби там явно пропаде, це ж нерестилища

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron