Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 45 повідомлень ]
НЕРЕСТ-2010

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2010, 21:17
написав Володимир
...Ніяких багатогачкових донних оснасток не дозволено ( пружини, гірлянди тощо). Мається на увазі тип вудлища. Приманки, якщо вони фабрично виконані з трійниками проходять, а паровози і тандеми - ні !


:stop:
Пружинами і т. д. - це понятно.
Але, якщо в тексті "спінінг" - це тип вудлища, то чому не перечисляють телескопи і т. п. :question: І, тоді формулівання було б: "...вилов риби однією поплавковою, донною вудкою або спінінгом з одним гачком з берега..."
В тексті заборони якраз перечислені способи лову: поплавок, донна ловля і спінінгова ловля.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2010, 21:33
Тут довго можна спорити і висловлювати свою думку.
Якщо дійсно турбує - можна звернутися у компетентні органи за тлумаченням.
Але ловіть собі мінімально тай питань не буде.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Новенький
З нами з:
21 березня 2010, 21:34
Повідомлень: 16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 12:34
дозволена ловля риби донкою ...з одим гачком - ФІДЕР ідеально підходить до такого тлумачення, і підкормити нормально можна :fishtale:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2010, 22:08
Цитата:
...заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенiв i у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія i т.п. ) та крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.


Сьогодні наблюдав на озері 5 байдарок і моторку з тренером... Цікаво, на них заборона не діє?


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2010, 22:18
ДУмаю ні :)
:newy:

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2010, 07:48
написав SFox

Сьогодні наблюдав на озері 5 байдарок і моторку з тренером... Цікаво, на них заборона не діє?

Дурне питання,цеж спортсмени байдарочники і вони тренуються постійно,вже років з 20 .
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2010, 11:43
На байдарки і моторки супроводу тренування не розповсюджується заборона.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2010, 11:51
на лодці по ставу можна плавати без проблем, і ловити також, при одній умові, документи на лодку мають бути в порядку, під час нерестової заборони місця відведені для нересту мають бути позначені флажками чи буйками, і туди запливати не можна, щось на рахунок того що було в В. Івачеві прошлого року.
Так як на нашому ставі ці місця не позначені, відпровідно лови з лодки де хочеш, це моя думка, мав би лодку обовязково би перевірив, знайомий який в даний момент ставить лодку в нас на облік розповів мені ці моменти, а якщо подивитись на звіти києвлян, то в них рибалка з лодки вже йде повним ходом, але в дозволених для цього місцях.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2010, 12:03
написав Pashtet
на лодці по ставу можна плавати без проблем, і ловити також, при одній умові, документи на лодку мають бути в порядку, під час нерестової заборони місця відведені для нересту мають бути позначені флажками чи буйками, і туди запливати не можна, щось на рахунок того що було в В. Івачеві прошлого року.
Так як на нашому ставі ці місця не позначені, відпровідно лови з лодки де хочеш, це моя думка, мав би лодку обовязково би перевірив, знайомий який в даний момент ставить лодку в нас на облік розповів мені ці моменти, а якщо подивитись на звіти києвлян, то в них рибалка з лодки вже йде повним ходом, але в дозволених для цього місцях.


Таке дурне питання - а які документи мають бути на звичайну надувну безмоторну лодку?
Там в комплекті при продажі навіть паспорта не було, а на самій лодці якась лайба з тех даними приклеєна


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2010, 15:22
надувні лодки вантажопідйомністю більше 220кг підлягають реестрації, на неї треба клеїти номерний знак.
Для того щоб зарееструвати лодку довжиною 2.4-2.8м, треба:
1. накладну з магазину, якщо це ПП то копіїї свідоцтв про його реестрацію(на момент її продажу).
2. якщо після покупки в 10-ти денний термін ви не звернетеся в реєстр судноплавства, то потрібна буде довідка, що лодка не знаходиться під заставою(дурняк повний, але без цього нікуда %) )
3. приблизно коло 400 українських грошей.
якщо лодка меншої або вантажопійомність у неї 220 кг - вона не рееструється, АЛЕ треба завжди мати з собою документ,
що це підтверджує.
здається все, представник реестру досить нормальна людина, кому цікаво як проходить процедура постановки лодки на облік, будь то гумова чи металічна або деревяна все докладно пояснить.
Про двигуни ел., чи бензинові краще не питати, права на лодку з мотором коштують коло 3500грн.
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 2
GOR, Tarsik


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2010, 16:17
Паша телефончик би туда,якщо можна.Хочу на рахунок свого парома запитати.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 03 травня 2010, 13:56
Не знаю чи то мені вцю тему але є одне запитання. Якщо я буду ловити в забороненому місці :drill: на один спінінг а рибу всю відпускати , в скільки грошей мені це задоволення обійдеться під час приїзду рибінспекторів. Можливо вже в когось в цьому році були такі випадки. :flag:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 03 травня 2010, 19:55
Попався з бобом минулого грудня, теж всю рибу відпускали, 50 рубасів або зразу на місці або чек по почті ;D , перевіряють прописку по телефону якщо нема документів, правда можна намахати і підставити сусіда, знаючи його прізвище, дату народження і прописку... :YAHOO:
За це повідомлення автора Хочячек подякували:
Shymaher


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 04 травня 2010, 14:26
Цікаво, 50грн? Я шось чув, шо 2тис. грн, а якшо омон приїжає, то нічого непитаючи, забирає вудки, а потім везе кудись акт складати... От таке я чув...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 04 травня 2010, 15:17
написав Ben
Цікаво, 50грн? Я шось чув, шо 2тис. грн, а якшо омон приїжає, то нічого непитаючи, забирає вудки, а потім везе кудись акт складати... От таке я чув...

наскільки я чув вроді приняли в раді нові штрафні санкції на рахунок браконєрки це перше
друге Омон не має права забирати в тебе знаряддя лову тільки при наявності двох понятих вилучати з детальним описом всього, що вони вилучили і занесенням в протокол вилучення везти теж під знаком питання тут треба звернутись до юристів. може на форумі є якісь юристи які б розтлумачили як поступати в даних випадках
Зображення
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 45 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron