Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 3 [ 36 повідомлень ]
Кому платити за рибалку а кому ні
Повідомлення
Додано: 16 лютого 2010, 21:23
написав yge0607
Вот що мені відписали,на рахунок ситуації на ставках ТНЕУ, на форумі ГРУ (Громада Рибалок Украіни) - по суті - ви праві, не має право державний інспектор забороняти ловлю на орендованій водоймі, якщо це дозволяє її тимчасовий власник.
ви записали прізвища тих інспекторів, хто до вас підходив та вимагав? тоді ми офіційно зможемо звернутись в регіональне Управління охорони водних живих ресурсів щоб надали пояснення.
__________________

Юра то шо ти колись міг дати сторожу пиячку 10 гривень або бутилку, це вже не пройде. зараз там охорона від тнеу яка не повинна показувати тобі документи, печатки і так дальше, бо там ловити взагалі не можна. якшо ти дуже хочеш , літом можу взяти тебе на цей ставок


Новенький
З нами з:
02 березня 2010, 23:42
Повідомлень: 1

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 03 березня 2010, 00:02
Шановний ВОВ !
Дозволю собі з Вами не погодитись. Адже ст. 17 Закону України "Про тваринний світ" визначено:"Спеціальне використання об'єктів тваринного світу в порядку ведення рибного господарства здійснюється з наданням відповідно до закону підприємствам, установам, організаціям і громадянам права користування рибогосподарськими водними об'єктами". Ст. 51 Водного кодексу України визначає це право орендою. Орендодавцями водних об'єктів загальнодержавного значення є Кабінет Міністрів України та місцеві державні адміністрації.
Розподіл повноважень щодо передачі водних об'єктів загальнодержавного значення визначається Кабінетом Міністрів України відповідно до цього Кодексу та інших законів України. ПОВНОВАЖЕННЯ ДО ЦЬОГО ЧАСУ НЕ РОЗМЕЖОВАНІ !!!
Тому якщо Ви знаєте водойми загальнодержавного значення, які надані в оренду - то це є порушенням законодавства України ст. 51 ВКУ
А якщо Ви бачите загальнодержавну водойму на якій затверджено Режим - то це є також порушення законодавства України ст. 17 Закону України "Про тваринний світ", адже ніхто не міг отримати права на неї оглядаючись на вищевикладене.
З повагою,


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 17 березня 2010, 08:48
Тількі що розмовляв з двоюродним братом, він в США недавно виїхав,тож живе на півночі біля Канади,тож дозвіл на рік на риболовлю вартує в іхньому штаті від 9 до 22 баксів(при їхніх зарплатах можна за 1-2 години заробити). Ловят форель і червону рибу,зараз там нерест тож заборонено і ніхто неловить абсолютно.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 17 березня 2010, 11:10
Цікаво, а ця плата на всі водойми штату, чи на якусь одну. Чесно сказати, я би заплатив би в рік тих 22 бакса (на сьодня це блисько 175 грн), і мав би спокій на цілий рік і ловив би де хотів, а не де арендатор дозволяє


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 17 березня 2010, 18:42
написав GOR
Цікаво, а ця плата на всі водойми штату, чи на якусь одну. Чесно сказати, я би заплатив би в рік тих 22 бакса (на сьодня це блисько 175 грн), і мав би спокій на цілий рік і ловив би де хотів, а не де арендатор дозволяє



гг + 22 уо для штатів то те саме шо зара в нас в україні 22 грн,.. в них в годину на нормальній роботі маєш 40 уо
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 квітня 2009, 10:01
Повідомлень: 72
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 23 липня 2010, 13:34
Мене цікавить таке питання.
Які документи повинен мати орендатор ставка?Можливо хтось знає перелік цих документів... ;)
“Рыба клюет вчера, завтра и вон – под тем берегом”
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 3 [ 36 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron