Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 19 [ 275 повідомлень ]
Боротьба з браконьєрством

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 09 грудня 2008, 01:27
це просто БЕСПРЕДЕЛ з цими браками и ихними ситками.На великоглубичецьких плесах,плавают вечером на лодках и бьют гралями рибу.щупаки 6,9,4кг це шо я щув,а шо нечув?про це знают вси,но не ти кому треба.мени здается що це треба доводити до видома рибинспекцию и просто вимагати щоб вони приймали мири.хто и шо про це думае?


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 10 грудня 2008, 18:58
тел Тернопільської рибінспекції 23-64-31 , вони казали що на номері цілодобово дижурять, і казали , що якщо бачили сітки то можна їм телефонувати, і по мірі можливості вони відреагують :fishtale: але мені мало щось в це віриться :( ,але тре попробувати колись позвонити, взагалі то вже давно тре булоби попрактикувати такі діїї............


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 10 грудня 2008, 20:32
і ще для браконєрів схема електровудочки
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 12 грудня 2008, 02:02
Я опишу один випадок зи мною.видкриття сезону литньои рибалки 2007р,десь через тиждень я поихав нанич на карпа(по всим признакам мав бути кльов).Рибачив в Ивачови,правий
берег на "мусорци".Розложився,обустроився:пидкормив,снасти позакидав,сигнализатори настроив,фонарик на голову вдягнув-чекаю.З 23-И до 3-И---глухо.Десь по 3-ий чую до мене хтось згори спускается.Пидходить високий хлопака и питае:ну шо клюе и т.д.и т.п.?Я кажу шо глухо,ниоднои покльовки и питаю его а шо вин тут робить так рано?Вин кажи шо прийшов в разведку до рибакив спитати який кльов,и пишов.Але не додому (догори звидки прийшов) а в кущи вдоль берега.На протязи 2-х годин небуло в мене ниоднои покльовки и того хлопаки небуло чути.Аж раптом чую що з курчив виходить той самий тип,я поинерции посвитив на нього и побачив шо вин несе на плечах повний мишок риби(мишок був з пид муки,прозорий,видно було як я на нього посвитив шо там экземпляри вид 2-х кг и вищи).Вин бидолага зигнувся в три погибили и гаркнув на мене щоб я несвитив.Вот тут то я просто прозрив,я був в такому шоци шо це абзац.Но повирти мени зарас шо ви прочитаете це повна БОМБА.Десь через тиждень писля цього випадку рибачу на дамби,як не дивно-КЛЮЕ!Пидходить до мене той самий хлопака,в форми рибинспекции,и провиряе рибацкий квиток.Як з цим боротися брати-рибаки?Такими темпами дийсно нашим внукам,як писав ПАШТЕТ,дивитися щербакових.И то я би им радив КОРДУ!


Активний дописувач
З нами з:
03 грудня 2008, 11:46
Повідомлень: 26

Дякував (ла): 5
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 12 грудня 2008, 11:56
Є в Підволочиському-Волочиському р-н хороший ставок на р.Збруч, в місці впадіння в останю якоїсь річечки, водойма лежить між двома селами Пеньківці, та Вочківці.
Став належить УТМР. Став карповий, хоча є і інша риба, зокрема щука та окунь, дуже популярний, регулярно поппадаються екеземпляри коропа поза 10кг, деколи 15-16кг.(це так до слова, може кому цікаво буде).
Так от всі місцеві браконьєри, які "промислово" виловлюють там рибу "ходять" під хлопцями з УТМР, які в свою чергу ганяють спінінгістів, шоб ті сітки не витягували, ламають лодки тим хто не платить "мито", витягують сітки по наводціі т д.
Оскільки ми з друзями туда їздили донедавна регулярно відпочивати, то все це бачене на власні очі, а не десь від когось почуте.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 12 грудня 2008, 14:53
Обідно таке читати :( , але думаю так завжди небуде, всеж таки молоде покоління росте більш сумлінне.....

Цікавий закон... якщо я можу бути громадським інспектором, то я можу браків ловити. витягувати сітки.... якраз те про шо ми тут говорим. Дзвонив в рибінспекцію і питався в них про це, казали що тре іти до Нач. Білика, він таке рішає. Я думаю вони мали би бути заінтересовані в такому, тимбільше , що ми їздим постіно на рибалки і бачимо постійно сітки....


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 12 грудня 2008, 15:04
як то не дико слухати але ми нічого не можемо зробити ... то має бути в середині кожної людини ... совістю називається а як, що її немає тут тільки один вихід як тих псів стерилізувати. А тут іде кругова порука і кришування про, що мова хлопці
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 12 грудня 2008, 15:10
написав rc5
як то не дико слухати але ми нічого не можемо зробити ... то має бути в середині кожної людини ... совістю називається а як, що її немає тут тільки один вихід як тих псів стерилізувати. А тут іде кругова порука і кришування про, що мова хлопці

Якщо сидіти нічого неробити, то можна таке писати, але якщо спробувати то і результат мав би бути, хоч мізерний, але би був. Популяризувати інспекторів серед народу-рибаків, ситуація зміниться на краще..... Я вважаю , що спробувати варто..................


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 02:16
Цього року пощастило зачепити браконьєрську сітку, але нажаль невдалось її відірвати, зате трохи пошкодив. Відстань велика. Неподалік Тернополя був хороший ставок(тепер недуже). Так ось - в період нересту поповній програмі ведеться вилов сітками і жодного випадку перешкоди, особливо РИБІНСПЕКЦІЇ, хоча ставок у заповідній зоні!!! А у мирний час можуть "насварити" за поплавочку з одним гачком. Кілька років назад пустим додому не ішов. Карась, лин- по кілограму, хороша плотва, окунці, щуки. А тепер глухо. Цього літа лише сама краснопйорка і один окунець.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 02:40
Шо тут скажиш це свого роду МАФИЯ.Вони з цього живут и прикривают тих хто цим займается.Вихид з ситуации -ходити на рибалку з СВД(СНАЙПЕРСЬКИЙ ПРИЦИЛ НИЧНОГО БАЧЕННЯ).Жарт.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 02:49
Самі злосні браки -- то є наша рибінспекція. Це факт.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 03:02
Це наслидки СССР-и системи:невкрадеш небудеш мати.Мени шкода тих людей,вони небачат дальше свого носа-сьогодни вин вкрав 50 гр,а завтра втратить 500.И незробить з цього висновкив.Це все видбувается по закону сивби и жатви-що посияв то пожав.Вони виховувалися за тих часив и таки вони е.Будем надиятися що Богдан писав правду-нинишне поколиня виховуется по инакшому.


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 03:04
Якщо це промисловий вилов і в дозволений час, при умові відновлення водних ресурсів, то будь-ласка. Хоча на таке потрібно окремо обладнані водойми.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 03:08
Народ, наведу маленькі приклади з життя.
Шацьк, Світьзь -- територія поділена, і сітки ставлять навіть перед вікнами рибінспекції. :)
Добротвір -- аналогічно.
Висновки робіть самі.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 03:16
написав володя
Якщо це промисловий вилов і в дозволений час, при умові відновлення водних ресурсів, то будь-ласка. Хоча на таке потрібно окремо обладнані водойми.

Согласися :в кожний справи е свое НО.Якщо це промисловий вилов,дозволений час,якщо маеш лицензию-правильно-будь ласка.Ну а ми ходим з удочками,платимо взноси-и неклье бо периметр перегороджений ситками.а вони просто крадут в нас з вами.Хотя и им невесело ,прошлого року мий знайомий ставив ситку на Ивачови и ВТОПИВСЯ!Питаня-треба тоби того?сиди вдома бав дитину

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 19 [ 275 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron