Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 13 з 19 [ 275 повідомлень ]
Боротьба з браконьєрством

Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 02 травня 2011, 09:11
Переходимо до даної теми і будемо все ж таки боротися з браками, а не чіплятись до простих рибалок, бо майже кожен хоча би один раз в рік ловить рибу в заборонених місцях на дозволені снасті.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 02 травня 2011, 09:36
Шо за .... малята. Вчора проізжаючи автобусом Тернопіль-Івачів, в Івачові на річці що за селом(з асфальту ,добре видно ті розливи) купу лодок плавало, на самому ставі тоже якісь собі плавают :lodka:,походу кричав до них що неможно плавати на лодках,то вони ще там шось огризаютися почали,я так поняв що то з риб охорони, тай кажу до них що сітки їдити знімати, мол давайте підкажу де стоять а то може призабули,а вони на мотор та й поплили в сторону Малашівці.Перед самим дощом було в неділю.
А по річці то вопше я в шоці..... :lodka: :lodka: :lodka: :lodka: :lodka:
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 02 травня 2011, 09:39
написав володя
будемо все ж таки боротися з браками, а не чіплятись до простих рибалок, бо майже кожен хоча би один раз в рік ловить рибу в заборонених місцях на дозволені снасті.

Може і ловлять але рибу до дому з заборонених місць ніхто не бере.. одне діло половити і повідпускати а інше діло заготовку робити..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 03 травня 2011, 10:46
написав seryoja
написав володя
будемо все ж таки боротися з браками, а не чіплятись до простих рибалок, бо майже кожен хоча би один раз в рік ловить рибу в заборонених місцях на дозволені снасті.

Може і ловлять але рибу до дому з заборонених місць ніхто не бере.. одне діло половити і повідпускати а інше діло заготовку робити..


Там на лодках, таких що відпускають немає, там працюють одні "підприємці" і заготівельники, їм це сходить з рук, бо вони більшість місцеві, є і заєжжі, а от нам з вами було б вже непереливки зустрівшись з рибінспекцією, навіть без риби в садку, бо ми порушники, тобто не мєсні...


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 вересня 2010, 10:05
Повідомлень: 85
Звідки: Біла
Дякував (ла): 89
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 03 травня 2011, 19:47
Народ про браків потрібно писати і боротися з таким феноменом (в поганому понятті цього слова), менталітет таких "громадян" не зміниш. Навіть коли в нього одна рука відсохне він іншою буде ту рибу ловити на сітки. Це покоління втрачене для чогось хорошого. Ми зараз повинні своїх дітей вчити поважати і берегти навколишню природу, щоб щось залишилося для навих внуків.
За це повідомлення автора soziym подякували: 3
parawyt (03 травня 2011, 20:42), seryoja (03 травня 2011, 20:24), Паша (03 травня 2011, 20:52)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 03 травня 2011, 21:05
Сьогодні вечором ловив в кінці канала в Білі і наблюдав картину як метрів 100 вже по річці (заповідник походу вже) спокійно перевіряються сітки,які перегороджині через річку.З ЛІВОГО БОКУ ,на Пронятинській стороні завжди стоять три лодки на річці(не на каналі),вот і на тих лодках здійснюються ці дєла.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 03 травня 2011, 21:27
написав soziym
Народ про браків потрібно писати і боротися з таким феноменом (в поганому понятті цього слова), менталітет таких "громадян" не зміниш. Навіть коли в нього одна рука відсохне він іншою буде ту рибу ловити на сітки. Це покоління втрачене для чогось хорошого. Ми зараз повинні своїх дітей вчити поважати і берегти навколишню природу, щоб щось залишилося для навих внуків.

Повністю згідний, але коли батьки не можуть навчити, або діти не хочуть, а таких тьма, то проблема залишиться. Сьогодні рибалив на "чайці", в одному місці на мурі побачив грубу жилку, яка кудись там вела вертикально вниз, думав хтось садок забув, але нічо не помітиавши пішов далі по берегу. Туди-сюди сновигали школярі з вудками...а потім я зрозумів що то за жилка була, пацани за лічені секунди витягли сітку сильно похожу на екран, повністю забиту білою рибою, здалеку ніби верховодка і плотва, весь цей жмут в кульок і в "кусти". Отаке вже нове втрачене покоління підростає. Якщо на вудку не клює, значть на сітку точно клюне, так легше і швидше. Отака в них психологія рибалки. Будем надіятись, що все зміниться на краще... :empaty:


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 03 травня 2011, 23:51
написав yge0607
Сьогодні вечором ловив в кінці канала в Білі і наблюдав картину як метрів 100 вже по річці (заповідник походу вже) спокійно перевіряються сітки,які перегороджині через річку.З ЛІВОГО БОКУ ,на Пронятинській стороні завжди стоять три лодки на річці(не на каналі),вот і на тих лодках здійснюються ці дєла.

Юра, а ти телефонував до рибнадзору, щоб повідомити про правопорушення?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 лютого 2009, 13:20
Повідомлень: 34

Дякував (ла): 2
Подякувати: 16
Повідомлення
Додано: 03 травня 2011, 23:53
написав ЩукарьJ
[весь цей жмут в кульок і в "кусти". Отаке вже нове втрачене покоління підростає. Якщо на вудку не клює, значть на сітку точно клюне, так легше і швидше. Отака в них психологія рибалки. Будем надіятись, що все зміниться на краще... :empaty:

На краще зміниться, в тому випадку, якщо ці хлопчаки пробігаючи черговий раз із здобиччю через "кусти", зачепляться мошонкою за сучок. :'(
Якщо серйозно, то дуже важко в наш час донести до підростаючого покоління інформацію про рибальську культуру. А такий спосіб порибалити, для них просто - розвага.
Рыбак мудака видит сдалека

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 03 червня 2011, 17:58
http://avn.rybalka.com/blog/view/6750/ ваша думка на даний закон???
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 03 червня 2011, 20:07
Приємно таке читати.
Цей закон значно зменшить, мабуть, реалізацію браконьєрських засобів лову, але, як на мене, тим кому треба купити, наприклад, сітку,-на чорному ринку знайдуть без проблем. Згадайте "сухий закон" і його наслідки...підпілля є, було і буде.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 03 червня 2011, 20:36
написав ЩукарьJ
Приємно таке читати.
Цей закон значно зменшить, мабуть, реалізацію браконьєрських засобів лову, але, як на мене, тим кому треба купити, наприклад, сітку,-на чорному ринку знайдуть без проблем. Згадайте "сухий закон" і його наслідки...підпілля є, було і буде.

згідний на всі 100%
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 03 червня 2011, 21:00
сьогодні в Івачеві серед білого дня от така картина..
шо робили думаю пояснювати не треба.. і все це добре і всім було видно..

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 03 червня 2011, 21:05
написав seryoja
сьогодні в Івачеві серед білого дня от така картина..
шо робили думаю пояснювати не треба.. і все це добре і всім було видно..

це був я... :lodka: шучу шучу!!!
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 04 червня 2011, 21:46
сьогодні знов плавали люди "ІКС" і передивлялись сітки які вже 2-гий день стоять на ставі і Івачеві (і то сіток купа в поперек ставу).. дзвінок в риб інспекцію ііі в відповідь що це риб інспекція робить контрольний вилов риби..
хотя тема перетерта але все ж бл* задрала вже лапша.. так як вже всі знають що контрольний вилов мають іхтіологи робити а не самі інспектора.. та і дуже часто щось то сітки тролять, то контрольний вилов риби, то кому можна кому нє і т. д.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора seryoja подякували: 3
Tarsik (05 червня 2011, 07:53), under (04 червня 2011, 22:45), ЩукарьJ (05 червня 2011, 00:08)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 13 з 19 [ 275 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: