Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 30 повідомлень ]
Поппер

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 10 березня 2010, 22:42
закидаєш.. чекаш паро секунд 4-7 і починаєш смикати.. час від часу паузи..
в мене така ж крозкраска тільки живіт білий.. довго без діла лежав вже думав продавати, але раз в Жукові попробував незважаючи на пасмурну погоду і сильний вітер і получив купу задоволення, задоволення і лишився в мене в коробці..


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 11 березня 2010, 12:20
написав Паша
Питання вже змінилось кардинально.

Маю поппер - Owner C'ultiva Gobo Popper
колір -51
Кидав пару раз, але ніц ще не піймав.
Якщо чесно то то було до 10 забросів на рибалку, (а рибалок було три) - потім мінялась приманка.

Порадьте коли краще ним ловити, яка проводка, за яких погодніх умов і т.д.


Яким патиком смикав?
Справа в тому, що він досить важкий (це +бо летить за гризонт) і упористий(це - бо некожною палкою потягнеш).
Має бути такий сачний ЧАВК після кожного смику.Проводка ритмічна з паузами і все буде :newy:


Активний дописувач
З нами з:
18 грудня 2010, 14:49
Повідомлень: 93
Звідки: с.Смиківці
Дякував (ла): 25
Подякувати: 8
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2011, 12:15
це пише Максим-врахуйте, що поппер-це мілководна приманка, як на мене то починаючи від середини весни закінчуючи пізньою осінню поппер завжди є в пачці, я зазвичай ловлю на поппери страк-про і йо-зурі-всі робочі, як на мої місця ловлю-де куча заростей і міляків, то поппер накраща приманка! :fishtale:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 23:43
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 40
Подякувати: 133
Повідомлення
Додано: 03 червня 2011, 22:57
ПОППЕР попёр :lol:

Большинство попперов - плавающие. И это вполне логично для чисто поверхностных приманок, но есть и тонущие.. Последние более дальнобойны - разница в забросе может доходить метров до двадцати. Поэтому тонущие попперы полностью оправдывают себя при поиске рыбы (в основном - стайного окуня) на однородном водном пространстве. С другой стороны, проводка тонущих попперов в обязательном порядке должна быть "агрессивной", то есть скоростной, с минимальными паузами между потяжками. А это далеко не всегда по нраву рыбе. Поэтому в тех случаях, когда дальность заброса не имеет первостепенного значения, лучше остановить свой выбор на плавающих попперах. С ними возможны самые разные варианты по технике проводки, в том числе со значительными паузами. При этом степень плавучести у таких попперов должна быть очень небольшой - лишь бы приманка не тонула. В таком случае достигается оптимальный компромисс между дальностью броска и возможностями для разнообразной анимации.

Из наших хищников наиболее неравнодушен к попперам окунь, особенно когда он придерживается стайного метода охоты. Более того, поппером иногда удается "завести" пассивных окуней, которые не проявляют признаков интереса к другим приманкам, но вдруг резко "просыпаются", когда рядом раздается призывное бульканье. На втором месте (причем с очень небольшим отрывом) - щука. Поппер очень хорошо "собирает" щук на прудах, торфяниках и травянистых заливах водохранилищ.

Поппер рыба видит в основном снизу, и на "контровом" свете его окраска, и в целом, и тем более - в деталях, скрывается. Потому на цвет поппера нужно обращать еще меньшее внимание, чем на цвет воблера или "вертушки". Если что-то и имеет значение, так это цвет передней поверхности поппера. Она чаще всего окрашена в ярко-красные тона - чтобы мы могли лучше видеть поппер на воде во время проводки.

По своей геометрии попперы делятся на несколько типов: "карандашные", то есть тонкие, толстые и конусные. Все три типа очень заметно отличаются по своему действию. "Карандашные" попперы дают относительно слабый "плевок", но при этом многие из них широко разбрасываются из стороны в сторону. Толстые - напротив, громче булькают и сильнее разбрызгивают воду, но идут сравнительно прямо. Толстые попперы более оправданы на большую волну, тонкие в таких условиях почти теряются. По результату разницу, однако, нельзя назвать очень большой - хищник как-то умудряется замечать на волнах неприметный "карандаш" и атакует его. Но все же толстый конус здесь предпочтительнее. "Карандаш" же лучше себя проявляет в ловле вялого хищника, особенно в относительно прохладной воде.

Классическая попперная проводка это средне-резкие короткие потяжки кончиком спиннинга с подмоткой в промежутках слабины лески. Вариации в основном касаются резкости и амплитуды потяжек, а также продолжительности пауз между ними. Модель поппера частично оказывает влияние на выбор техники анимации. Так, для некоторых попперов достаточно очень короткого движения вершинки удилища, чтобы вызвать характерный булькающий звук. Такие приманки лучше всего подходят для ловли с минимальным продвижением вперед. Кстати, одна из характерных ошибок при ловле на поппер это слишком быстрая его проводка. Так тоже можно, и иногда скоростная анимация даже дает лучшие результаты, но чаще все же бывает наоборот: на медленном продвижении поклевок больше. Особенно это касается ловли щуки. Иногда, как это ни странно, наиболее действенной оказывается вялая проводка, при которой булькающего эффекта не достигают вообще. Поппер просто чуть ускоряется и чуть замедляется, и хищнику этого оказывается более чем достаточно.

Очень часто бывает так, что по весне щука очень неплохо берет на воблер, идущий на одну-две ладони от поверхности воды, но никак не реагирует на поппер, хотя разница, сами понимаете, очень невелика. Чтобы понять, с чем вы имеете дело, достаточно максимум получаса. Если вы ловите в мае на "болоте", и за это время никакой реакции на поппер не последовало, дальше упорствовать не стоит, лучше перейти на другие приманки.


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 04 червня 2011, 17:43
Рибацюги ви так описуєте що я вже думаю освоїти ловлю попером,але підскажіть обтимальні параметри що саме брати? ;) щоб був проміжним між окунем і щукою :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 04 червня 2011, 19:09
написав igoryha2010
Рибацюги ви так описуєте що я вже думаю освоїти ловлю попером,але підскажіть обтимальні параметри що саме брати? ;) щоб був проміжним між окунем і щукою :)

взяв тиждень назад породистого китайця...правда тройніки треба міняти мають перехльост...но суть не втому...розловив з першого забросу сам був в шоці...хлюп іздає дуже і дуже прикольний...хвилю також тримає...для початківця не бери дорогих поперів почни з простих...якщо твоє то ляже зразу якщо ні то зрозумієш в процесі...
я тут я там я повсюди...
За це повідомлення автора Trade подякували:
igoryha2010 (04 червня 2011, 21:07)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 04 червня 2011, 20:16
Ше багато від умов ловлі залежить, від кулінарних уподобань місцевої риби, озера, настрою риби, і звичайно попера :) Буває на попер нічого не бере(хоч видно, шо окунь ганяє по поверхні - бой), а на стік(тиму ужгородського) - нормуль, а буває на оберталки чи твічові воби з зануренням до 0,5м... Тут дуже багато факторів, врахувати всі - це мистецтво, яке приходить з досвідом!
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 04 червня 2011, 21:11
та я маю одного Spittin Rover Salmo ,буду пробувати.


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 04 червня 2011, 21:13
написав Trade
написав igoryha2010
Рибацюги ви так описуєте що я вже думаю освоїти ловлю попером,але підскажіть обтимальні параметри що саме брати? ;) щоб був проміжним між окунем і щукою :)

взяв тиждень назад породистого китайця...правда тройніки треба міняти мають перехльост...но суть не втому...розловив з першого забросу сам був в шоці...хлюп іздає дуже і дуже прикольний...хвилю також тримає...для початківця не бери дорогих поперів почни з простих...якщо твоє то ляже зразу якщо ні то зрозумієш в процесі...

А фоточку вуськоглазого можна?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 04 червня 2011, 22:46
ІМХО - в скільки пробували, тестили - волкер кращий.. з розміром мєлочитися не треба.. так як поверхневі приманки розміром в 9 см може лупити окунь такого ж розміру..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 05 червня 2011, 07:31
написав igoryha2010
написав Trade
написав igoryha2010
Рибацюги ви так описуєте що я вже думаю освоїти ловлю попером,але підскажіть обтимальні параметри що саме брати? ;) щоб був проміжним між окунем і щукою :)

взяв тиждень назад породистого китайця...правда тройніки треба міняти мають перехльост...но суть не втому...розловив з першого забросу сам був в шоці...хлюп іздає дуже і дуже прикольний...хвилю також тримає...для початківця не бери дорогих поперів почни з простих...якщо твоє то ляже зразу якщо ні то зрозумієш в процесі...

А фоточку вуськоглазого можна?

Ось це чудо китайского виробництва...

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
я тут я там я повсюди...
За це повідомлення автора Trade подякували:
igoryha2010 (05 червня 2011, 08:19)


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 05 червня 2011, 08:23
попробую знайти !А тройніки коли міняв кидав заводні то плавучість незмінилась?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 23:43
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 40
Подякувати: 133
Повідомлення
Додано: 05 червня 2011, 09:09
написав Trade
Ось це чудо китайского виробництва...


Это китайское чудо - копия япошки LUCKY CRAFT KeRoll (50мм./7,5г.) ;)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 05 червня 2011, 16:31
написав Анатолійович
написав Trade
Ось це чудо китайского виробництва...


Это китайское чудо - копия япошки LUCKY CRAFT KeRoll (50мм./7,5г.) ;)

дмаю риба китайця від япошки не відрізняє...вот і ловиться :drill:

вот орігінал http://www.luckycraft.com/Virtual/Keroll.htm схожість один в один...
я тут я там я повсюди...

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 28 червня 2011, 09:24
Salmo робить нормальні попери. Робочі. І ціна нормальна - того року вартували здається в районі 40 грн. На терн. ставі бере - перевірено. Розмір 7см, окунь клював від 50 гр до 1 кг. Хоча ними потрібно навчитися чпокати, не так просто як рапалою приміром.
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!
За це повідомлення автора Т.Олько подякували:
igoryha2010 (28 червня 2011, 22:28)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 30 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron