Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ]
Спінінгові оснастки.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 07:54
Спінінгові оснастки - техаська, кароліна, дроп-шот, спліт-шоп, відвідний поводок - всього основних п'ятеро, хоча можна гадаю познаходити і ще, але достатньо і цих.

Інформації в інтернеті достатньо, але не по тому тема.

Хто з нас їх використовує на терн. ставі чи Івачеві, в яких модифікаціях і чи воно дійсно того варте і в певних умовах ловить краще ніж силікон на стандартній джиг-головці або чебурашці?

Ділимося досвідом. 8-)
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 07:56
Я особисто поки не використовував (западло було бабратися), але попри мене колега кидав на дроп-шот.
Якоїсь переваги я не бачив, покльовки були, але в той вечір, покльовки були у всіх, під берегом бешкетував дрібний судачок.
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 08:38
в більшості випадків юзаю класичну оснастку.. але бувають періоди, місця чи ситуації коли ловлю дроп шотом або техасом..
імхо:
1. дроп-шот - коли треба замахувати пасивну рибу граючи приманкою на одному місці.. (бровка, коло кромки льоду, під кущем і т. д.).. багато випадків було коли така оснастка взувала класичні нам джигу і шарнір..
самий ідеальний варіант - груз з вертлюхом на кінці моно (бажано грушу або подовгастий) вище між двома стопорками (поплавочними) гачок + приманку краще чіпляти за саму голову (краще грає)..
2. техас - по лапухах, корягах (суто по важкодоступних місцях).. груз - обовязково пуля, гумовий амортизатор (беру гумові шаріки для карпових оснасток) ну і офсет.. траву на себе не начіпляє, гарно проходить навіть самі стрьомні місця...
а так думаю все інше - в топку..
За це повідомлення автора seryoja подякували: 2
Віталік (08 липня 2011, 22:32), Т.Олько (07 липня 2011, 08:47)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 08:48
Ок, дякую.

А можна детальніше про гумовий аморитизатор у техасі? Між грузом та офсетом? ДЛя чого? Безшумності?
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 09:28
амортизатор..
На фото:
при монтажі 1 пуля не буде розбивати морду сілікона..
при монтажі 2 пуля не буде розбивати вузол..

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора seryoja подякували: 2
Віталік (08 липня 2011, 22:32), Т.Олько (07 липня 2011, 09:31)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 09:35
Поясни мені свою думку чим Техас у важкодоступних місця краще ніж джиг чи шарнір якщо останні два монтувати через офсет у незачіпляючому варіанті? Що дає грузило що скользить?
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 09:43
прікол в формі груза.. а саме "пуля" на шарнір з офсетом трава буде чіплятись за чебурашку, під камінь буде влітати..
чого скользящий - хз.. думаю щоб зменшити к-ть виступів (петлі) щоб була більша обтікаємість.. я ше таку фічу найшов.. на течії кидаєш перед кущем, груз падає на дно а зтравлюючи моно можна спустити приманку під той же кущ... хотя напевно просто так зробили і так воно прижилось вже..
За це повідомлення автора seryoja подякували:
Т.Олько (07 липня 2011, 09:53)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 12:04
Я весною спробував відвідний поводок. Звичайно геморно це все. Але результат був по окуню приблизно 3:1 по кількості хвостів на мою користь в порівнянні з стандартною джигою. Хоча все це дуже суб’єктивно...
Справа в тому, що умови лову не одинакові в порівнянні. Відвідним повідком дальність забросу в мене получалась значно більшою ніж при стандартній джизі при тих же розмірах приманки.
Монтажив так як на Ютубі показували.
По дроп-шоту - все правильно сказав seryoja. Правда нічого залікового особисто мені на дроп-шот не попадалось. Та і напрягає мене чомусь виготовлення правильної оснастки. Ну не виходить ))))
Решта не пробував.
А взагалі як а мене - всі оснастки мають право на життя. Але їх ефективність залежить скоріше за все від умов лову. Тобто як вже сказано було раніше, те, що можна досягнути в певних умовах дроп-шотом навряд чи досягнеш будь-якою іншою оснасткою. Питання тільки в тому, чи захочеться в принципі ловити там де є ефективним дроп-шот, якщо збоку величезне озеро або перспективна річка і там можна "побавитись" класичними оснастками без без всякого гемору ;)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 16:01
на техас..
правда пулі не було де дістати зимою.. того робив їх сам з свинцевих грузиків..

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора seryoja подякували:
Т.Олько (07 липня 2011, 16:42)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 15 липня 2011, 22:02
Яка суть у каролінській оснастці?, якщо її не ставити в один ряд з техасом. Останній як панацея проти зацепів, кароліна ж просто розрахована на неактивну рибу? Для цього є дропшот, або просто поставити легшу джиг-головку і проводка буде більш вальяжною.

Яка суть Кароліни?
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron