Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 21 з 22 [ 329 повідомлень ]
Прути

Новенький
З нами з:
09 жовтня 2013, 12:29
Повідомлень: 7
Звідки: Гусятин
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2013, 16:12
Привіт усім. Допоможіть знайти дешевий Light середнього строю. Я студент і як ви розумієте фінансами не оперую.......а порибалити все одно охота.... на озброєнні маю окуневі воблери......деколи кидаю джиг.......підкажіть якийсь спін будь ласка...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2013, 17:36
написав Vitaliy
Привіт усім. Допоможіть знайти дешевий Light середнього строю. Я студент і як ви розумієте фінансами не оперую.......а порибалити все одно охота.... на озброєнні маю окуневі воблери......деколи кидаю джиг.......підкажіть якийсь спін будь ласка...

Який в тебе бюджет приблизно?


Новенький
З нами з:
09 жовтня 2013, 12:29
Повідомлень: 7
Звідки: Гусятин
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2013, 18:02
написав Asche
написав Vitaliy
Привіт усім. Допоможіть знайти дешевий Light середнього строю. Я студент і як ви розумієте фінансами не оперую.......а порибалити все одно охота.... на озброєнні маю окуневі воблери......деколи кидаю джиг.......підкажіть якийсь спін будь ласка...

Який в тебе бюджет приблизно?

Соромно визнавати але я розраховую на 200грн(((((((((((


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2013, 18:09
написав Vitaliy
написав Asche
написав Vitaliy
Привіт усім. Допоможіть знайти дешевий Light середнього строю. Я студент і як ви розумієте фінансами не оперую.......а порибалити все одно охота.... на озброєнні маю окуневі воблери......деколи кидаю джиг.......підкажіть якийсь спін будь ласка...

Який в тебе бюджет приблизно?

Соромно визнавати але я розраховую на 200грн(((((((((((

Та чо соромно... Шукай, напевно, Favorite Laguna
За це повідомлення автора Asche подякували:
Vitaliy (15 жовтня 2013, 18:13)


Новенький
З нами з:
09 жовтня 2013, 12:29
Повідомлень: 7
Звідки: Гусятин
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 16 жовтня 2013, 12:40
Привіт усім риболовам! Пригледів собі Favorit ABS662UL 1.98м тест 2-10грами...... хто що думає про це????


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 16 жовтня 2013, 13:00
написав Vitaliy
Привіт усім риболовам! Пригледів собі Favorit ABS662UL 1.98м тест 2-10грами...... хто що думає про це????

Цікава палочка. Для початківця буде навіть дуже хороша.
За це повідомлення автора Asche подякували:
Vitaliy (16 жовтня 2013, 13:31)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 28 жовтня 2013, 23:06
Цікавий ролік http://www.youtube.com/watch?v=YxfhuPv3OuQ


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 16 листопада 2013, 11:59
написав Vitaliy
Привіт усім риболовам! Пригледів собі Favorit ABS662UL 1.98м тест 2-10грами...... хто що думає про це????


Фаворіт баланс такий нічо за свої гроші...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 18 грудня 2013, 20:30
Доброго вечора форумчани. Внаслідок кар'єрних змін, був змушений переїхати до Києва. Допоможіть з вибором спінінга для Київських вод та глибин. Думаю про лайт або медіум, так як рибалити планую на Дніпрі, а також річках поменше та мілкіше, на величезних водосховищах, Київському морі та інших водоймах. УЛ комплекти які в мене є, не завжди будуть корисними, тому питаю вашої думки щодо вибору снасті. Стосовно спінінга, треба одну палочку-універсал під джиг та воби, звісно якщо є варанти. Дякую.

ОффТоп. Хто знає хороший Київський рибальський форум, такий же дружний та помічний як наш :)?
F.G.W. - Fish Gone Wild

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 19 грудня 2013, 01:21
http://fishing.kiev.ua/vb3/ Дуже хороший форум


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 19 грудня 2013, 21:26
Дякую, форум дійсно цікавий, а стосовно спінінга, підкажіть мультпиплікаторну версію палочки. Дякую!
F.G.W. - Fish Gone Wild

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 19 грудня 2013, 23:06
Я зараз також в пошуках хорошої мультової палки.Перерив весь інтернет,зробив для себе деякі висновки,але невпевнений,що цього достатньо,щоб давати поради.


Новенький
З нами з:
03 лютого 2013, 20:19
Повідомлень: 2
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 лютого 2014, 23:09
Мої вітання шановне товариство!
Прошу допомоги обізнаних товаришів. Вже третій рік як підсів на спінінг. На жаль не так часто вдається порибачити як хотілося б..... Не є асом, так деякі ази пізнав.
У мене палка дайва ексцелер 5-25. Хочу розширити асортимент спорядження в сторону чутливіших палочок.
А точніше хочеться комфортно ловити легкими вертушками (мепс, маньячки) джиг до 5-7 гр. маленькі воблєрки такий собі уніерсал. Чудово усвідомлюю та передбачаю слушні зауваження, що нічого універсального немає, але все ж таки. З бюджетом не планую виходити за 400-500 грн., криза , чорти б її побрали.... Основний об'єкт буде окунь.
Мацав фаворит : блюбірд до7 гр., баланс, бсолют. Розумію, що один джиговій, інший....
Щось читав про флагман корт ікс. В руках не тримав. А спінів в даній категорії тьма.
З того, що тримав сподобався більше блюбірд, але боюсь чи не буде провалюватись під вертушками та воблєрками.
Заплутався я одним словом.
В магазинах вибір не дуже, щоб перемацати, а про половити то взагалі мовчу....
Прошу допомогти з порадою, весна не за горами....


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 27 лютого 2014, 07:46
написав Vasyok12
Мої вітання шановне товариство!
Прошу допомоги обізнаних товаришів. Вже третій рік як підсів на спінінг. На жаль не так часто вдається порибачити як хотілося б..... Не є асом, так деякі ази пізнав.
У мене палка дайва ексцелер 5-25. Хочу розширити асортимент спорядження в сторону чутливіших палочок.
А точніше хочеться комфортно ловити легкими вертушками (мепс, маньячки) джиг до 5-7 гр. маленькі воблєрки такий собі уніерсал. Чудово усвідомлюю та передбачаю слушні зауваження, що нічого універсального немає, але все ж таки. З бюджетом не планую виходити за 400-500 грн., криза , чорти б її побрали.... Основний об'єкт буде окунь.
Мацав фаворит : блюбірд до7 гр., баланс, бсолют. Розумію, що один джиговій, інший....
Щось читав про флагман корт ікс. В руках не тримав. А спінів в даній категорії тьма.
З того, що тримав сподобався більше блюбірд, але боюсь чи не буде провалюватись під вертушками та воблєрками.
Заплутався я одним словом.
В магазинах вибір не дуже, щоб перемацати, а про половити то взагалі мовчу....
Прошу допомогти з порадою, весна не за горами....

Зразу скажу на рахунок ББ. В мене була до 5 грам колись. Вертушки №1 (по мепсу) вже не дуже комфортно таскати, хоча можливо. Воблерки не потвічиш. Ну просто воблер не буде заводитись так як мав би це робити на твічі. Воблери неупористі в тестовому діапазоні і до 4-4.5см я таскав на рівномірці і успішно ловив клена. ББ до 7 грам ці всі показники мінімально можна збільшити.
Тепер стосовно спінінгів. На сьогоднішній день вважаю одним з кращих по співвідношенні ціна/якість фірму Major Craft. Але от ціни на бюджетники цієї фірми далеко не 500 грн. Хоча, я не дуже давно придбав нову баспару за 525. Тобто, можна знайти, якшо задатись ціллю.
В випадку, якщо немає можливості підзбирати грошей, то варто дивитись на Фаворіти. В них є непогані моделі. Та все ж брати з вклейкою не радив би. То не є спінінги для вертушок і воблерів.
За це повідомлення автора Asche подякували:
Vasyok12 (27 лютого 2014, 18:16)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
26 квітня 2014, 10:50
Повідомлень: 1
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2014, 12:09
доброго дня!
хочу запитати , чи варто брати на базарі (нашому тернопільському ) прути ціни досить привабливі , вот фоворіт абсолют 280 грн ( це так для прикладу) хоч в магазинах він 350 і 400 грн ....чи це підробки ,чи просто не роблять може такої націнки як в магазинах

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 21 з 22 [ 329 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron