Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 22 [ 329 повідомлень ]
Прути

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 15:10
Гуру, попався мені спінінг "DESTROY" 2,4м, тест 10-30, що можете сказати по ньому?
В руці вроді лежить супер, пробував кідати, теж непогано, але хочется взнати думку профі. (в і-неті нічого (майже) не найшов)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 15:28
написав GOR
Гуру, попався мені спінінг "DESTROY" 2,4м, тест 10-30, що можете сказати по ньому?
В руці вроді лежить супер, пробував кідати, теж непогано, але хочется взнати думку профі. (в і-неті нічого (майже) не найшов)

джигова палка, я з таким тестом в Макса купляв для рибака-початківця, виходячи з міркувань-міцності(щоб зразу не зломав, хоча в івачеві він пару щук ним завалив, сам пару раз кидав, проводка-зацепи-удари-нічого майже не розрізняється)даного девайса, палка підходить для глибоких ставів, судак-щука-окунь-і все, можна воблери від 10 гр.,якщо у тебе є лайтовий патик до 10 гр, то можеш взяти для поїздок на глибокі місця :lodka:
як на мене, патики з таким тестом мені зовсім не цікаві, тим більше 2.4 для ловлі з берега -закороткий при такому тесті.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 16:11
А про саму фірму, варта вона уваги? Доречі, спінінг карбоновий, коштує 155грн


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 16:24
Некупляй........ 100% , краще пару грн докласти , і взяти шось з відомих брендів, тим більше , що асортимент приманок в магазинах зараз такий - що палочку брати з тестом хотяби в районі 2-15 гр, краще кидати буде і контроль над приманкою кращий. А патики з тестом 10-30 , то вже на тролінг або на глибокі водойми від 4м ітд. Тим більше ціна в нього низька, тому про якість бланку, кілець можна тільки догадуватись...........
Додам, якщо хочаб взяти з 200 грн +- 30 грн , то вже можна взяти набагато кращий патик.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 20:22
написав BOB
Некупляй........ 100% , краще пару грн докласти , і взяти шось з відомих брендів, тим більше , що асортимент приманок в магазинах зараз такий - що палочку брати з тестом хотяби в районі 2-15 гр, краще кидати буде і контроль над приманкою кращий. А патики з тестом 10-30 , то вже на тролінг або на глибокі водойми від 4м ітд. Тим більше ціна в нього низька, тому про якість бланку, кілець можна тільки догадуватись...........
Додам, якщо хочаб взяти з 200 грн +- 30 грн , то вже можна взяти набагато кращий патик.

Згідний,зараз заплати трохи більше але взагальному буде дешевше.Якісні речі служать набагато довше,а головне-ПРИЄМНІШЕ


Новенький
З нами з:
05 березня 2009, 23:41
Повідомлень: 1

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 березня 2009, 23:43
привет ребята. непоможите с советом? хочу взять себе спиннинг Mistrall Aqua 2.40.м. тест 5-25 гр. хотел бы узнать насколь ко хорош спин, тест соответствует написанному,прочый и вообше можно доверять качеству Mistrall??? за ранее спасобо :drill:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 06 березня 2009, 01:20
Mistrall Aqua нашел только на польских сайтах, мало шансов что кто нибудь знаком с этим спином, лучше озвучить бюджет, приманки на которые собираетесь ловить, их вес, условия (берег-лодка) и Вам посоветуют несколько приемлимых вариантов среди которых можна будет реально что-нибуть приобрести.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 06 березня 2009, 21:05
написав veterok
привет ребята. непоможите с советом? хочу взять себе спиннинг Mistrall Aqua 2.40.м. тест 5-25 гр. хотел бы узнать насколь ко хорош спин, тест соответствует написанному,прочый и вообше можно доверять качеству Mistrall??? за ранее спасобо :drill:

Зачем брать вещь, про которую мало знаеш??? Думаю вам следует поинтересоватся более известными фирмами, о качестве которых уже многие люди не мало высказывались.Исходите из того чем ловят в нашем регионе,и вам подскажу не мало мало интересного про качество тех или иных спиннингов ;) ...


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586

Додано: 07 травня 2009, 12:08
Шановні, порадьте пліз спінінг :)
Чого хочеться:
довжина 2,20-2,40
тест від 2-3гр до 15-25гр
ціна в районі 250-300грн
в основному ловлю на вертушки від 0 до 4 і різний силікон, хотя хочеться і попер з воблерком попробувати
леска - поки монолеска 0,18-0,25


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 07 травня 2009, 12:47
Коли стояв перед таким самим вибором-Вибрав Берклі.
PS.Пишу не тому, що вже його "переріс" і продаю в гілці куплю-продам :write: :)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 07 травня 2009, 12:50
в м-н Рибак є непогана палочка Шекспір патріот вроді називається, тест 2-14 гр вроді, і в суму може вкладешся.... ;)
Ше дивись за патиками від фірм: Флагмана , Робінзон і Брат фішінг..... ці фірми випускають патики , котрі входять в твій ціновий діапазон. Якби я був на твому місті, то брав би патика з тестом до 10 гр і довжиною від 2.20 до 2.40 . таке співідношення найкраще підходить під асортимент приманок на котрі в нашому регіоні потрібно ловити.
Отже піди в м-н Спортландія, і піди в м-н Рибак. Не спіши з покупкою. Потруси , подивись шо є і по яким цінам.... Як остаточно оприділишся з вибором, відпиши..... ;)
п.с. Бюджетний спінінг дєло тонкоє.... знаю багато випадків , коли при покупці бюджетного спінінга на першій або другій рибалці він ломався, шо сталось недавно з моїм знайомим котрий купив такого патика в Спортландії - але пообіцяли поміняти, за це Респект.
І головне -- якшо маєш можливість докласти більше грошей, то докладай і купляй спінінг крашої якості ___ не пожалієш :\m/:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 07 травня 2009, 13:00
Богдан.
Вибачай,але Ти не правий.
Тест до 10 гр.людині в якості першого спіна?
Ти щось не те радиш =-O
5-25 параболік :empaty: ось що потрібно,щоб початківець не ламав снасті і розібрався що до чого.
Все вищесказане-ІМХО


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 07 травня 2009, 13:01
походи спочатку по магазинам, в нас іх не дуже багато:
1. Над Ставом (вулиця паралельна вул Руській, ближче до озера) там до речі бюджетні патики є, та щей тубус в бонус :good:
2. Спортландія
3. Рибак.
подивись, що тобі сподобається(пару варіантів за доступну для тебе ціну), а з декількох варіантів тобі допоможуть вибрати - оптимальний.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 07 травня 2009, 13:03
Дякую за відповіді і поради :beer:
Брат фішінг брав в подарок батькові на ДН, сподобався і по ціні підійшов, 2,40м тест 5-20гр
Забіжу сьодні вобід в спортландію, подивлюся, порозпитую :) Був там кілька разів, сбодобалась обізнаність менеджера і бажання помогти порадою.....В рибаку ще небув, на вихідних забіжу. Оприділюся - обяз відпишуся щоб остаточно перепитати :)
Ще питання походу:
як на спінінгу нижнім тестом 5гр відчувається приманка 3-3,5гр?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 07 травня 2009, 13:06
написав m1g0r
Дякую за відповіді і поради :beer:
Брат фішінг брав в подарок батькові на ДН, сподобався і по ціні підійшов, 2,40м тест 5-20гр
Забіжу сьодні вобід в спортландію, подивлюся, порозпитую :) Був там кілька разів, сбодобалась обізнаність менеджера і бажання помогти порадою.....В рибаку ще небув, на вихідних забіжу. Оприділюся - обяз відпишуся щоб остаточно перепитати :)
Ще питання походу:
як на спінінгу нижнім тестом 5гр відчувається приманка 3-3,5гр?

Так же как Запорожец на скорости 100 км в час ;) В магазинах есть консультанты все расскажут тебе, я на работе буду рад помоч тебе в этом ;)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 22 [ 329 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron