Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 9 з 16 [ 227 повідомлень ]
Катушки

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 31 серпня 2011, 20:26
написав RaGnaR
написав Propank
Уря я купив ексію дуже довольний нею))) Питаннячко до Макса - а якшо зняти один такий тормозний наборчик регулеровка фрікціону не буде еммм грубшою чи вплине воно якось на роботу фрікціону???

скільки зараз стоїть ексія?


набазарі, де жива риба магазин над сходами 570 грн 2-х тисячка!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 31 серпня 2011, 22:15
написав Propank
Уря я купив ексію дуже довольний нею))) Питаннячко до Макса - а якшо зняти один такий тормозний наборчик регулеровка фрікціону не буде еммм грубшою чи вплине воно якось на роботу фрікціону???

Особых изменений не будет, просто уменьшится немного тяговое усилие на фрикцион. Крокодила тебе хватит вытащить не переживай :empaty:
За це повідомлення автора Jakal подякували:
Propank (01 вересня 2011, 07:14)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 07 вересня 2011, 10:41
Всем Здрастя ) у мене проблемка мені здаєця що на ексії ролік лескоукладки лахматить шнур коли затягну фрікціон і протягую шнур звук такий (не фрікціону) тик тик ніби на роліку зазубрина, а може шнур не той в мене берклей на вигляд не круглий а плоский диаметр 0.1 рибалок 6 вже прослужив і вже троха лахматий. Що хто може сказати ???? можливо в когось була подібна ситуація ???


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 07 вересня 2011, 17:18
це не проблема роліка...сам шнур такий...
я тут я там я повсюди...

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
07 вересня 2011, 11:33
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 02 жовтня 2011, 19:16
Минулого року в Хмельницькому брав EXIA 2000 380грн, шпуля 50-70 грн колезі, собі брав 2 роки тому, катушкою задоволений . Після покупки правда все змастив: шестерні ,ролік ітд.


Новенький
З нами з:
24 жовтня 2011, 21:42
Повідомлень: 2
Звідки: Броди Львівська область, 0502109226, Юра
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 02 листопада 2011, 18:11
Петлі утворюються від того, що шнур іноді після закидання і закриття дужки жилковкладача, внаслідок надмірного виступання гайки фрикціону, що видно на фото, попадає під неї, і якщо цього не побачити і вчасно не усунути може скинути петлю.

http://spinning.kharkov.ua/index.php?n= ... tuning.php


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 08:08
Кидає кидає, то їхня біда. В мене за рибалку раз шість точно! Але катушка сама по собі Офігенна!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 січня 2011, 14:45
Повідомлень: 70
Звідки: Zbarazh
Дякував (ла): 101
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 12:47
хто що думає чи знає про катушку Abu Garcia Cardinal C100UL )
буду вдячний за всі коментарі)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 14:54
Хлопці погано ви знаєте ексію в шпулі під підшипником знімаєця одна войлочна прокладка і гарно настроюєця конус і проблем нуль! читав варіанти сточування гайки але я не мастер, а так 20 хв роботи з настройкою конусу і 3хв щоб витягти прокладку і всі проблеми відпадають, прокладка там важливої ролі не грає вже перевірено, сезон вона мені без петель відпрацювала катуха на 100 з +


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 14:56
написав UACAP
Петлі утворюються від того, що шнур іноді після закидання і закриття дужки жилковкладача, внаслідок надмірного виступання гайки фрикціону, що видно на фото, попадає під неї, і якщо цього не побачити і вчасно не усунути може скинути петлю.

http://spinning.kharkov.ua/index.php?n= ... tuning.php


якраз по цій силці варіант сточування, але його нах не надо просто зніміть одну прокладку, якщо зацікавило де прокладка напишіть в пп я вишлю деталні фото де вона знаходиться і як її удалить!


Новенький
З нами з:
24 жовтня 2011, 21:42
Повідомлень: 2
Звідки: Броди Львівська область, 0502109226, Юра
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 15:10
якраз про вилучення войлочних та металевих шайб там теж і тут http://spinning.kharkov.ua/phpbb/viewto ... 02&start=0 написано не одним користувачем катухи, повірте, що вони (шайби) там не просто так встановлені, вилучення кожного з елементів фрикціону призведе до його огрублення, можливі випадки не спрацювання його в момент різкої покльовки і тоді, коли спін не погасить ривок, прощавай дорога приманка і риба, а в гіршому можна зламати спін.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 17:51
написав UACAP
якраз про вилучення войлочних та металевих шайб там теж і тут http://spinning.kharkov.ua/phpbb/viewto ... 02&start=0 написано не одним користувачем катухи, повірте, що вони (шайби) там не просто так встановлені, вилучення кожного з елементів фрикціону призведе до його огрублення, можливі випадки не спрацювання його в момент різкої покльовки і тоді, коли спін не погасить ривок, прощавай дорога приманка і риба, а в гіршому можна зламати спін.


Не це ви реально загнули та проклатка там вобше великої ролі не грає а шайб я і не рухав, і фрікціон спрацовує завжди, незнаю що ви пристали до тої катушки вона за свої гроші ЗОЛОТО, якщо ви не можете елементарно зняти гайку і настроїти конусність то ця катушка не для вас!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
16 червня 2011, 17:20
Повідомлень: 75
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 57
Подякувати: 71
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 17:59
написав Propank
Всем Здрастя ) у мене проблемка мені здаєця що на ексії ролік лескоукладки лахматить шнур коли затягну фрікціон і протягую шнур звук такий (не фрікціону) тик тик ніби на роліку зазубрина, а може шнур не той в мене берклей на вигляд не круглий а плоский диаметр 0.1 рибалок 6 вже прослужив і вже троха лахматий. Що хто може сказати ???? можливо в когось була подібна ситуація ???

вiн хоче щоб на патику за 300 грн (iто в базарний день) з його мега кольцами не терло шнур :D :D :D :D
на любому дешевому патику стоять кольца за пять грн. а норм коштуэ 30-50грн то прошо тут мова про яку катушку????? :D :D :D :D


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 19:54
написав Propank
Хлопці погано ви знаєте ексію в шпулі під підшипником знімаєця одна войлочна прокладка і гарно настроюєця конус і проблем нуль! читав варіанти сточування гайки але я не мастер, а так 20 хв роботи з настройкою конусу і 3хв щоб витягти прокладку і всі проблеми відпадають, прокладка там важливої ролі не грає вже перевірено, сезон вона мені без петель відпрацювала катуха на 100 з +


То всьо до одного місця, міняв я прокладки, консультувався з Максом, вирізав з пластикової бутилки і т. д. КИДАЄ!!!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 19:59
написав Propank
написав UACAP
якраз про вилучення войлочних та металевих шайб там теж і тут http://spinning.kharkov.ua/phpbb/viewto ... 02&start=0 написано не одним користувачем катухи, повірте, що вони (шайби) там не просто так встановлені, вилучення кожного з елементів фрикціону призведе до його огрублення, можливі випадки не спрацювання його в момент різкої покльовки і тоді, коли спін не погасить ривок, прощавай дорога приманка і риба, а в гіршому можна зламати спін.


Не це ви реально загнули та проклатка там вобше великої ролі не грає а шайб я і не рухав, і фрікціон спрацовує завжди, незнаю що ви пристали до тої катушки вона за свої гроші ЗОЛОТО, якщо ви не можете елементарно зняти гайку і настроїти конусність то ця катушка не для вас!


Ніхто до катушки не приставав, тут говорять про реальні її проблеми. Подобається тобі катушка, не кидає вона петлі - впірьод лови нею ЗОЛОТОЮ. А якшо ти такий модний майстер по гайках - відкривай майстерню, принесу тобі парочку і свою ексію тоже!
Востаннє редагувалось Хочячек в 03 листопада 2011, 21:55, всього редагувалось 2 разів.
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 9 з 16 [ 227 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: