Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]
поролонка

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 26 серпня 2009, 11:51
Багато по різних форумах і сайтах рибацьких начитався про ловлю на поролонову рибку. Тут інформації ненайшов. Так як вирішив сам попробувати ловити на це чудо - запостив тут темку. Мож хтось ловив на це чудо в Тернополі? Давайте ділитися досвідом! Сам поки нічо толком написати неможу, ібо знання чисто теоретичні... Сьодня вечерком планую цілий вечір ловити тік на поролон... про результати відпишуся!

Статті із інших ресурсів:
Поролоновые и пластиковые рыбки Спиннинг: практика ловли судака (К. Кузьмин)
ПОРОЛОНОВАЯ РЫБКА
Технология изготовления поролоновой рыбки.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 26 серпня 2009, 16:58
Я пробував сіє чудо, (після прогляду одноіменного фільму Щербакових) результатів поки що ноль. Думаю що все діло в проводці, вона має відрізнятися від проводкі силіконових рибок. Є одне застереження, якщо добре не висушити поролонку після використання ржавіють гачки.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 27 серпня 2009, 00:12
особисто в мене думка така:
поролонові рибки появились при відсутності силікону.
людям які цим дійсно чудом користуються можливо шось і попадало, але основний ефект це гра приманки а поролонка невпевнений що зможе повторити або перевершити гру тогож силікону. ще один фактор(думаю всі ми передивились мульярди фото з трофеями) жодної фотки з рибою впійманою на поролон.
висновок- нашо придумувути ровер ще раз.
я не хочу цим вбивати інтузіазм автора, і не можу сказати шо я правий на 100 пудов, але то моя така скромна думка)
Дай Бог шоб воно працювало(мачялки дешевше всетаки))))
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 27 серпня 2009, 09:32
вчора вечерком похлестав воду... покльовки небуло ні в мене, ні (як я замітив) в оточуючих спінінгістів... даж на малька хто сидів - маленький окунець зрідка покльовував
1 різниця, яка замітна:
при ступінчастій проводці силікон при падінні на дно повністю разом з грузом
поролонка, маючи в собі повітря, висить в воді як морковка :) тобто грузік на дні а поролонка від нього вверх торчить. Для пасивного хижака має зіграти свою роль.
Ще попробую поролон пропітати рибячим жиром...

Чому поролонка: якщо вірити написаному авторитетним спінінгістам, то судак (на якого я в основному розраховував ловлячи на поролонку) сприймає приманку впершу чергу боковою лінією, потім йде запах (+рибячий жир на поролонку) і потом після підходу він бачить силует приманки...так от, про бокову лінію: поролон, який набрався води стає сам по собі суспендінгом (тік про поролон невраховуючи груза) і видає найбільш реальні коливання води, які схожі на коливання шо видає реальна жертва...
Це всьо я видав по результатам прочитаного на форумах і статтях!!!

ПС. То всьо затіяв раді експеременту! Рибалка - задоволення, постійний пошук і експеременти :)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 27 серпня 2009, 14:13
написав Сергій2
особисто в мене думка така:
людям які цим дійсно чудом користуються можливо шось і попадало, але основний ефект це гра приманки а поролонка невпевнений що зможе повторити або перевершити гру тогож силікону.


не згідний з тобою! передивись відео і можливо поміняєш думку про паралонову рибку. чисто випадково надибав

http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=5331201143854178676&hl=en&fs=true
Зображення

Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 15 березня 2010, 18:47
Цього року на нашому озері пробував ловити на поролон(який на передодні вирізав). Правда я трохи з розміром переборщив, були вони дуже конячі :skrob: ,але раз закидав і попав між кучу лапухів. Глибина там була в районі пів метра. Спустив трохи лєски(шоб приманка впала на дно) І під час цього падіння її атакув шнурок :laie: . Побачив бризги і кусок хвостика. Але поскільки була змонтована під незацепляйку, і паралон доволі твердий вона незасіклася. Тай місця там між лапухами недуже багато. З тої радості шо на неї шот клюнуло 2 години нею кидав. Результат 0. Доречі хвіст зробив з червоної нитки.(досить непогано виглядало). Думаю якшо ціле направлено ловити поролоном. Результат буде.
:newy:

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 15 березня 2010, 20:22
Поролоном відловив майже весь листопад і половину грудня, коло 10-12 рибалок , до цього теж пробував і поролонову рибку і "моркву", сам вирізав і робив монтажі на двійниках та шарнірі, але пару безрезультатних рибалок просто вбили надію у цю снасть, хоча щоб реально розловити нову приманку треба багато часу і терпіння, а і ще залежить від багатьох моментів. Один із факторів - це можливість попасти в той час і в те місце щоб приманка реально "ловила" саме в цьому місці, а усі інші приманки "курили" собі в стороні... Другий фактор це гармонія снасті, або по простому, як я це розумію, - ловимо окуня 100-300 гр, спінінг 1-3 а максимум 2-6лб, з відповідним тестом - шнур,леска,флюорокарбон, хто від чого преться(в кожному свої рибальські приколи), ловити приманкою яка важить вцілому 0.5-1.5гр (для поролона) і 1.5-2.5г (силікон) так як все що важче просто в ігнорі, і отримувати від рибалки ні зчим не зрівнянний торч, коли ти і риба на рівних умовах і все залежить від того я ти їй "роскажеш" і заставиш спокуситись на твою приманку :laie: ...шось я багато написав але відійшов від теми, але підсумуючи вищесказане хочу підтвердити - поролон реально ловить і деколи спасає від повного ОПа.
Оснастка під поролон до болі проста, як для мене, шарнір(вона же чебурашка 0.5-1.5г) на шарнірі гачок №12-14(обовязково з дуже тонкої проволки) і полоска поролону довжиною 2-3см товщиною коло 3мм.
Зображення
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron