Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
мініобзор катушки PHOENIX FK-1000

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 04 вересня 2009, 20:10
Вобшем, наривши чучу грошиків задумався про покупку нормальної катушки для моєї палочки Jaxon ETERNUM 210 тест 5-20г. Розмір надумав брати 1000 і не промахнувся - баланс ідеальний :) Обходив і кілька магазинів, і всі точки, шо бачив на ринку! Спочатку вибір впав на руйобі екусіму. Багато читав про неї на рибальських форумах, і враження різних рибалок суперечливі. Дехто хвалить, як класний бюджетний варіант, дехто каже, шо за такі гроші (260грн - сама дешева шо найшов) має бути катушка з меншою кількістю недоробок і люфтів. Довелося і мені потримати цю катушенцію... Вродіби така нічо, но продольний шат шпулі і шат в ручці заставив мене пошукати інший варіант. Я нехочу казати шо руйобі екусіма погана катушка, можливо мені попався саме такий варіант або ваще підробка на оригінал... Побачив в знайомого на рибалці іншу катушенцію, попробував покидати, покрутив в руках і реально був в шоці. Катушечка 1000 розміру, легенька, без люфтів, дюралева і пластікова шпуля, 12 шарікопідшипників та ще й мішочок для зберігання катушки - оце для мене, подумав я.
Катушечка PHOENIX FK-1000. Напису "made in" не зустрів ні на упаковці, ні на катушці. Скоріш за все це Китай, але досить якісний.
Вобшем пройшло пару днів, той же знайомий допоміг придбати мені таку ж катушку, ше й зі знижкою вийшло... Ціну оголошувати небуду, но получилося значно дешевше руйобі екусіми.
фото коробочки :)
Зображення

катушечка на мішочку для зберігання :)
Зображення

Дюралева шпуля
Зображення

Зображення

просто катушечка :)
Зображення

прикольна удобна деревяна ручка
Зображення

шпуля і мішочок
Зображення

Катушка пережила вже 2 рибалочки...я довольний як слон :) Дуж мякий і плавний хід, відсутність всякого постороннього шуму, відсутність люфтів... легенька і просто класна...

На пластікову шпулю намотав 150м лески 0,18 + беккінг. Дюралеву залишив для шнура.
Леску на шпулю недомотав дет на 1мм, боявся шо буде бороду пускати.. Боявся як виявляється зря - ніодного лишнього метра катушка невіддала :)
На забросі та ж приманка летить явно дальше, ніж зі старою доброю китайською тебен 300, яка більша по розміру. Дуже порадувала намотка.

От такі то пироги :) Незнаю. чи пригодиться комусь моя писанина. Просто описав реальні свої враження і емоції.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 13 жовтня 2009, 13:50
ну як аппарат?шнур вже юзав?


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 13 жовтня 2009, 21:09
юзав, кидає класно
було пару вузликів, но повязано із закручуванням шнура. Шнур SunLine SuperPE 10LB
хоть і пише шо то 1000 - реально в порівнянні з шимановськими 1000 фенікс більший.
Вобшем, мона на рибалочці десь зустрітися, можу дати покидати, в руках покрутити.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 13 жовтня 2009, 21:43
я це і хтів знати,чи робить вузли.бо колега хоче брати спеціально на шнур,а мені здается що спец для шнура вона не розрахована.,тому і нитка закручуется по осі і неукладуется навхрест.неспорю- для жилки супер.дякую


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 01 червня 2010, 14:33
Відслужила вірою і правдою ?
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 01 червня 2010, 14:43
зар служить в батька... пока нежалувався...

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron