Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 8 з 23 [ 335 повідомлень ]
Приманки.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 15:20
написав Ben
Не розумію, яким боком твіч стосується heddon teeny torpedo =-O ?
Попробуй трохи послабити "шурупи" до яких кріпляться гачки і які прижимають пропелери до тіла воблера.

Я думаю взагалі відкусити задній тройнік,бо він взагалі без заводного кільця.Не знаю що робити!!!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 15:26
написав кокунь
І знов Андрюха ти "УМНІЧАЄШ" стосовно новозареєстрованих.
Чоловік добре знає про що говорить.
А говорить він про те, (пояснюю особисто для тебе, хоча мені як "зеленому спінінгісту" не пасує вчити такого профі як ти),що твічити слід коротко смикаючи жорсткою палкою а не робити ривочки катушкою.
Такі твої повідомлення збивають з толку людей, які хочуть навчитись твічити.

PS.
А в твічінгу PARAFIN далеко краще розуміється

ps2

А heddonа викинь.
А ще краще спали.
ІМХО

А то шо він краще розуміється в твічінгу за це йому респект,а то шо він не може розібратися де твічінгові воби і де воби призначені для рівномірної проводки це його проблеми!!!

Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 15:35
написав goof
написав кокунь
І знов Андрюха ти "УМНІЧАЄШ" стосовно новозареєстрованих.
Чоловік добре знає про що говорить.
А говорить він про те, (пояснюю особисто для тебе, хоча мені як "зеленому спінінгісту" не пасує вчити такого профі як ти),що твічити слід коротко смикаючи жорсткою палкою а не робити ривочки катушкою.
Такі твої повідомлення збивають з толку людей, які хочуть навчитись твічити.

PS.
А в твічінгу PARAFIN далеко краще розуміється

ps2

А heddonа викинь.
А ще краще спали.
ІМХО

А то шо він краще розуміється в твічінгу за це йому респект,а то шо він не може розібратися де твічінгові воби і де воби призначені для рівномірної проводки це його проблеми!!!

:lol: а ти скуповуєш всякий непотріб до якого потім проводки не можеш підібрати, ну шо збираєшся ловивти на того хеддона?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 20:27
народ... ну чьо ви сваритеся в кожного з вас є доля правди ікожен з вас в певних обставинах правий... ви просто ловите кожен по свому ....
замість підстріканб краще б обмінялися досвідом!
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
За це повідомлення автора Docento подякували:
Ben


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 20:52
написав Oleg.iva
написав goof
написав кокунь
І знов Андрюха ти "УМНІЧАЄШ" стосовно новозареєстрованих.
Чоловік добре знає про що говорить.
А говорить він про те, (пояснюю особисто для тебе, хоча мені як "зеленому спінінгісту" не пасує вчити такого профі як ти),що твічити слід коротко смикаючи жорсткою палкою а не робити ривочки катушкою.
Такі твої повідомлення збивають з толку людей, які хочуть навчитись твічити.

PS.
А в твічінгу PARAFIN далеко краще розуміється

ps2

А heddonа викинь.
А ще краще спали.
ІМХО

А то шо він краще розуміється в твічінгу за це йому респект,а то шо він не може розібратися де твічінгові воби і де воби призначені для рівномірної проводки це його проблеми!!!

:lol: а ти скуповуєш всякий непотріб до якого потім проводки не можеш підібрати, ну шо збираєшся ловивти на того хеддона?

І хто з нас тепер умнічає??? :\m/: (згадай себе шо ти зкуповував на початках,я це прекрасно памятаю) ;D П.С соьгодні на кінецьто розловив окушок на 50 грам,правда обрубав задній тройнік.

Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 21:05
написав goof
І хто з нас тепер умнічає??? :\m/: (згадай себе шо ти зкуповував на початках,я це прекрасно памятаю) ;D П.С соьгодні на кінецьто розловив окушок на 50 грам,правда обрубав задній тройнік.

але то було рік тому а зараз ситуація в мене з вобами зовсім інша, я не кажу шо той хеддон гамно но впиратися в нього не треба


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 21:17
написав goof
написав Ben
Не розумію, яким боком твіч стосується heddon teeny torpedo =-O ?
Попробуй трохи послабити "шурупи" до яких кріпляться гачки і які прижимають пропелери до тіла воблера.

Я думаю взагалі відкусити задній тройнік,бо він взагалі без заводного кільця.Не знаю що робити!!!


В мене був той хедон. Там трійники не на заводних кільцях... там інша система, там трійники на шорупах, які вкручуються в тіло воба і при потребі їх можна викрутити(якшо потрібно поміняти трійник). Так от, якшо попробувати трохи викрутити шоруп, то пропелер може завестись.... Хоча в мене була стара модель і можливо в нової інша система?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 21:23
написав Oleg.iva
а ти скуповуєш всякий непотріб до якого потім проводки не можеш підібрати, ну шо збираєшся ловивти на того хеддона?


Олег, той хедон суперовий воб! По щуці (той шо в мене був) дуже популярний, думаю, один із кращих поверхневих.
Там на вобі два пропелери і твічити ним - все одно шо твічити обертальною блешнею, я не кажу, шо так не можливо зловити на нього рибу, просто він не призначений для такої проводки. Так от, Андрій і питав про те як вирішити проблему "заводки" одного із пропелерів, а його почали вчити твічити... :)
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 17 червня 2010, 21:29
написав Oleg.iva
написав goof
І хто з нас тепер умнічає??? :\m/: (згадай себе шо ти зкуповував на початках,я це прекрасно памятаю) ;D П.С соьгодні на кінецьто розловив окушок на 50 грам,правда обрубав задній тройнік.

але то було рік тому а зараз ситуація в мене з вобами зовсім інша, я не кажу шо той хеддон гамно но впиратися в нього не треба

Олег ти сам суперечиш своїм словам то хеддон непотріб то ти кажеш шо не гамно,ти оприділися!Олег і Кокунь не треба мені парити мозги про твічинг і те що я скупляю всякий непотріб,я просто запитався про свою проблему а ви мене тут х........ обкладаєте.Якщо ви не знаєте як вирішити мою проблему то краще нічого не писати,чим зїзжати на іншу тему яка мого питання не стосується.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
27 серпня 2009, 10:23
Повідомлень: 78
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 8
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 30 червня 2010, 09:39
Як хто вважає яка найкраща приманка на щуку?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 30 червня 2010, 10:01
написав E_n_d_r_i_k
Як хто вважає яка найкраща приманка на щуку?

Та, на яку клює.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 30 червня 2010, 10:01
Зображення

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
26 квітня 2010, 13:01
Повідомлень: 15
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 30 червня 2010, 10:14
goof я взагалі не для тебе це писав, розвели тут ........, не шоб подумати і почитати повідомлення вище, ех жаль мене в цей запал не було, погигикав би. І кста в вобах я розбираюсь і розрізняю їх, гиии прикинь.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
27 серпня 2009, 10:23
Повідомлень: 78
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 8
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 01 липня 2010, 08:12
хтось користувався воблером від Джакали бейбі Гіроном http://ukrainefiherman.at.ua/_fr/1/4025537.jpg.
Які враження і що клює?


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
26 квітня 2010, 13:01
Повідомлень: 15
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 01 липня 2010, 08:19
Маю, користувався, клює щука. Але від такої проводки як він потребує в мне здають нерви, пару раз кину і знімаю, можу продати кому якщо хто хоче, не для мене це. Проводка коротенькими і частими монотонними смиканнями, якщо приловчитись іде гарно.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 8 з 23 [ 335 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 69 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: