Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 21 з 23 [ 335 повідомлень ]
Приманки.

Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 30 вересня 2013, 18:51
ловити планую, нижче івачівського ставу на річці і на самому ставі за малашівцями, там тоже є пару канальців з течією.

Ще є одне місце біля мого дому, річка вузесенька -Гніздна і глибина не більше метра але також присутня течія.
В основному орієнтуюся на окуня, ну якщо на ціж приманки буде іти і щука то я тільки за.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 30 вересня 2013, 19:17
Я пораджу для таких умов сілікон на офсеті,на щуку більших розмірів,на окуня меньших.Сам,в таких випадках,для щуки,використовую keitech swing impact fat 4.8inch. http://voblery.com.ua/lure-catalog/swin ... t-fat.html


Новенький
З нами з:
29 серпня 2013, 08:46
Повідомлень: 4
Звідки: м.Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 09 жовтня 2013, 22:41
Чи буде брав іменно клень(голавлик) на Yo-zuri 33 такої розкраски?(якщо хтось має такий напишіть

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 10 жовтня 2013, 06:43
написав Vasya333
Чи буде брав іменно клень(голавлик) на Yo-zuri 33 такої розкраски?(якщо хтось має такий напишіть

Повинен брати. Клен любить зелений колір.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 15:41
https://www.youtube.com/watch?v=qSiJ-0UkvCM
не це ,шо буде брати
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2014, 19:28
Повідомлень: 55
Звідки: Підгайці
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 23 липня 2014, 14:06
Шановні формумчани підкажіть будь ласка де в Тернополі можна придбати Pontoon21 Cheerful 40 MR в натуральному кольорі?

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Новенький
З нами з:
29 липня 2014, 18:21
Повідомлень: 6
Звідки: київ
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0

Додано: 04 серпня 2014, 17:09
Незвичайна і уловиста блешня для лову жереха, голавля і лосося - Кукрі: http://youtu.be/KMrxyVGuSK8


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 04 серпня 2014, 20:20
написав ABM
Незвичайна і уловиста блешня для лову жереха, голавля і лосося - Кукрі: http://youtu.be/KMrxyVGuSK8

чогось на ю-тюбі відгуків НОЛЬ. Смахує на рекламу...
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 04 серпня 2014, 20:34
написав ABM
Незвичайна і уловиста блешня для лову жереха, голавля і лосося

в нас особливо лосося гарно ловить!
Мурчик-добрий! Зображення

Новенький
З нами з:
29 липня 2014, 18:21
Повідомлень: 6
Звідки: київ
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2014, 13:17
написав sagittarius79
чогось на ю-тюбі відгуків НОЛЬ. Смахує на рекламу...

Цей ролик - не рекламний, а демонстраційний, він показує гру блешні. Хто розбирається, той зрозуміє, що гра незвичайна і для інших колебалок невластива. Відгуків більш, ніж достатньо. Але не на ютубі, а на риболовних форумах. Ось мала частина з них: http://daiga.com.ua/reports. Але більшість рибалок воліють не засвічувати цю нову приманку в інтернеті, побоюючись за поголів'я риби в своїх місцях. Хочете вірте - хочете ні.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2014, 14:16
ролік демонстраційний, а от мета - реклама :) так ? чи правильніше сказати презентація продукції ЧП "Дайга"
АВМ дайте силку на Ваш сайт де більше є продукції, досить таки не поганої. З приводу відгуків, в інтернеті є їх багатенько, правда і запитань бачив багатенько з приводу цього "мерседеса" серед колєбалок :). Я років так 5 тому (плюс-мінус), в Київі на Бухарі бачив у дядька щось схоже.


Новенький
З нами з:
29 липня 2014, 18:21
Повідомлень: 6
Звідки: київ
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2014, 15:29
написав tedden
ролік демонстраційний, а от мета - реклама :) так ? чи правильніше сказати презентація продукції ЧП "Дайга"
АВМ дайте силку на Ваш сайт де більше є продукції, досить таки не поганої. З приводу відгуків, в інтернеті є їх багатенько, правда і запитань бачив багатенько з приводу цього "мерседеса" серед колєбалок :). Я років так 5 тому (плюс-мінус), в Київі на Бухарі бачив у дядька щось схоже.

Можна сказати і так. А якщо ще й силку на сайт дам, то вийде точно реклама :) Отже, я дійсно виробник блешень Дайга, і пишаюся цим, оскільки продукція нашої марки має високу репутацію серед рибалок, зокрема, серед карпатських спінінгистів. За останній рік у нас відбулося суттєве оновлення асортименту: впроваджено фарбування блешень, випущені нові моделі: Кукрі, Кураж і Мальок у нових вагових категоріях. Блешні литі, мають ваго-габаритні параметри, орієнтовані на швидкі річки. Де ж, як не на вашому сайті, мені їх презентувати. Отже, ось силка на наш сайт (якщо це не суперечить правилам форуму): http://daiga.com.ua/ Готовий відповісти на запитання, якщо такі виникнуть - інформації з використання блешень у мене багато з різних регіонів, а також від спортсменів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2014, 19:29
Андрій, на кукрі можна ловити форель і жереха ? бо відео і відгуки в інеті є тільки про це, то що я знайшов, є відео де зупиняється проводка і як себе веде кукрі? дякую


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2014, 20:45
написав ABM
написав tedden
ролік демонстраційний, а от мета - реклама :) так ? чи правильніше сказати презентація продукції ЧП "Дайга"
АВМ дайте силку на Ваш сайт де більше є продукції, досить таки не поганої. З приводу відгуків, в інтернеті є їх багатенько, правда і запитань бачив багатенько з приводу цього "мерседеса" серед колєбалок :). Я років так 5 тому (плюс-мінус), в Київі на Бухарі бачив у дядька щось схоже.

Можна сказати і так. А якщо ще й силку на сайт дам, то вийде точно реклама :) Отже, я дійсно виробник блешень Дайга, і пишаюся цим, оскільки продукція нашої марки має високу репутацію серед рибалок, зокрема, серед карпатських спінінгистів. За останній рік у нас відбулося суттєве оновлення асортименту: впроваджено фарбування блешень, випущені нові моделі: Кукрі, Кураж і Мальок у нових вагових категоріях. Блешні литі, мають ваго-габаритні параметри, орієнтовані на швидкі річки. Де ж, як не на вашому сайті, мені їх презентувати. Отже, ось силка на наш сайт (якщо це не суперечить правилам форуму): http://daiga.com.ua/ Готовий відповісти на запитання, якщо такі виникнуть - інформації з використання блешень у мене багато з різних регіонів, а також від спортсменів.

...я не модератор , і мені якось все рівно на рекламу , просто багато часу працюю в подібній сфері і нюх на рекламу дуже гострий ( навіть на приховану ;) ). Стосовно того що суперечить правилам форуму - варто вам просто прочитати ті правила. А на рахунок блешень , як рибаку звісно цікаво , може і обзаведусь парочкою топових :pardon:, як нарадите...
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Новенький
З нами з:
29 липня 2014, 18:21
Повідомлень: 6
Звідки: київ
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 06 серпня 2014, 09:06
написав tedden
Андрій, на кукрі можна ловити форель і жереха ? бо відео і відгуки в інеті є тільки про це, то що я знайшов, є відео де зупиняється проводка і як себе веде кукрі? дякую

Саморобний прототип Кукрі робив мій товариш саме як жерехову блешню. Але в перший же вихід на риболовлю (20 років тому) ми з ним зловили 5 видів риб: жереха, голавля, язя, судака, окуня. З тих пір це була наша секретна зброя. В минулому році, коли я прийшов на Дайгу, ця блешня була запущена в серію, в різних розмірах. По жереху вона працює сильніше, ніж кастмастер. По голавлю та форелі - здобувала перемоги в офіційних змаганнях.
Тут відео і звіт про тестування по жереху: http://daiga.com.ua/lavr
Тут відео і звіт по лососю: http://daiga.com.ua/index.php?route=inf ... tion_id=34
На відміну від інших, на нашому сайті наведені не спеціально зняті рекламні ролики, а аматорські відео, зняті реальними людьми.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 21 з 23 [ 335 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron