Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 68 повідомлень ]
Поляризаційні окуляри

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2009, 20:46
написав кокунь
написав GOR
написав yge0607
Підтримую Бена. Очки це расказ для лохів.Від них риба клювати ліпше небуде.І взагалі баго що в риболовні індустрії расказ для лохів,особливо коли послухати наших консультантів в магазинах.


Хлопці, та не говоріть дурниць :fool: , пошкодуйте свої очі!!!! Чорт з нею з цією поляризацію, навіть не беручи її до уваги, ловити :spin: проти сонця, коли сонце в небі і сонце в воді - це не єсть гуд для очей, можна наловитись зайчиків і зварювання не потрібно.


По перше +1 БЕРЕЖІТЬ ОЧІ.
І від сонця і від швидколітаючих приманок товаришів.

По друге-на рахунок "расказа".
Самі собі суперечите. Пишете-головне проводка. А як краще видно проводку в воді? Звичайно в поляриках :sun:

По третє-в окулярах зараз дійсно тепліше.



Проводку відчуваеться. Чи можна подумати що ти бачив полярках на відстані 20м від берега і на глибині 2м !!!. Несмішіть !!! На мою думку не варто дивитись на приманку в пащі щуки і гадати чи виплюне чи ні.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2009, 21:09
"...ты видиш суслика? Нет?
А он есть!...." (к.ф) :skrob:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2009, 21:55
написав кокунь
"...ты видиш суслика? Нет?
А он есть!...." (к.ф) :skrob:



Правильно!!! Ти бачиш щуку в полярках ?? Ні?
А вона там є!..... :D


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2009, 23:38
Про "сусліка" я написав тому,що вважаю,що коли хтось не хоче(не може) сприняти нові для себе речі такими як вони є , або не просто не розуміє,а не бажає прислуховуватись до думки оточууючих,то мені просто шкода таку людину,бо вона сама себе обділяє :empaty:

Тему вважаю вичерпаною.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2009, 05:32
написав кокунь
Про "сусліка" я написав тому,що вважаю,що коли хтось не хоче(не може) сприняти нові для себе речі такими як вони є , або не просто не розуміє,а не бажає прислуховуватись до думки оточууючих,то мені просто шкода таку людину,бо вона сама себе обділяє :empaty:

Тему вважаю вичерпаною.


Розуміеш кожен сам вирішуе шо для ного раціонально а шо не, і шо для нього зручно а шо не!! Кожен мае право лишатись при своїх інтересах. Повір я сам себе не обділяю.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2009, 13:58
написав Step
....А риба ловилься від майстерності проводки "чим реплістичніша проводка тим ймовірність покльовки збільшується"


Чим реплістичніша-дуже вдало підібране слово :good: А як тоді цю репліку побачити на водоймі, здогадуватись - грає приманка у воді чи ні, можливо силікону треба "піджарити" хвоста, для того щоб він реалістичніше рухався, чи збільшити швидкість проводки, не завжди є можливість перед рибалкою протестувати приманки у ванній ;)
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2009, 17:31
написав Pashtet
написав Step
....А риба ловилься від майстерності проводки "чим реплістичніша проводка тим ймовірність покльовки збільшується"


Чим реплістичніша-дуже вдало підібране слово :good: А як тоді цю репліку побачити на водоймі, здогадуватись - грає приманка у воді чи ні, можливо силікону треба "піджарити" хвоста, для того щоб він реалістичніше рухався, чи збільшити швидкість проводки, не завжди є можливість перед рибалкою протестувати приманки у ванній ;)


Я мав на увазі РЕАЛІСТИЧНІСТЬ проводки, но якшо вам подобаеться реплістичність проводки це ваше право. А на рахунок ігри приманки то її всеодно можна побачити біля лодки чи під берегом і без окулярів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2009, 17:35
Народ . хорош глагольствовать :write: . Пишу защо саме більше люблю окуляри на рибалці !!!, Коли ти підводиш рибу на відстань 10 м. від себе , бачиш свою приманку -її гру і пливущу щуку за нею, або окуня, і в якийсь момент риба атакує приманку. Тебе вдарило током 220 V , і ти це все бачив -той дикий напад :laie: .....
Вот в таких пріколах окуляри і потрібні :russian:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 07 листопада 2009, 22:10
Бодя,люди цього не хочуть бачити.
Ну не треба того їм.
В них надвичайно розвинене "внутрішнє око" і вони все бачать без твоїх дурних окулярів. :)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 вересня 2009, 10:12
Повідомлень: 77

Дякував (ла): 111
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 08 листопада 2009, 01:03
Шановні друзі рекомендую під час однієї рибалки половину дня половити в окулярах, а іншу без них, і ви все зрозумієте, так що не потрібно говорити, якщо хто не в курсі :)

П.С. Для спінінгіста ловити без окулярів - це теж саме, що їхати за кермом автомобіля без лобового скла :) :) :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 08 листопада 2009, 20:19
На рибалці найбільшою користю для мене від поляризаційних окулярів є захист від вітру з пилюки (хоча і попри окуляри теж задуває). Але вітер дує не лише в очі але і в лице, тому якшо сильний вітер рибалка всерівно буде не комфортна. Також в них є смисл коли дуже яскраве сонце світить прямо в очі. (В мене таке було дуже рідко).
Про видимість аткуючого хижака не скажу... Коли ловив на поверхневий воблер (20 см від поверхності), то на відстані 10м бачив атаку щучки... от тільки не помятаю, чи я був в окулярах :)
на рахунок гри приманки шось я не зовсім розумію... Я як правило беру спін, підкручую шнур так шоб лишалося 2,5 м і полощу приманку в себе під ногами і добре бачу її гру. Можливо в мене дуже добрий зір :) Я більше поплавочник і як повлавочник я використовую окуляри десь в 5% рибалок. Спінінгісту вони напевне більш актуальні. Хоча це скоріше діло смаку, я наприклад люблю насолоджуватись натуральними кольорами природи...
Основною незручністю для мене це є знімання окулярів у вечірній час (очам важко привикнути до ультрафіолету, сутінок). Також постійне носіння окулярів погано впливає на очі. І якшо вирішили купляти окуляри, то не раджу на них економити, неякісна лінза може скалічити ваші очі.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 03 березня 2010, 11:22
так як минулого року я свої окуляри просадив десь на рибалці, постало питання покупки нових хто, що може сказати про окуляри X LOOP POLARIZED?
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 04 березня 2010, 10:52
Просто цитата з одного звіту:
.........."У друга на вертушку клюнул краснопер грам на 600, подводит он его к лодке, а за ним щука кил на 5 идет. Давай он его водить вокруг лодки, а она за ним ходит. Вот такое телешоу можно увидеть, особенно в поляризационных очках."


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 04 березня 2010, 11:19
Замість того чи потрібні чи не потрібні поляризаційні окуляри, треба писати хто якими користується чи які планує купляти. 8-)

У мене були окуляри куплені на ринку з покриттям поляризаційним. Мені коли продавали їх показали картонку наче пусту блискучу, вдів окуляри а там малюночок - рибка намальована ( :) може то не просто збіг? ). На водоймі носив їх просто аби сонце не "ліпило" в очі. І для себе потім помітив різницю у "прозорості" води в окулярах і без цих окулярів. Вже потім взнав про окуляри для рибалки і про покриття і т.д. Моїм окулярам вже третій рік, і стан у них вже явно не новий, тому ...
неспішно, хочу нові окуляри.

Може хтось завів собі якісь якісні "полярики" і може порекомендувати?
jurek так ти собі щось купив чи ні?
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 04 березня 2010, 11:53
Я буду брати собі полароїди.... Мав такі в прошлому році, вони мені сподобались як для рибалки, так і для водіння авто. Жаль шо з лодки в івачеві впали :skrob: . Купляв їх в хмельницьку, ціна була досить гуманна. Якшо на весну знов буду там, то обовязкошо ще прикуплю :)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 68 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron