Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 5 з 11 [ 155 повідомлень ]
Шнури

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 27 травня 2010, 16:28
Те що піндоси як і самураї працюють на 2 ринка а може і 3, то це ні для кого не таємниця вже давно.
Фаєром і ППрошним шнуром ловив і ловлю, нічого поганого про нього не скажу, крім вище сказаного, японцями тоже ловив і не дешевими, так що на відміну від тебе маю з чим порівняти
Те що фаєр плоский, доказувати тобі не збираюсь, не бачу в цьому ніякого здорового глузду, хто захоче це побачити, зробить це у першому ліпшому рибацкому магазині, сам на нього подивиться або погуглить якшо лінь в магазин піти :BYE:
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували:
Sasha


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 27 травня 2010, 16:39
goof читай уважніше і непоказуй своєї дурості!
написано "Spider, Power Pro, Fireline та інші штатовські шнури - жорсткі(як правило плоского січення і спечені)" це не означає що саме Fireline є плоского січення! Fireline більше підходить категорія спечені, що було зазначено!

ну і щоб Андрій не напрягався дуже то нехай почитає:

Основных различий у плетеных шнуров PowerPro и Fire Line несколько. Прежде всего это материал, покрытие, пропитка шнура, технология плетения и термической обработки. Хотя производная волокна в обоих случаях одна, некоторые отличия конечно существуют. Основа – материал Dyneema (патент DSM, Голландия) – высокомодульный пространственно-ориентированный полиэтилен (сокращенно P.E.), который в США зарегистрирован под торговой маркой Spectra.

Нити PowerPro изготавливают из волокна Spectra Fiber, а Fire Line из материала MicroDynema, которые представлены производителями как более «продвинутые», усовершенствованные варианты Dyneema. Кроме высочайшей прочности (в 20 раз крепче стали), Dyneema имеет еще множество плюсов – легкий вес, высокую стойкость к намоканию, воздействию агрессивной среды, износостойкость и самое главное – почти нулевую растяжимость.

Следующее существенное различие состоит в способе сплетения нитей и их обработки. Шнур Power Pro можно назвать классической плетеной леской, изготовленной по технологии уплотненного плетения (что является ее основным плюсом), с менее стойкой пропиткой, тонкой оболочкой и небольшой термической обработкой (частичное сплавление нитей). А у шнуров Fire Line (называемые в просторечье «спечеными») основной «фишкой» является как раз усиленная термическая связь волокон между собой (сплавление жил) и плюс они имеют довольно толстую и прочную защитную оболочку, что в итоге по своей структуре приближает их к классической монолеске....
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 27 травня 2010, 18:59
написав rc5
goof читай уважніше і непоказуй своєї дурості!
написано "Spider, Power Pro, Fireline та інші штатовські шнури - жорсткі(як правило плоского січення і спечені)" це не означає що саме Fireline є плоского січення! Fireline більше підходить категорія спечені, що було зазначено!

ну і щоб Андрій не напрягався дуже то нехай почитає:

Основных различий у плетеных шнуров PowerPro и Fire Line несколько. Прежде всего это материал, покрытие, пропитка шнура, технология плетения и термической обработки. Хотя производная волокна в обоих случаях одна, некоторые отличия конечно существуют. Основа – материал Dyneema (патент DSM, Голландия) – высокомодульный пространственно-ориентированный полиэтилен (сокращенно P.E.), который в США зарегистрирован под торговой маркой Spectra.

Нити PowerPro изготавливают из волокна Spectra Fiber, а Fire Line из материала MicroDynema, которые представлены производителями как более «продвинутые», усовершенствованные варианты Dyneema. Кроме высочайшей прочности (в 20 раз крепче стали), Dyneema имеет еще множество плюсов – легкий вес, высокую стойкость к намоканию, воздействию агрессивной среды, износостойкость и самое главное – почти нулевую растяжимость.

Следующее существенное различие состоит в способе сплетения нитей и их обработки. Шнур Power Pro можно назвать классической плетеной леской, изготовленной по технологии уплотненного плетения (что является ее основным плюсом), с менее стойкой пропиткой, тонкой оболочкой и небольшой термической обработкой (частичное сплавление нитей). А у шнуров Fire Line (называемые в просторечье «спечеными») основной «фишкой» является как раз усиленная термическая связь волокон между собой (сплавление жил) и плюс они имеют довольно толстую и прочную защитную оболочку, что в итоге по своей структуре приближает их к классической монолеске....

Хлопці як шо павер про плоский і спайдер також.ТО я ЛОХ.Ви хоть пробували їх на рибалці?(а то шо пишуть в неті це все фуфло,як я завжди говорю треба відштовхуватися від власного досвіду)Такшо робіть висновки.Я ше не таке можу написати,і думаю якийсь відсоток в це повірить.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 27 травня 2010, 21:38
написав Pashtet
...Spider, Power Pro, Fireline та інші штатовські шнури - жорсткі(як правило плоского січення і спечені), нормально підходять під середній і верхній лайт, під УЛ і нижній лайт як правило РЕ шнур, м"який і круглого січення...

Повністю погоджусь! Щоправда Spider не використовував, але не раз щупав у магазині. Вони всі таки плоскі!!! Хіба у нас в Вінниці лише китайські підробки продають :) Павер і Файр колись (ще років 8 назад) сам використовував. У спогадах залишився страшенний шум на ролику котухи та кільцях, "мертві" бороди та інші "прелесті"... =-O
Не зовсім розумію навіщо їх використовувати навіть у лайті? Є ж недорогі і якісні, принаймні у великих діаметрах (10-15лб) РЕ шнури! Той самий Супер РЕ від Санлайна. У мене 10-ка вже 2 роки стоїть на лайті! Регулярно обрізаю 1-2 м робочого кінця і ніяких проблем не маю! На дні з дрейсеною (м"якун такий на водосховищах живе) ставлю флюровий лідер. То ж навіщо мучити себе і снасть тією проволкою?

написав goof
...амерікоси виготовляють шнури на два ринки?На свій і японський і на наш європейський і вони зовсім різні,а Fireline круглий а не плоский...

Goof, даруй, не знаю як звати, але вартість, як я розумію, теж різна? 8-) Круглі, мабуть, з внутрішнього ринку?
А Файр (FireLine Cristal 0,038) сьогодні диівився спеціально в магазині нашому - він таки плосковатий ;)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 28 травня 2010, 07:48
написав Sasha
Круглі, мабуть, з внутрішнього ринку? А Файр (FireLine Cristal 0,038) сьогодні диівився спеціально в магазині нашому - він таки плосковатий ;)


можу тебе запевнити, що для внутрішнього ринку шнури FireLine теж плоскуваті. купував шнури які дійсно привезені з закордону і порівнював з шнурами які продаються на Українському ринку різниця величезна. 1. це якість ...... 2. різниця в діаметрі (декілька років тому придбав шнур FireLine 10 LB привезений з штатів і мав можливість порівняти його з тим який продаються в Україні і був сильно здивований =-O різниця конкретна. Виявляється 10LB з USA це приблизно 12LB які продають на Україні)

goof якщо колись пересічемося на рибалці я тобі покажу його і надіюсь ти мене переконаєш що він є круглим :pleasantry:
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 28 травня 2010, 08:07
написав rc5
...можу тебе запевнити, що для внутрішнього ринку шнури FireLine теж плоскуваті...

Охоче вірю! Різниця між товарами (не лише риболовними) для різних ринків присутня у багатьох виробників.

Взагалі вибір шнура, жилки для мене тема болюча. Якби купував лише один - не заморочувався б, а взяв санлайнівську РЕ-шку 10лб. А так потрібні шнури для змагань (мінімум два - 3 і 6лб), для звичайних рибалок 10лб - щука, судак, 15лб - сомик на перекатах, плюс жилки на кленя, тоненькі для УЛ (0,10-0,12) і т.д.
З товстими шнурами (10 і більше лб) простіше - 10 чи 12 лб буває не критично, то тонкі нитки (2-6лб) доводиться брати якісні. Останні кілька сезонів ловив шнуром Кептейн Про 4лб - за свої гроші нормальний шнур. Зараз знайти малі діаметри у нас стало проблемою. На цей сезон взяв Санлайнівський Рокфіш - буду пробувати...
Це я до чого вів... Бобінка тонкого якісного шнурка коштує в р-ні 50-70 баксів :). Якщо пробувати все самому, не читаючи преси, не дослухаючись до порад інших рибалок, як пропонують окремі форумчани, то ніяких грошей не вистачить!!! Крім того, чудово, якщо є можливість прийти до магазину і пощупати ту ниточку (хоча це може й нічого не дати ;) )! А деякі шнури, той самий Варівас, доводиться купувати через і-нет. То ж хоч-не хоч почнеш людей питати :)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 28 травня 2010, 08:45
Cаша, я свій Варівас 0.4 вбив за 2 місяця на щучих рибалках і зробив для себе такий же висновок, 0.3-0.4 чисто спортивний шнур і під відповідну катуху. Після Варіваса був Супер ПЕ від УЖК-10лб,реальний 0.16мм, про нього лишились самі хороші спогади, в плані ціна якість, купляв його два рази, якби зараз був у продажі, купив би, - хай валяється :) може колись пригодится.
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 28 травня 2010, 09:12
написав Sasha
Щоправда Spider не використовував, але не раз щупав у магазині. Вони всі таки плоскі!!!

Саша, в мене шнур Spiderwire. Він КРУГЛИЙ а не плоский :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Краткая характеристика шнуров «SPIDERWIRE»

EZ braid
- шнур изготовлен из материала Dyneema;
- в три раза мощнее на разрыв чем леска аналогичного диаметра;
- применено самое простое, и оптимальное плетение волокон, что дает стабильный диаметр и
малую растяжимость по всей длине;
- рекомендуется вязать к поводку или приманке узлом «Паламар»;
- очень «скользкий»;
- хорошо подходит для ловли всех видов хищника;

STEALTH braid
- шнур изготовлен из материала “PE” очень высокой мощности;
- круглое плетение;
- специальная технология сохранения цветности шнура;
- тефлоновое покрытие;
- устойчив к истиранию;
- хорошо переносит «ударные» нагрузки (рывковая нагрузка в момент заброса и т.д.);
- хорошо подходит для ловли всех видов хищника;

STEALTH code red braid- шнур изготовлен из материала “PE” очень высокой мощности;
- круглое плетение;
- специальная технология сохранения цветности шнура;
- тефлоновое покрытие;
- устойчив к истиранию;
- хорошо переносит «ударные» нагрузки (рывковая нагрузка в момент заброса и т.д.);
- уникальный красный цвет, который виден при любом освещении и малозаметен в воде;
- стесненных условиях;

ULTRACAST invisi-braid- уникальная структура шнура;
- патентирования система «транслуцент» (при попадании в воду становится прозрачным);
- экстремальная прочность при малом диаметре;
- максимальная округлость и плотность;
- жереха и судака;

STEALTH camo braid- шнур изготовлен из материала “PE” очень высокой мощности;
- круглое плетение;
- специальная технология сохранения цветности шнура;
- тефлоновое покрытие;
- устойчив к истиранию;
- хорошо переносит «ударные» нагрузки (рывковая нагрузка в момент заброса и т.д.);
- уникальная расцветка шнура «камо» для малой заметности на илистых водоемах;
- хорошо подходит для ловли карпа;
:laie:
Востаннє редагувалось under в 28 травня 2010, 11:09, всього редагувалось 1 раз.

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 28 травня 2010, 10:35
Спайдер і ППро наближений до круглого, а реальні діаметри своїх шнурів буде дуже корисно подивитися тут http://www.spinning.kharkov.ua/index.php?n=snasti/lines/testdia.php, щоб не нагнітати обстановку, там присутній і Спайдер з заявленим діаметром 0.12 :excl: - реальний дуже добре видно.
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 28 травня 2010, 12:21
написав Pashtet
...Супер ПЕ від УЖК-10лб,реальний 0.16мм, про нього лишились самі хороші спогади...

У мене такий є 7лб. Теж дуже задоволений! Співвідношення ціна/якість - супер! Вже 2-й сезон щуку твічу ним, робоча ділянка трохи втратила колір, але розривну свою тримає!

написав under
...Spiderwire. КРУГЛИЙ а не плоский :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Він кругліший, ніж Павер, або Файр, але, як на мене він таки плоский :) Та нехай, не в тім справа... може й хороший шнурок, але, знову ж таки на мій погляд, він жорсткіший і плосковатіший від РЕ-шнурів. Гадаю, що людина, яка половить нормальними РЕ-шками до спечених ниток вже не повернеться ;)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 28 травня 2010, 15:39
написав Sasha
написав under
...Spiderwire. КРУГЛИЙ а не плоский :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Він кругліший, ніж Павер, або Файр, але, як на мене він таки плоский :) Та нехай, не в тім справа... може й хороший шнурок, але, знову ж таки на мій погляд, він жорсткіший і плосковатіший від РЕ-шнурів. Гадаю, що людина, яка половить нормальними РЕ-шками до спечених ниток вже не повернеться ;)

Я ж не спорю і не стверджую ще це хороший шнур..., швидше навпаки, подивись в попередні дописи
написав under
...Відловив ним біля 10-15 рибалок і зараз бачу що починає трошки ворситись ...

Але терпіти не можу, коли пишуть нісенітниці. Якщо не знаєш, то краще не пиши! Який він плоский???!!!! Пишу тобі, шнур круглий ,можу тобі його показати...-подивишся!!! Кому ти хочеш басні розказувати, я ж юзаю зараз його.
:punish2:
http://ohota-ribalka.kiev.ua/taxonomy/term/28
зверни увагу що там пише "Круглый кевларовый шнур белого цвета."
:laie:

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 28 травня 2010, 16:49
написав under
...терпіти не можу, коли пишуть нісенітниці. Якщо не знаєш, то краще не пиши! Який він плоский???!!!! ... шнур круглий...

Сам терпіти не можу коли пишуть про те, чого не знають...
Готовий заприсягтись, що та нитка, яку я тримав в руках в одному з наших магазинів була плосковата. =-O Це було з місяць тому, мабуть я чого наплутав... вибач... раз сам такий юзаєш, визнаю, що не правий! :flag:


Активний дописувач
З нами з:
28 листопада 2010, 20:38
Повідомлень: 88
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 43
Подякувати: 49
Повідомлення
Додано: 27 січня 2011, 13:33
Сьогодні на ринку зацікавився шнуром Strike Wire 0,10мм. (Strike Pro). Чи мав хтось з ним справу, і які враження про цей шнур. А ще ціна дуже цікава, до 0,13мм. - 200грн., а від 0,16мм. - 140грн


Активний дописувач
З нами з:
27 листопада 2008, 22:07
Повідомлень: 100

Дякував (ла): 137
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 27 січня 2011, 18:29
Чи користувався хтось шнурами від Unitika, а конкретно Eging PEII 0.6 8lb?
Якщо так, які враження?


Активний дописувач
З нами з:
10 січня 2011, 14:55
Повідомлень: 96
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 152
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 24 березня 2011, 17:51
Рибацюги!Я хотів би поцікавитись що до шнурів.Ловив до цього моно лескою 0 20 і тепер хочу спробувати половити шнуром.Підскажіть який шнур краще взяти(в районі 150 грн)і як його вибрати :punish2:

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 5 з 11 [ 155 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: