Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 11 [ 155 повідомлень ]
Шнури

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 19 жовтня 2009, 14:36
На дружбі - на лучаківського (там ше собачі, котячі, пташині та ін. корма, акваріумні рибки і т.д.)?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Новенький
З нами з:
28 квітня 2009, 20:44
Повідомлень: 20

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 16 грудня 2009, 18:40
А можно вопрос , почему "особенно для твича" нужен шнур? В чем преимущество шнура?


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 16 грудня 2009, 19:18
Шнур не тягнеться на відміну від жилки ти можеш відчувати і контролювати приманку жилкою ти того не зробиш
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 17 грудня 2009, 10:25
написав Ego1sTe
А можно вопрос , почему "особенно для твича" нужен шнур? В чем преимущество шнура?


Перевага перед чим ?? ФК, моно ??
п.с. шнур тре для агресивного твіча Ги :drill:
Пп.с. порахував кількість замовлень , там вже десь на 300 у.о. Є :sun: . пора і предоплатой занятса ;)


Новенький
З нами з:
28 квітня 2009, 20:44
Повідомлень: 20

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 17 грудня 2009, 14:58
Ну скажу так, этот год у меня прошел под знаком "моно" , в конце сезона полностью перешел на флюр, и это все неспроста.
Во-первых с леской, из-за ее растяжимости , совершенно другая игра воблера, это в первую очередь играет роль по пассивной щуке.
Во-вторых флюр заметен значительно меньше чем шнур.
Третье -цена , бобина пристойного шнура стоит 50 у.е а бобина флюра 20-25у.е.
Четвертое - намного меньше сходов, а это уже стоит многого


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 17 грудня 2009, 16:17
Сам вимушено ловлю на моно 4лб з вересня, пару рибалок відловив на флюрокарбон 2.5 лб і впевнився, - моно і фк, в плані уловистості кращі, але так як ловлю мікроджигом на 90% маю невеликі ( в гривневому еквіваленті) втрати по приманках приблизно 1-5шт за рибалку (джиг, силікон, застьожка), а от коли топиться воб за 100-150гр, трохи напряжно думаю стане. Тому переваги рахую у шнурі ДВІ, перша - міцність, друга - нетягнеться, це все чого нехватає моно і фк. Фк на відміну від моно розтягуєтсь не суттево, пробував трохи смикати 35-го, але по міцності уcтупає аналогічному діаметру моно.
ПС. на моно рибалка проходить можна сказати інтуєтивно, так як клювання чути із запізненням, тому відразу зрозуміти її переваги просто неможливо.
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 17 грудня 2009, 16:40
В мене літом, теж був період 2-3 тижні, коли ловив на моно. Кажуче чесно :) , джигувати на ньому, то те саме шо ніби шось шукаєш в темному підвалі . :brash: . хоча покльовки кокунів 100гр відчувались. Твічити воблерами получалось нормально
(див. звіти :) ) . але шнур фореве.........

П.С. Дорогий флюр + елітна палочка = 100% контроль .


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 15:52
Хочу блищим часом купити шнур. Швидше за все це буде шнур фірми SUNLINE.
Тест мого спінінга по леске: 2-6lb
Порадьте якого діаметру краще взяти шнур, ібо я зовсім не шарю що таке ЛБ...і як по цьому тесту підібрати оптимальний варіант?
раніше ніколи не використовував шнур, тому в них :grisha:
:laie:

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 16:10
написав under
Хочу блищим часом купити шнур. Швидше за все це буде шнур фірми SUNLINE.
Тест мого спінінга по леске: 2-6lb
Порадьте якого діаметру краще взяти шнур, ібо я зовсім не шарю що таке ЛБ...і як по цьому тесту підібрати оптимальний варіант?
раніше ніколи не використовував шнур, тому в них я просто :grisha:

Коли прийдеш вибирати шнур, то там на бабіні буде написано тест в LB(1фунт=445г, помоєму). Але шнури які витримують менше 4фунтів - рідкість, думаю 4-6 фунтів буде в самий раз!
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 16:18
написав Ben
написав under
Хочу блищим часом купити шнур. Швидше за все це буде шнур фірми SUNLINE.
Тест мого спінінга по леске: 2-6lb
Порадьте якого діаметру краще взяти шнур, ібо я зовсім не шарю що таке ЛБ...і як по цьому тесту підібрати оптимальний варіант?
раніше ніколи не використовував шнур, тому в них я просто :grisha:

Коли прийдеш вибирати шнур, то там на бабіні буде написано тест в LB(1фунт=445г, помоєму). Але шнури які витримують менше 4фунтів - рідкість, думаю 4-6 фунтів буде в самий раз!

Тобто який діаметр шнура не важливо, головне на яку вагу він розрохований? тобто 1lb = 1 фунт? в даному випадку від 0,9 до 2,67кг? щось маловато здається
:laie:

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 16:45
написав under
щось маловато здається


звичайно малувато :) Такий шнур рекомендують для УЛ-спінінгів. Гадаю що можна дещо перевищити планку у 6лб, і взяти, скажім, 8.... На недорогих спінінгах тест зазвичай занижують, тобто блан має певний (інколи великий) запас міцності. Серед відомих брендів цим грішать американці, наприклад, G.Loomis, StCroix, Talon.
і ще... від багатьох чув, та й сам обпікся: 6-фунтовий санлайн живе недовго... 10-фунтовий - класний шнур, а ось 6лб.... У мене він почав рватись, як нитка десь на 6-7 рибалці. У товаришів навіть раніше... Так що тут варто подумати...


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 17:00
написав Sasha
написав under
щось маловато здається


На недорогих спінінгах тест зазвичай занижують, тобто блан має певний (інколи великий) запас міцності. Серед відомих брендів цим грішать американці, наприклад, G.Loomis, StCroix, Talon.

(Спінінг Aiko LANZAR Длина: 190 см; Тест: 1-7 г; Тест по леске: 2-6; Строй: fast; Графит: IM9; Кольца: SIC) - можливо і занижений тест, незнаю
написав Sasha
і ще... від багатьох чув, та й сам обпікся: 6-фунтовий санлайн живе недовго... 10-фунтовий - класний шнур, а ось 6лб.... У мене він почав рватись, як нитка десь на 6-7 рибалці. У товаришів навіть раніше... Так що тут варто подумати...

от я і думаю...може тут хтось щось запропонує з шнурів, якщо санлайн недовговічний і рветься
:laie:

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 17:06
Ну, якщо Айко, то потрібно бути обережним... азійські виробники зазвичай вказуть близький до справжнього тест. Їх вудки тендітніші за америкосів ;)
Я вже 2 сезони використовую РЕ шнур від YGK 7лб. Класна нитка, жовто-зеленого кольору. Єдиний недолік, що йде у 100-метровій розмотці. Малувато... Санлайн все ж 125 м. По ціні у 1,5 рази дорожча за Санлайн, але повір, що воно того варто! Якщо є можливість і бажання мати саме тонкий шнур (4-6лб), то за співвідношенням ціна-якість мабуть краще за Кептейн не знайдеш. Дуже непогані нитки Мебару лайт-гейм, але ціна в р-ні 100 баксів зупиняє...


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 17:08
Я на початок взяв собі не шнур а нормальну спін леску (дуже не критикуйте) Formax. Те що програє в чутливості я чув, але в порівнянні з китайскими телескопами на які ловив раніше (зараз Fenwick Eagle) навіть з лескою небо і земля. Тим більше читав, що на окуня краще все-таки леска, а якщо й влетить щось крупніше то леска ривки згладжує значно краще. Взагалі в спінінговій ловлі я поки що початківець, і ще не зловив смак цієї справи, мабуть через те що не вмію правильно ловити. Можливо досвідчені форумчани спінінгісти візьмуть колись з собою на риболовлю і покажуть-підкажуть що і як, але це вже інша тема. На рахунок lb мені здається нехай краще трісне нитка ніж спінінг (це я до того що можна при азарті і корягу підсікти).
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 17:14
Я зараз все частіше використовую жилку. Шнур лише для сильної течії, оскільки при рівній з жилкою розривній нагрузці шнур значно тонший, а відтак менше парусить. Про окуня може й так, але якщо йду ловити виключно окуня, або судака то по-любому використовую шок-лідер з флюорокарбону. Жилку використовую для рибалок на ставках, або ловінні кленя. Зайва амортизація при його клюваці не завадить ;)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 11 [ 155 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron