Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 4 з 11 [ 155 повідомлень ]
Шнури

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 17:29
а як на рахунок дальності закидання жилка в порівнянні з шнуром?
думаю зі шнуром має бути кращий заброс. та і по надійності напевно краще (зацепи і тд)
Лєска з часом крутиться (типу йде спіралькою) чи буває таке зі шнуром?

написав Sasha
Я вже 2 сезони використовую РЕ шнур від YGK 7лб. Класна нитка, жовто-зеленого кольору. Єдиний недолік, що йде у 100-метровій розмотці. Малувато... Санлайн все ж 125 м.

125м - це на 2 шпулі розраховано?
:laie:
Востаннє редагувалось under в 20 квітня 2010, 17:34, всього редагувалось 1 раз.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 17:37
написав under
а як на рахунок дальності закидання жилка в порівнянні з шнуром?


дальність краща з тим, що тонше ;) При рівній розривній нагрузці шнур буде тонший... проте шнури теж є різні: круглі, плоскі, з покриттям і т.д.

написав under
по надійності напевно краще (зацепи і тд)


при тонких шнурах про якийсь відчутний запас міцності говорити не доводиться...6-фунтовим шнуром пеньки все одно корчувати не вдасться :)

написав under
Лєска з часом крутиться (типу йде спіралькою) чи буває таке зі шнуром?


із шнуром буває ще гірше. Скручену жилку можна змотати і викинути - її вартість порівняно копійчана. Якщо запутається шнур, а особливо тонкий - то це зазвичай все. Розплутати практично неможливо :( . Сильно крутять шнур вертушки, недорогі катушки...

написав under
125м - це на 2 шпулі розраховано?


Чому на 2? Він же тонкий! Навть на 1000-ку по Шимано доведеться бекінг з тонкої жилки підмотувати...
За це повідомлення автора Sasha подякували: 2
rc5, under


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2010, 19:23
На рахунок дальності закиду є один цікаий момент, якшо спін довгий(2,4-3м), то може виявитись, що тоньший шнур летить ближче ніж моно... Вся справа в кращому скользінні "моно" по кольцах, але звичайно є шнури з різними покриттями, але чи ці покриття не роблять шнур товщим?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 10:26
написав Sasha
Навть на 1000-ку по Шимано доведеться бекінг з тонкої жилки підмотувати...

для чого цей бекінг? :fool: поясніть що то таке і з чим його їдять...
які ще є нюанси з намотуванням шнура на катушку, що потрібно врахувати і тд...? як почати намотування???
:laie:

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 10:49
бекінг то є проста підмотка, щоб при намотувані шнура була забита повністю шпуля. я на Ryobi Zauber 2000 намотав салмовский шнур 10 lb хватило з головою і не робив ніякої підмотки
в мене приблизно получилось так як на фото

P1000817.JPG
Фото не моє

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували:
under


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 10:54
написав rc5
бекінг то є проста підмотка щоб при намотувані шнура була забита повністю шпуля

я так зрозумів, що потрібто щоб намотаний шнур був по максимуму наближений до борта шпулі? (довжини шнура не вистачає щоб намотати посністю?) скільки робити тої підмотки?
як привязати лєску, щоб при намотуванні вона не прокручувалася в шпулі? потім тупо тривязати її до шнура і далі намотувати шнур?
Сам шнур намотувати в натажку?
:laie:
Востаннє редагувалось under в 22 квітня 2010, 11:33, всього редагувалось 1 раз.

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 11:07
так дивись привязати жилку до шпулі

cat2.jpg
а от так можеш привязати нитку до жилки

a4a50d80ae38b10b5b5113d13445ffb3.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували: 2
plumber, under


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 12:04
написав rc5
бекінг то є проста підмотка, щоб при намотувані шнура була забита повністю шпуля. я на Ryobi Zauber 2000 намотав салмовский шнур 10 lb хватило з головою і не робив ніякої підмотки
в мене приблизно получилось так як на фото

P1000817.JPG
Фото не моє

на фото шпуля не зовсім повністю забита)
:laie:

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 12:07
Так шнур якщо буде повністю забитий, то велика імовірність утворення бороди. Можуть злітати петлі.
1-мм до краю шпулі то дуже нормально, я менше навіть не роблю.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 12:19
Я на бекінг мотаю звичайну нитку (якою носки зашивають :) ), вважаю що вона лягає краще ніж жилка(навіть тонка), і не прокрутиться це точно та й наврядчи колись доведеться спускати 100-150м жилки.
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 12:37
написав Паша
...1-мм до краю шпулі то дуже нормально...


Паша, а не мало залишаєш? У мене десь 4-5 мм... Пробував робити більше, то з тонкою ниткою і Дайва Екселлер і Шимано Сустейн трохи петлили у вітер при твічі. З товстою (10 лб і більше) плетнею такого може й не буде, а от тонкі... Виліт при вищій підмотці не настільки вже й більший, а з петлями буде простіше...

написав Evgenovych
Я на бекінг мотаю звичайну нитку (якою носки зашивають :) )...


Думаю, що непогана ідея - тра спробувати :) Я на бекінг пускаю саму дешеву жилку 0,12-0,14. Товстішу не беру...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 12:48
написав Sasha
написав Паша
...1-мм до краю шпулі то дуже нормально...

Паша, а не мало залишаєш? У мене десь 4-5 мм... Пробував робити більше, то з тонкою ниткою і Дайва Екселлер і Шимано Сустейн трохи петлили у вітер при твічі. З товстою (10 лб і більше) плетнею такого може й не буде, а от тонкі... Виліт при вищій підмотці не настільки вже й більший, а з петлями буде простіше...

Я тільки недавно почав ловити тонким шнуром Санлайн супер ПЕ 6 лб, до того 10лб, до того біля 18лб.
4-5 мм від краю то, може, вже і занадто. То радикально, мабуть.
Вся шпуля має може 1 см, і відповідно 5 мм від краю то в тебе половина шпулі намотана
Думаю що на грубих шнурах - 1 мм - мінімум що варто лишити, і 1 мм то нормально. Меньше - можна мати проблеми з бородами і з зкиданням петель.

На грубих шнурах чим ближче до краю тим дальше заброс - перевірено і не тільки мною.
На тонких шнурах, погоджуюсь, можна і більше ніж 1-2 мм лишати від краю шкулі - на дальність забросу це впливати суттєво не буде. Але 4-5мм від краю шпулі не буде естетично виглядати і це вже крайність як на мене.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 27 травня 2010, 11:12
написав seryoja
.... ловив ним літо і через !!!!свою необачність!!!! два тижня тому вбив його за одну рибалку.... по якості - супер, не ворситься, скоро не зношується, не підводив ні разу, хоть і з таким малим діаметром...

Як так вбив його за одну рибалку? Це через заплутування? І ч-з яку необачність шнур може швидко зношуватися (вбиватися)?
Зараз використовую шнур Spiderwire Ultracast Invisi 0,12 білий, виробник Berkley (може хтось юзав?). Відловив ним біля 10-15 рибалок і зараз бачу що починає трошки ворситись (Чи не зашвидко зношується?) По міцності супер.
:laie:

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 27 травня 2010, 12:22
Spider, Power Pro, Fireline та інші штатовські шнури - жорсткі(як правило плоского січення і спечені), нормально підходять під середній і верхній лайт, під УЛ і нижній лайт як правило РЕ шнур, м"який і круглого січення, основний виробник - Японія декілька хімічних концернів серед яких Toray, Sanyo, а світові бренди такі як Дайва чи Шимано замовляють свою продукцію у них. Оригінальні японські шнури стандартизуються IGFA (International Game Fishing Association), тому іхнє маркування майже стопроцентно відповідає дійсності, а саме реальний діаметр та розривна нагрузка. Штати як правило постійно шось мутять в маркуванні і діаметри ніколи не відповідають дійсності.
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 2
Sasha, under


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 27 травня 2010, 15:59
написав Pashtet
Spider, Power Pro, Fireline та інші штатовські шнури - жорсткі(як правило плоского січення і спечені), нормально підходять під середній і верхній лайт, під УЛ і нижній лайт як правило РЕ шнур, м"який і круглого січення, основний виробник - Японія декілька хімічних концернів серед яких Toray, Sanyo, а світові бренди такі як Дайва чи Шимано замовляють свою продукцію у них. Оригінальні японські шнури стандартизуються IGFA (International Game Fishing Association), тому іхнє маркування майже стопроцентно відповідає дійсності, а саме реальний діаметр та розривна нагрузка. Штати як правило постійно шось мутять в маркуванні і діаметри ніколи не відповідають дійсності.

Паша а ти знаєш що амерікоси виготовляють шнури на два ринки?На свій і японський і на наш європейський і вони зовсім різні,а Fireline круглий а не плоский.Паша ти хоть користувався всіма вище названами шнурами(сумніваюся :( ).Так якщо ти ловиш на РЕ,то не треба казати що це супер і панацея від всіх бід.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 4 з 11 [ 155 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron