Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 4 [ 50 повідомлень ]
Рибалка на спінінг зимою

Активний дописувач
З нами з:
28 листопада 2010, 20:38
Повідомлень: 88
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 43
Подякувати: 49
Повідомлення
Додано: 02 січня 2011, 13:33
Цікавить як боротись з намерзанням льоду на пропусні кільця, та примерзанням роліка жилковкладання? А також інші нюанси цієї ловлі; глибина, місця тощо.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 02 січня 2011, 17:06
Змащуй рєпєйним маслом та лови на ямках ...
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 02 січня 2011, 18:05
Я кільця і шнур змашую оливковою олією, головне шоб не багато на шнур попало, бо потім заброс конкретно хромає -спосіб плану дешево і сердито :) . Зараз вожу в машині селеконовий спрей який в мене забув Кокунь. Думаю йому не буду віддавати - штука для колець прикольна теж. ;) .
Щодо місць лову то фактично самі ямки не дуже підходять, підходять місця: вхід і вихід з ями, різниці глубин (бровка), повільніша течія яка завжди наблюдається покраям ріки а не на середині, затоплені дерева (овсет). Часто покльовки відбуваються в метрі від протилежного берега, а бож під ногами, риба може не один десяток метрів проплисти за приманкою поки схопить. Доречі мажить дико..... .Вроді коротко відписав. Написав б більше - малий задовбує!!!
За це повідомлення автора BOB подякували:
yge0607


Активний дописувач
З нами з:
28 листопада 2010, 20:38
Повідомлень: 88
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 43
Подякувати: 49
Повідомлення
Додано: 03 січня 2011, 19:33
Дякую! Силіконовий спрей вже купив, цікавить ще критична температура повітря та швидкість проводки наживки?


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
21 листопада 2010, 00:19
Повідомлень: 4
Звідки: файне мiсто Тернопiль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 03 січня 2011, 21:46
зимовий спiнiнг сам непрактикував ще нiразу,правда читав.
Отож... найкращi результати зимою,показуэ джиг,так як,риба зимою стараэться триматись придоного,вiдповiдно теплiшого,насиченого киснем придоного слою води,з твердим дном.Проводка приманки,повiльна(вяла) з паузами, з проволочуванням по днi,розмiр приманок побiльший,чим весною i лiтом.
Ще про спiнiнг,а точнiше про його строй.Пишуть що краще з собою брати палки,з середнiм строэм,тому що з швидким(быстрым или сверх быстрым)строэм,i тонким слоэм,графiту,i карбону,при пiдсiканi,мають властивiсть тупо вiдлiтати(ламатись)
писав РЫБОЛОВ УКРАИНА №1/2006р.,ну i я)))


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 03 січня 2011, 23:18
написав gosha
цікавить ще критична температура повітря та швидкість проводки наживки?

Температура думаю макс до -10 . самий нормал ловити то до -5. Вітер - налом конкретний, все в два рази швидше обмирзає даже при маленькому морозі.
Проводку тре мутити дуже повільну з затяжними паузами, підходить і повільна рівномірна, так замітив ловлять колеги :-) . На пласмаски краще бере при плавному посмикуванні - закинув вверх п отечії , смикнув, вибрав слабину шнура шо утворилась, смикнув , знов вибрав слабину і т .д. поки вибираєш слабину воблер течією повільно несе.... Сьогодні десь коло пів третьої попав на річку, зустрів знайомих котрі результатом не могли похвалитись , тай сам грубо кажучи нічого не впіймав лише шнурок на 200 гр і обин вроді сход. Короч раз на раз не попадає :) .


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 03 січня 2011, 23:28
. Зараз вожу в машині селеконовий спрей який в мене забув Кокунь. Думаю йому не буду віддавати - штука для колець прикольна теж. ;) .
;D
За це повідомлення автора кокунь подякували:
gosha


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 04 січня 2011, 21:21
написав as.
розмiр приманок побiльший,чим весною i лiтом....

Не погоджусь... неодноразово дрібніші приманки взимку показували кращий результат ніж великі! Я взимку використовую твістери маннс розмірів 3/4 дюйми і 1 дюйм. Останні - значно рідше. Вага головки або шарніру залежить від швидкості течії. В моїх умовах - 0,7 - 2г і дуже рідко 3г.
Зображення Зображення
Останнім часом дуже гарно працює їстивна японо-гума від кейтеч та рейнз. Найбільше до душі мордатим бузьким окуням прийшлись 2-дюймові рачки від рейнз. Причому розмір окунців, які хапають приманку різний:
Зображення Зображення Зображення Зображення
З воблерів явним фаворитом по зимовій щуці у мене є пантунівський Крек Джек MR48F. Минулої зими він просто дива творив на малих річках. Та й цього року встиг відзначитись :)
Зображення

написав as.
Пишуть що краще з собою брати палки,з середнiм строэм,тому що з швидким(быстрым или сверх быстрым)строэм,i тонким слоэм,графiту,i карбону,при пiдсiканi,мають властивiсть тупо вiдлiтати(ламатись)

Як на мене, то - дурня! Поломка спінінгу у 99% випадків - косяк самого рибалки ;) ІМХО
За це повідомлення автора Sasha подякували: 3
GOR, rc5, Петро


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 04 січня 2011, 23:26
Sasha , який діаметер нитки чи жилки використовуєш???
Я окуня ніразу ше не пробував ловити на мдж в цю пору, уж больно він прошений, тай течія в нас на ріці така, шо 3 гр на паузі по дні всеодно несе, мож тре тоньші діаметри ставити. ХЗ - тре пробувати, але леска непре чота - не інформатинво :) .


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 05 січня 2011, 00:04
написав BOB
Sasha , який діаметер нитки чи жилки використовуєш???...3 гр на паузі по дні всеодно несе, мож тре тоньші діаметри ставити...леска непре чота - не інформатинво :) .

Ловлю з монофільною жилкою 0,12 - 0,14. Раніше заморочувався - шукав флюорокарбон, але відколи КФ поміняв на фінеззу чуйки вистачає й з монофілом ;) З плюсів - на відміну від шнура не обмерзає і непотрібно паритись з мастилами різними. Вистачає періодично змащувати ранінги силіконовим спреєм. Жилка тонка, тож більшість зачепів закінчуються обривом, але до того морально готовий 8-)
Стосовно того, що несе - це непогано, звісно якщо не дуже швидко зносить. Проводка якраз на зносі - невеликі стрибочки джижкою по дну. Проводка вудлищем. Проте, більшість окунів стоїть все ж у "обратках", або на границі течії і тихої води, навіть якщо такі місця у 2м від берега ;) Дуже часто ловив прямо під ногами окунів по 300-400г =-O Тож ваги шарніру/головки там достатньо і 1-2г... Спробуй жилку! Спочатку, правда, після шнура трохи глуховато, але потім звикнеш ;)
Якось так...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 06 січня 2011, 00:20
А хто шо скаже на рахунок поводка із стальки? Наскільки він відлякує щуку\окуня? Бо літом на щуку постійно ставлю поводок, особливо якшо на дорогий воб ловлю... Цікаво наскільки падає к-сть покльовок при використані поводка зимою...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 06 січня 2011, 00:39
написав Ben
А хто шо скаже на рахунок поводка із стальки? Наскільки він відлякує щуку\окуня? Бо літом на щуку постійно ставлю поводок, особливо якшо на дорогий воб ловлю... Цікаво наскільки падає к-сть покльовок при використані поводка зимою...

Якоїсь внятної статистики не маю, але мені здалося, що окунь краще клював все ж без поводка. Я теж використовую стальку 0,15, але лише тоді, коли ловлю на воблери і лише там, де є щука. Коли вірогідність клювання щуки невисока, або якщо ловлю на силікон - намагаюсь уникати використання поводка ;) Взимку, коли основна жилка 0,12-0,14, то навіть 0,15 поводок вносить помітну дисгармонію у снасть. Важко уявити, як можна виконати нормальну проводку головкою у 0,7г, коли перед нею висить шмат сталюки :)
Щуку поводок не відлякує, принаймні такого я не помітив. Користуюсь трьома діаметрами поводків: 0,15, 0,17, 0,2. На малих річках з УЛ-воблерами, а також на змаганнях юзаю 0,15. Інші для лайта. Довжина 10-12 см.
За це повідомлення автора Sasha подякували:
Ben


Активний дописувач
З нами з:
28 листопада 2010, 20:38
Повідомлень: 88
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 43
Подякувати: 49
Повідомлення
Додано: 12 січня 2011, 18:41
Саша, якого кольору твій Pontoon, той що на фото?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 травня 2010, 13:14
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 101
Повідомлення
Додано: 12 січня 2011, 19:14
Раніше не було силіконового спрею, то я використовував вазелінове масло, рідке, купував в аптеці. Наливав його в пляшечку від "Нокспрею" і доливав трохи спірту, щоб було рідкіше. Ще вдома добре наливав суміш на шпулю з ниткою. А на воді вже капав на кільця і на ролик катушки. Ловив десь до -5, нормально. Головне поміняти в катушці змазку, щоб не була загуста, а то на рибалці не прокрутиш. Ловив на селікон "двоєчку" і на вертушки. Повідки ставив завжди. На жилку не полюбляв ловити, бо на річці багато коряг, кущів. Зачепиш, і на жилці 100% обрив.
За це повідомлення автора AndriyT подякували: 2
gosha, Sasha


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 12 січня 2011, 20:51
написав gosha
Саша, якого кольору твій Pontoon, той що на фото?

Ось такий (№108)
http://rockit.spin-review.ru/pontoon21/21crackjack.html
За це повідомлення автора Sasha подякували:
gosha

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 4 [ 50 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron