Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 4 [ 60 повідомлень ]
Мормишка або нано джиг

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 24 жовтня 2012, 00:17
написав Relight
Зараз як раз час для мормишки) Користуюсь червоною мормихою + червоний(прозрачний) твістерок без хвоста. Трохи нагадує мотиля. Працює супер,окуні сідають і засікаються класно. :hook:


Можна фото приманки, в робочому вигляді так сказать :)
Дякую!
F.G.W. - Fish Gone Wild

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
23 листопада 2011, 12:55
Повідомлень: 15
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 24 жовтня 2012, 10:37
написав Killer
Дуже проста. Беру Нахлистовий шар. Його пролужую. Але не використовую кислоти!!! Беру гачики Owner Зачищаю лак в місці пайки, лужу зачищене місці. Тоді зєдную дві частини і прогрвіваю паяльником. Паяльник на 25 ват. Не бачу використовувати більшого.

Такие практически ничем неотличаются от свинца ибо прорезь заполняется свинцом.Проверено.Лучшие мормыхи из вольфрамовых електродов но их обработка очень трудоемкая а разница в весе практически в 2 раза.
Гарний кльов або до рибалки або післяЗображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 24 жовтня 2012, 20:08
написав Алик
написав Killer
Дуже проста. Беру Нахлистовий шар. Його пролужую. Але не використовую кислоти!!! Беру гачики Owner Зачищаю лак в місці пайки, лужу зачищене місці. Тоді зєдную дві частини і прогрвіваю паяльником. Паяльник на 25 ват. Не бачу використовувати більшого.

Такие практически ничем неотличаются от свинца ибо прорезь заполняется свинцом.Проверено.Лучшие мормыхи из вольфрамовых електродов но их обработка очень трудоемкая а разница в весе практически в 2 раза.

А як свердлити отвір та обробляти вольфрам в домашніх умовах. От тому і беру нахлистові вольфрамові шари.


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
23 листопада 2011, 12:55
Повідомлень: 15
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 25 жовтня 2012, 07:09
написав Killer
написав Алик
написав Killer
Дуже проста. Беру Нахлистовий шар. Його пролужую. Але не використовую кислоти!!! Беру гачики Owner Зачищаю лак в місці пайки, лужу зачищене місці. Тоді зєдную дві частини і прогрвіваю паяльником. Паяльник на 25 ват. Не бачу використовувати більшого.

Такие практически ничем неотличаются от свинца ибо прорезь заполняется свинцом.Проверено.Лучшие мормыхи из вольфрамовых електродов но их обработка очень трудоемкая а разница в весе практически в 2 раза.

А як свердлити отвір та обробляти вольфрам в домашніх умовах. От тому і беру нахлистові вольфрамові шари.

Обработка вольфрамовых электродов в домашних условиях практически невозможна.Только те мастера которые владеют и токарным станком и сами токаря могут это делать.
Нахлыстовые огрузки это порошковый вольфрам который по сравнению с электродом намного больше если взять одинаковые веса.Но достать электрод непроблема а вот обработать да поэтому они и стоят намного дороже.Кстати возьмите магнит и поднесите его к Елитальянсковским ушастикам из вольфрама будете приятно удевлены он берется.Поделюсь секретом есть Салмовские зимние мормышки шары так вот они более менее чем то напоминают настоящий вольфрам.
Гарний кльов або до рибалки або післяЗображення
За це повідомлення автора Алик подякували:
Паша (25 жовтня 2012, 08:08)


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 25 жовтня 2012, 13:48
Цитата:
Можна фото приманки, в робочому вигляді так сказать :)
Дякую!

Сьогодні або завтра виложу пару фото своїх мормишок. А то зараз йду як раз на рибалочку)


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 25 жовтня 2012, 17:11
Вибачайте,фото уловів не можу закинути.Телефон не підключається.... :ribak:
А це вже з фотоапарата)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Relight подякували: 2
Сірий (25 жовтня 2012, 18:10), parawyt (30 жовтня 2012, 16:12)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 25 жовтня 2012, 18:11
написав Relight
Вибачайте,фото уловів не можу закинути.Телефон не підключається.... :ribak:
А це вже з фотоапарата)


Треба мені якось вийти з вами половити, хочу спробувати на мормиху...
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 25 жовтня 2012, 20:30
Можна буде) Збираюсь піти на вихідних,но не знаю бо більше хочу в Івачів на щуку....
А так місця гарні де я рибачу на мормиху:1)метрів 200 в низ по течії від дамби,там дерево так в воду завалилось 2) в парку нище мосту від "барвінка" 3) труба-перехід з карпенка,там класна точка 4) в парку де катамарани,але там зараз трохи зацепів є


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2012, 21:28
Які на вашу думку найкращі спіни під мормишку?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2012, 22:04
написав Рибацюга
Які на вашу думку найкращі спіни під мормишку?

графіт лідер белеза, дайва проессо і подібні форельові палки.. або класичні вже рокфішеві палки з вклейкою солід фінеза наприклад та сама.. тут вже кожному своє


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2012, 22:19
белеза_ вклейка чи ні? оптимальна довжина тест?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2012, 22:28
і з вклейкою і без норм.. просто кому шо подобається.. довжина пофіг так як мормихою в більшості ловлять "в ногах" да і в принципі соплива форельова палка кине мормиху дальше чим більш фастовий спін


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 вересня 2011, 16:00
Повідомлень: 78
Звідки: тернополь
Дякував (ла): 383
Подякувати: 269
Повідомлення
Додано: 04 листопада 2012, 17:45
Таяк являюсь власником белези вставлю своїх пять копійок,палочка не погана.Різні підриви ,анімація приманкою все не погано,пробував ловити на самі тонші шнури не литить так як мені хотілось.А на нанофіл в 2 лб заброс просто казка,але таяк це фореліва палка чуйка там страдає.Я би ліпше взяв щось із фінез есок ,бо всеж таки по холодній воді чуйка має значення.Ще як варіат дуже дехто хвалить ,одночасник замовити родбілдерский від МНХ якщо я не помиляюсь і вставити туда вклейку .Казали люди що такі палочки в них працюють від 02 до 1 грама,замут в тому щоб вклейку стисати правільно.Що почув то і написав.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 04 листопада 2012, 18:13
Віталік але ж є белеза з вклейкою то чим вона буде гірша від МHX??


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 04 листопада 2012, 18:34
белеза і мнх ну і порівняння :D
яка чуйка може бути коли бланк мягкий? скажу простіше.. чим швидший бланк тим більше все чути в руку так як бланк не гасить ударчиків.. тут швидше тре підбирати палку виходячи з того як збираєшся робити проводки.. рокфішеві бланки включаючи той ж мнх з вклейкою - проводки такі самі як при ловлі на мдж.. форельова лапша - пасивні проводки працюючи не в натяжку.. незнаю як Віталік кидає мормихи але бачив як чувак белезою з нанофілом 4-кою шпуляв мормиху 1г певно так як я 3г.. просто для кожної палки є якась певна вага приманки яку вона кидає афігено.. а шо до чуйки то пофіг.. по шнуру припасати тре.. як шо ловиш лапшистою палкою і тим більше проводки робиш з не натягнутим шнуром чи моно.. імхо я б брав белезу з вклейкою..
2. Рибацюга.. в те ж рокфішева палка.. то нашо тобі ше один рокфіш з меньшим тестом.. проводки будуть на такій палці такі самі тільки вага приманки меньша.. а видрочувати пасивну рибу - онлі форельова лапша..

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 4 [ 60 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: