Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 6 [ 89 повідомлень ]
Поводок з флюрокарбону

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2010, 10:45
Думаю купити собі ФК, для наступних задач:

1 - поводок 30-50 см для ловлі окуня (мдж, вертухи), до шнура 6 лб.
І можливо для ловлі головля (вертухи, воблери), там буде шнур 10лб .
Кажуть більш прозорий у воді ніж жилка і при пасивному кльові виручає.

2 - Поводок, для ціленаправленій ловлі окуня з шнуром (чи то 6 чи то 10 лб) щоб при "вльоті" килограмовї щучки в мене було більше шансів її виловити. Тут він має виконувати функцію стального поводка :pleasantry: (наскільки це можливо).

Собственно питання, який флюр мені може підійти, і чи може бути якийсь універсальний під ці цілі, може порадьте виробника діаметр і т.д.
Раніше справ з флюрокарбоном не мав.

Ну і поділіться хто використовує ФК поводок і для яких цілей і якого діаметру і т.д.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2010, 11:57
На окушка і іншу незубату мелоч купив собі 0.16 флюрік на поводки.
Там де є щука - ставлю стальку скрутку 5-7см і ніякого флюра... - моє ІМХО типу.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2010, 14:58
Паша, по свому досвіду кажу, якщо флюр попадеться щуці на бокові зуби навіть товщина 0,4 тебе не спасе. Таким чином я позбавився свого крекджека, секунда діла і він поплив разом з щукою. а от з рештою - супер матеріал, його дійсно не видно у воді. В прошлу суботу ловили окуня в Івачеві на сіліконкі, шнур і карабінчик до шнура, час від часу сідав окунчик, тільки поставив фк поводок, покльовок збільшилось в рази. Але якщо ловлю на воби однозначно металічний поводок і мене вже ніхто не переконає, що щука його не вгризе !!!
За це повідомлення автора GOR подякували:
Паша


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 10:37
Вирішив виходячи з тесту спінінгів (в мене тест по жилці на спінінгах до 6 лб на обох) взяти собі флюр для ловлі окуня біля 0,16-0,18 мм.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 16:21
написав Паша
Вирішив взяти собі флюр для ловлі окуня біля 0,16-0,18 мм.


Не для загострення дискусії, бажання посперечатись, чи поумнічати запитаю: а нафіга? :)
Флюр у порівнянні з жилкою значно жорсткіший, а відтак виліт приманки при однаковому з жилкою діаметрі буде гірший, має пам"ять, що сильно напрягає на котушках з малим діаметром шпулі, від щучих зубів однозначно не рятує, у непомітність порівняно з жилкою я не вірю, 100-метрова розмотка нормального флюра влетить у гарну копієчку (30 і 50-метрові розмотки брати немає сенсу) і т.д.
Востаннє редагувалось Sasha в 20 травня 2010, 20:32, всього редагувалось 1 раз.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 16:34
написав Sasha
Флюр у порівнянні з жилкою значно жорсткіший, а відтак виліт приманки при однаковому з жилкою діаметрі буде гірший

це вього навсього поводок...думаю на дальність закидання суттєво не відібється
написав Sasha
у непомітність порівняно з жилкою я не вірю

флюр переломує світло як вода, того в воді він майже не видимий.. прозоріший за лєску.. використовується для того щоб ловити окуньця в якого хороший зір.., для пошуку риби, ловлі голавля в якого зір кращий навіть ніж в окуня (сам це недавно взнав)
написав Sasha
100-метрова розмотка нормального флюра влетить у гарну копієчку (30 і 50-матрові розмотки брати немає сенсу) і т.д.

для чого 100 метрів на поводки? Я б також планую купити флюр, але думаю якщоб була розмотка навіть менше 30 м то мені б вистачило його надовго
:laie:

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 16:52
Упс.... неправильно значить зрозумів.... якщо йдеться про поводок - питань немає... Думав що планується намотати флюр, як основну жилку.
А ось стосовно переломленння - теж багато читав. І про кленя... Для кленя мабуть-таки краще брати звичайну монку без всяких поводків (у т.ч. флюорокарбонових). Флюр - жорсткий, а монка краще амортизує ривки риби, і, особливо, перший удар!
Стосовно переломлення світла... Пропоную занурити в акваріум однакового діаметра флюорокарбон і прозору жилку. Можна дізнатись для себе немало нового ;) :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 19:02
Але пишуть по різному. Хочу купити і спробувати.
На щуку ставлю поводок - по любому.
Питання у мене зараз навіть не в тому чи варто чи ні, а в тому який даметр взяти?

Але так потрохи засумнівався і думаю про 0,2 щоб крім прозорості ще був доволі міцний на зацепах - щоб можна було спасти приманку.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 19:07
написав Sasha
Пропоную занурити в акваріум однакового діаметра флюорокарбон і прозору жилку. Можна дізнатись для себе немало нового ;) :)

я тільки шо в акваріумі пробував жилку 0.18 шимано і флюр 0.18 трабукко і різниці між ними нема =-O


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 19:11
Попробуй кожний, купи по-кілька метрів і не будеш вагатись. Тільки вузли міцні в"яжи, щоб на зацепах не розв"язались, бо я вже мав таке.

Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 19:19
написав володя
Попробуй кожний, купи по-кілька метрів і не будеш вагатись

:lol: де ти бачив шоб флюр по метрах продавали? . хіба на базарі в якості флюра продають "Чернігівську волосінь" по метрах :lol: :krazy:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 20:07
написав Oleg.iva
в акваріумі пробував жилку 0.18 шимано і флюр 0.18 трабукко і різниці між ними нема =-O


...що й потрібно було довести ;)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 20:11
не раз попадав в такі умови шо тре було і застьожку знімати і привязувати джигу до флюрового повідка щоб пасивний окунець почав брати...
от так і було в Івачеві вчора... ловили Я, Бен, Олег Іва., Бодя в всіх всьо клювало.. потім перестало всі зібрались і поїхали.. я з Володьою ще поїхали половили кленя потім після зливи коли в річці вода змутніла поїхали назад в Івачів і кльову так само взагалі не було, лише малі слабкі тички зрідка.. і тут згадав шо Паштет мені колись розказував що деколи полосатий дуже насторожливий і його треба брати тільки флюром, або шок лідером з флюру і без застьожки.....от я взяв зняв застьожку, джигу до флюрового повідка привязав вузлом і пішла жара.. П. С. з моно (звичайною лєскою) не так ловилось..
от так було і не в мене одного, а Ви тепер робіть висновки.. і пробуйте.. думаю ще побачите ситуації коли всеж флюр наочно буде помагати і "взувати" в рази шнур і моно..
в мене такі ситуації були НЕ одноразово....
Ще одне.. як що ставити шок лідер (повідок) з флюрокарбону.. треба прикидати його реальну розривну нагрузку на вузлі.. так як в одному діаметрі флюрокарбон в порівнянні з звичайним моно буде мати меншу розривну нагрузку..


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 20:33
написав seryoja
...не раз попадав в такі умови шо тре було і застьожку знімати і привязувати джигу до флюрового повідка щоб пасивний окунець почав брати...

на змаганнях (і не тільки) завжди ставлю шок-лідер з флюорокарбону, якщо ловлю пасивного окуня

написав seryoja
... з моно (звичайною лєскою) не так ловилось...

може тут варто шукати проблему в іншому? Шнур забезпечує значно кращу чутливість снасті, що дозволяє фіксувати обережні покльовки, а флюр робить шнур непомітним. З жилкою, особливо коли приманка знаходиться далеко (на вибросі) багато покльовок ми просто не бачимо, але гадаю (це моя думка!), що жилка не помітніша (принаймні не набагато), ніж флюорокарбон.

написав seryoja
...а Ви тепер робіть висновки.. і пробуйте...

Сергій, навіщо ж так ворожо? :) Форум для того й потрібен, щоб кожен міг висловити власну думку. Дослухатись до чужої... В споре рождается истина (С) ;) Даруйте, якщо кого образив...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 20 травня 2010, 20:48
також даруйте.. нікого не хотів образити.. :flag:
на мою думку шнур і шок лідер з флюрокарбону відповідає співвідношенню чутливість/непомітність..
+ на шо ще звернувувагу... чим мякший і тонший шнур тим більша чутливість.. ловив санлайн супер ПЄ 6 Лб манячку гедзь 3 чув суперово 2-ку слабо, але теж чую.. поставив шнур мамої джиг лайн 0.12 взагалі не чую гедзь №3.. але маю і шнур .12 і 6 лб..
.12 для ловлю в закоряжених місцях
6 лб для таких випадків коли треба більшу чутливісь, коли пасивний окунець "стукає" і його потрібно зловити на цьому "тук" і засікти..
але це так до теми..
для флюра на мою думку в УЛ собі вирішив..
для шнура 6 лю - флюр 0.2 (.18 мінімум, 0.22 максимум)
для шнура .12 - флюр .25-.3
думаю буде ідеально враховуючи те щоб не залишати джиги і інші приманки в водорослях, камишах і т. д.
також цікаво ІМХО інших.. так як сказав Саша "в спорі народжується істина"

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 6 [ 89 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron