Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 12 [ 173 повідомлень ]
УЛ шнур

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 21 липня 2010, 21:52
Цитата:
Максимус, твои слова про катушки да твоим клиентам в уши.

НЕПОНЯЛ?

Я не покупать, я поговорить. Буду рад если реальные клиенты прислушаются к твоим советам и купят те катушки про которые ты говорил.

Просто мне кажется, если чесно что шнуры эти в 4лб совершенно не практичны и в любом случае будут хреновые, как дешёвые так и дорогие, независимо от того куда они намотаны т.д. Ну это я так себе думаю и тайно хочу чтобы меня в этом разубедили.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували:
goof


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 21 липня 2010, 22:11
написав Паша
Цитата:
Максимус, твои слова про катушки да твоим клиентам в уши.

НЕПОНЯЛ?

Я не покупать, я поговорить. Буду рад если реальные клиенты прислушаются к твоим советам и купят те катушки про которые ты говорил.

Просто мне кажется, если чесно что шнуры эти в 4лб совершенно не практичны и в любом случае будут хреновые, как дешёвые так и дорогие, независимо от того куда они намотаны т.д. Ну это я так себе думаю и тайно хочу чтобы меня в этом разубедили.

:) Паш...
4 лб и 6 лб (Давай возьмем допустим японцев,так как они пишут правдивые диаметры) Да они дороги....это факт. Но оттолкнемся от них.. Они выгодны и практичны в использовании под... яб сказал сосзтизания и соревнования по микрушному окуню. Там где деликатность и осторожность и пугливость рыбы имеет большое значение. На практике нам рыболовам любителям этого ...на.... не нужно. Так как это ведет к более аккуратной ловле + снасть соответствующая и в конце концов катушка которая должна работать с таким шнуром. Все это дорого до бизобразия и не практично нам любителям. 8 лб оптимал и меньше не надо!!! пугается рыба? Так ставим шок лидер!!! и вперед..
С 8 лбовым шнуром практически дружат все катушки (есть и исключение). Какой шнур? Ну скажу так ПЕ на износ намного лучше Динемы, но мягок...что ведет при ветре к петлям даже 8 лб (за руками следить надо это ясно). Динема жестче! +- Похер ветер..но она больше изнашивается и ворсится, так как за частую Динема спеченный шнур (Есть и плетеные). Какой же купить??? Зависит от потребности покупателя. Дальше полет и хорошие износо-стойкие характеристики берем ПЕ. Хотим жесткость и далой петли! берем Спеченые шнуры...но опять же это все субьективно. Лично ловлю на ПЕ. Варивас авани сиа басс 10 лб. ( в ветер слежу за руками) так все ок.
За це повідомлення автора Jakal подякували: 3
GOR, Sasha, Паша


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 21 липня 2010, 22:22
Максиме, +100!!!
написав Максимус
в ветер слежу за руками

Тут без варіантів... привчив себе закриваючи дужку перевіряти положення нитки. Тепер дійшло до автоматизму і вкладання шнура на ролик (за потреби) відбувається підсвідомо і моментально!

Максиме, тут що хотів запитати... як перевести японське маркування діаметру нитки у нашу систему вимірювання? Тобто на японських шнурах пишуть 0.2, 0.3, 0.4 і т.д. То по-нашому (у мм) це скільки?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 21 липня 2010, 22:29
написав Sasha
Максиме, +100!!!
написав Максимус
в ветер слежу за руками

Тут без варіантів... привчив себе закриваючи дужку перевіряти положення нитки. Тепер дійшло до автоматизму і вкладання шнура на ролик (за потреби) відбувається підсвідомо і моментально!

Максиме, тут що хотів запитати... як перевести японське маркування діаметру нитки у нашу систему вимірювання? Тобто на японських шнурах пишуть 0.2, 0.3, 0.4 і т.д. То по-нашому (у мм) це скільки?

№ 0.6 0.8 1 1,2 1,5 2 2,5 3 4 5 6 8 10 12 14 16 18 20
мм. 0,12 0,14 0,16 0,18 0,18 0,23 0,26 0,28 0,33 0,35 0,4 0,45 0,48 0,5 0,52 0,55 0,58 0,6
;) Запоминай :excl:
0.2, 0.3, 0.4
00,6 00,8 0,10
За це повідомлення автора Jakal подякували:
Sasha
Востаннє редагувалось Jakal в 21 липня 2010, 22:33, всього редагувалось 1 раз.

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 21 липня 2010, 22:31
За це повідомлення автора Володимир подякували:
Sasha


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 22 липня 2010, 21:37
Макс не хочу ображати,ну кожен хвалить свооє болото. :)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
26 квітня 2010, 13:01
Повідомлень: 15
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 23 липня 2010, 08:54
А про яке, вибачте, болото йдеться, по-моєму ясно та докладно викладено суть.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 28 липня 2010, 16:47
написав goof
Макс не хочу ображати,ну кожен хвалить свооє болото. :)

Так того "болота" в спортландії є купа, всякого різного, на любий смак :) і шо саме цікаво, магазин вільний у виборі товару, який він продає...
Хіба Максим почав займатись виробництвом шнурів?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
26 квітня 2010, 13:01
Повідомлень: 15
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 28 липня 2010, 19:11
Я чогось напевне не знаю. Макс згадував за котушки Дайва і Шимано дорогого класу, то зрозуміло, тому як катухани являються дійсно хорошими, якщо ви знаєте ще якісь фірми які роблять катушки в такому класі розкажіть, мені дуже цікаво, чесно.

P.S. То хотів би уточнити за яке болото йшлося, якщо про дайву та шимано, то в спортландії того болота нема, і такі катушки робляться взагалі то японцями для внутрішнього ринку, тобто самі для себе, принаймні знаю про шимано, так як дайвою не цікавлюсь.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 28 липня 2010, 19:32
написав -=Parafin=-
Я чогось напевне не знаю. Макс згадував за котушки Дайва і Шимано дорогого класу, то зрозуміло, тому як катухани являються дійсно хорошими, якщо ви знаєте ще якісь фірми які роблять катушки в такому класі розкажіть, мені дуже цікаво, чесно.

P.S. То хотів би уточнити за яке болото йшлося, якщо про дайву та шимано, то в спортландії того болота нема, і такі катушки робляться взагалі то японцями для внутрішнього ринку, тобто самі для себе, принаймні знаю про шимано, так як дайвою не цікавлюсь.


Якшо трохи вище почитатаи пост goof-а, то під слдовом "болото" він мав на увазі риболовні товари, які реалізуються в роздрібній торгівельній мережі.
Чому тільки для внутрішнього ринку? В україні є і цертейт і фуєго(колишній лувіас)і навіть інфініті, за інші країни я взагалі мовчу...
Чи ви маєте на увазі, що в Україні шимано і дайва - це підробки?
П.С. Мерсидеси хороші автомобілі, але на мою думку смисл їх купляти є коли готовий потратити 100-150тис доларів. Якшо людина має 40тис, то помоєму краще взяти хорошого "японця" чим бюджетного "сирого" німця. Так і зкатухами, якби я був готовий потратити більше 1000грн, то дивився б на шімано\дайва.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242
Востаннє редагувалось Ben в 28 липня 2010, 21:20, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 28 липня 2010, 20:13
написав -=Parafin=-
Я чогось напевне не знаю. Макс згадував за котушки Дайва і Шимано дорогого класу, то зрозуміло, тому як катухани являються дійсно хорошими, якщо ви знаєте ще якісь фірми які роблять катушки в такому класі розкажіть, мені дуже цікаво, чесно.

P.S. То хотів би уточнити за яке болото йшлося, якщо про дайву та шимано, то в спортландії того болота нема, і такі катушки робляться взагалі то японцями для внутрішнього ринку, тобто самі для себе, принаймні знаю про шимано, так як дайвою не цікавлюсь.

Під словом болото значиться те що людина рекламує свій товар,і взагалі тут йдеться мова про шнури.
П.С. нікого не хотів образити.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 28 липня 2010, 20:46
написав goof
написав -=Parafin=-
Я чогось напевне не знаю. Макс згадував за котушки Дайва і Шимано дорогого класу, то зрозуміло, тому як катухани являються дійсно хорошими, якщо ви знаєте ще якісь фірми які роблять катушки в такому класі розкажіть, мені дуже цікаво, чесно.

P.S. То хотів би уточнити за яке болото йшлося, якщо про дайву та шимано, то в спортландії того болота нема, і такі катушки робляться взагалі то японцями для внутрішнього ринку, тобто самі для себе, принаймні знаю про шимано, так як дайвою не цікавлюсь.

Під словом болото значиться те що людина рекламує свій товар,і взагалі тут йдеться мова про шнури.
П.С. нікого не хотів образити.

И Який товар? :) В моих постах нет ни одного :excl: Из выше перечисленных ..Включая Варивас авани..
К чему писать не зная, что писать.....не пойму


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 28 липня 2010, 20:52
написав Ben
написав -=Parafin=-
Я чогось напевне не знаю. Макс згадував за котушки Дайва і Шимано дорогого класу, то зрозуміло, тому як катухани являються дійсно хорошими, якщо ви знаєте ще якісь фірми які роблять катушки в такому класі розкажіть, мені дуже цікаво, чесно.

P.S. То хотів би уточнити за яке болото йшлося, якщо про дайву та шимано, то в спортландії того болота нема, і такі катушки робляться взагалі то японцями для внутрішнього ринку, тобто самі для себе, принаймні знаю про шимано, так як дайвою не цікавлюсь.


Якшо трохи вище почитатаи пост goof-а, то під слдовом "болото" він мав на увазі риболовні, які реалізуються в роздрібній торгівельній мережі.
Чому тільки для внутрішнього ринку? В україні є і цертейт і фуєго(колишній лувіас)і навіть інфініті, за інші країни я взагалі мовчу...
Чи ви маєте на увазі, що в Україні шимано і дайва - це підробки?
П.С. Мерсидеси хороші автомобілі, але на мою думку смисл їх купляти є коли готовий потратити 100-150тис доларів. Якшо людина має 40тис, то помоєму краще взяти хорошого "японця" чим бюджетного "сирого" німця. Так і зкатухами, якби я був готовий потратити більше 1000грн, то дивився б на шімано\дайва.

Да в Украине есть Цертейт и Фуего и еще Екзисты! И СТИЗЫ! Хипер кастомы!!!..но кто сказал что они чистые японцы :question: Они сделаны для Европы, а то что пишет маде ин жапан. Еще не значит что это Внут. японские катушки. Те катушки имеют серийный номер на лапке! И он соответствует номеру на коробке. Это уже внутренний рынок и качество там куда лучше. Не которые магазины торгуют ими ......но их на пальцах перещитать в Украине


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 28 липня 2010, 21:19
Який смисл бренду робити гіршої якості катушки для зовнішнього ринку по тій самій ціні? І в чому заключається гірша якість катух? В якості деталей(сировина, неточності і т.п.) чи якості зборки?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 28 липня 2010, 22:30
написав Ben
Який смисл бренду робити гіршої якості катушки для зовнішнього ринку по тій самій ціні? І в чому заключається гірша якість катух? В якості деталей(сировина, неточності і т.п.) чи якості зборки?

В материале, не точности....удешевление некоторых узлов
П.С....внутр.Японские даже не представлены в Европ. каталогах.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 12 [ 173 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron