Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 4 з 16 [ 234 повідомлень ]
Катушки

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 19:27
написав roma
та заспокойся ти з тим шнуром, купи собі нормальну лєску і не парся, катана з лєскою буде справлятися на ура! а потім вже купиш кращу катушку яка буде справлятися з шнуром ;)

та я так і бачу що прийдеться на лєску ловити своєю катухою. з лєскою вона справляється на ура.
бачу тут всі використовують
Цитата:
катухи по 1000-3000 і більше грн.
куди там з моїм бюджетом до 500грн.
питань більше немаю!
:laie:

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 19:44
[quote]
та я так і бачу що прийдеться на лєску ловити своєю катухою. з лєскою вона справляється на ура.
бачу тут всі використовують [quote]


також не бачу в лєсці нічого поганого в мене Руобі 1000 на яку я теж намотав лєску, бюджет 18 грн і ловиш не наловишся, єдине проблема: після 20-ти рибалок трохи крутиться і кидає бороди, але в чому проблема - 18 грн і вперед в Над Ставом за новою, принаймні ДЕШЕВШЕ ніж нитка а ефект МАЙЖЕ одинаковий :hooked:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 19:51
я ловлю заро дешевою 1000-кою шімано алівіа з шнуром 6 лб.. підматав бекінг.. шнура самого 75 метрів намотав 2 мм від краю шпулі... ловлю від середини зими (включаючи зиму) ніодної петлі.. хто зі мною їздив той підтвердить, ні одної бороди і петель з зими не було..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 20:10
і наскі і твін тоже петлі скидає.. і шо.... не смертельно..
конусність намотки - також багато рішає у скиданні петель і утворення бороди.. а різні шнури (покриття, форма, товжина, матеріал, жорсткість,.....) можуть по різному вкладатись однією і тією самою катухою... і незнання як елементарно підстроїти конусність вирішує багато...
ловив колись катаною тисячкою і шнуром тонким.. немав поняття до конусності, то були проблеми.. заро з гіршою катушкою і ніяких проблем..
і то зараз шо ловлю то як вже писав щнур 6 лб менше 2мм до краю шпулі... був намотаний десь спочатку 1 мм до краю... але троха через зацепи пообривав шнура, так і кожної рибалки перевязую гудз відрізуючи кусочок шнура.. петель, борід - ніодної.. навіть коли до краю шпулі було 1 мм..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 20:30
Як на мене якшо бюджет до 700грн, то треба дивитись шось з руобі! Руобі за 400-500грн на клас вища за шімано\дайву по тіж ціні. Це звичайно стосується "магазинних" цін, а не якшо хтось по "блату" привезе там Шімано Сахару чи дайву Тієру за 500-600грн.
А на рахунок того, шо ловлять на катушки по 3тис.грн, то знаєте на мерседесах теж їздять, але це не означає, шо це єдині хороші машини, можна купити і шось подешевше не гіршої якості...
І останє сам я більше поплавочник, але зараз на спіні стоїть моно і поки не появиться сума грошей, шнур ставити не буду. Як на мене в лайтовій і УЛ ловлі переваги шнура найбільш суттєві коли він дійсно тонкий - 0,06-0.08 (а відповідно має бути високої якості) Тому поки не назбираю 800грн, про шнур думати не буду!
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 20:42
ще залежить чим ловити буш.. якшо вобами твічити то моно в "топку"..
ніхто не пробував потвічити з 2 годинки міноху якуто побільшеньку, а потім моно поставити і попробувати повторити... таке відчуття ніби на резинці воба тягаєш..
для джига моно - кльово..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 20:48
Згідний на леску ловити це ціла купа геморою :twisted:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 21:03
написав seryoja
ще залежить чим ловити буш.. якшо вобами твічити то моно в "топку"..
ніхто не пробував потвічити з 2 годинки міноху якуто побільшеньку, а потім моно поставити і попробувати повторити... таке відчуття ніби на резинці воба тягаєш..
для джига моно - кльово..


Тут напевне від патика багато залежить, при твічі на моно ривки воба получаються більш "натуральні", шо як на мене краще при вялому хижаку... А от джигуючи на моно приходиться ставити важчу головку шоб "почути" дно.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 21:13
написав Ben
написав seryoja
ще залежить чим ловити буш.. якшо вобами твічити то моно в "топку"..
ніхто не пробував потвічити з 2 годинки міноху якуто побільшеньку, а потім моно поставити і попробувати повторити... таке відчуття ніби на резинці воба тягаєш..
для джига моно - кльово..


Тут напевне від патика багато залежить, при твічі на моно ривки воба получаються більш "натуральні", шо як на мене краще при вялому хижаку... А от джигуючи на моно приходиться ставити важчу головку шоб "почути" дно.


хто як ждигує, хто як твічить.. а для того шо б почути дно і придумані патики суто для джига в яких вклеїний кінчик який відпрацьовує як ківок... а для твічу моно що б воб плавав живіше :timeout: твіч дла того щоб придати приманці вигляд "рєзвого" малька і патики для твіча - "дубові" не спроста роблять.. (можно було б і джиговим патиком твічити "щоб ривки воба були плавними і натуральними")..
абсурт...
практично всі твічові воби не мають яскраво вираженої власної гри.. а для такого як ти кажеш щоб плавно підсмикувати додаваючи плавності гри приманки, то для того є спіцом приманки з такою грою (той ж рапала ікс-рар)... таке приманками рішається а не прутами, шнурами/моно чи катухами... не буш ж на рибалці переставляти шнур на моно, чи міняти патики... просто міняєш приманки.. купа приманок є, хочеш будуть вони тобі рєзво плавати, хочеш плавно, хочеш булькати, з води вистрибувати і т. д.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 21:16
написав roma
написав yge0607
Якби вони були б нормальними катушками ними б ловили усі підряд.

ними ловить багато народу, самі популярні з бюджетних варіантів, це катана, екусіма, алівіо, лайн вайндер

Та я некажу що вони вже аж такі погані ( я і сам такою раніше ловив), всі з них начинають і поступово йдуть до "гори".
але нехай 1000 - ку небере,бо як вчіпиться шось масивне то буде жесть і катухи шкода.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 21:21
Юра :bravo: катушка не лєбьодка для викручування риби!!
Хотя на власні очі бачив як катухою за 150 грн викручували от так тупо на пролом на 4.5 кг.. і всьо кльово.. катухо в порядку..


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 21:23
написав Ben
написав seryoja
Тут напевне від патика багато залежить, при твічі на моно ривки воба получаються більш "натуральні", шо як на мене краще при вялому хижаку... А от джигуючи на моно приходиться ставити важчу головку шоб "почути" дно.


..е, це вже шось з області фантастики, твіч в першу чергу передбачає різкі ривки а не потяжки, тому моно сюда ніяким боком не вписується хіба флюр, а з "важчою " головою на моно теж цікаве ноу-хау =-O
Зображення

Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 21:24
написав Pashtet
написав Ben
написав seryoja
Тут напевне від патика багато залежить, при твічі на моно ривки воба получаються більш "натуральні", шо як на мене краще при вялому хижаку... А от джигуючи на моно приходиться ставити важчу головку шоб "почути" дно.


..е, це вже шось з області фантастики, твіч в першу чергу передбачає різкі ривки а не потяжки, тому моно сюда ніяким боком не вписується хіба флюр, а з "важчою " головою на моно теж цікаве ноу-хау =-O

Підтримую :)
:newy:

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 21:45
написав Pashtet
написав Ben
написав seryoja
Тут напевне від патика багато залежить, при твічі на моно ривки воба получаються більш "натуральні", шо як на мене краще при вялому хижаку... А от джигуючи на моно приходиться ставити важчу головку шоб "почути" дно.


..е, це вже шось з області фантастики, твіч в першу чергу передбачає різкі ривки а не потяжки, тому моно сюда ніяким боком не вписується хіба флюр, а з "важчою " головою на моно теж цікаве ноу-хау =-O

А де я писав про потяжки? на відстані 15-20м не думаю, шо твічовий воб перестане "грати" на моно, особливо якшо він має "власну гру".
На шнурі краща "чуйка", тому та головка яка добре чується на шнурі, буде гірше чутися на моно.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 21:53
при чому тут чуйка до ваги? якшо на моно не чуєш 3 то 3.5 точно не почуєш, а збирати водорості точно будеш, якшо з шнуром ок, і взагалі тема здається про катухи.
Зображення
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 4 з 16 [ 234 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron