Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 5 з 31 [ 455 повідомлень ]
Спінінги

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 08 січня 2010, 22:48
написав vova_tvix
Я теж надивився на роботу УЛ і собі захотів даний девайс. Надибав серію таких патичків http://www.fb.od.ua/?146,aiko-margarita ,і на каточок такий дивився http://ukostra.com.ua/product_23711.html ,а шнурок по прикладі старого ,який служив вірою і правдою десь 2.5 сезони http://www.snasti.com.ua/Pletenye+shnur ... 00%EC.html або http://www.snasti.com.ua/Pletenye+shnur ... 25%EC.html основний тип проводки мікроджиг та твіч!
Цікаво буде почути ваші думки щодо цієї компоновки, може хтось щось краще порадить та доступніше!

- Про маргариту читав багато хороших відгуків, але все ж є рибаки яким вона не підійшла, а є які від неї тащаться :YAHOO:

- Катушка з вагою в 275 гр і справді не дуже вписується до такого спінінга, тут тре дивитись максимум ( з порушенням норм :) ) на вагу до 220гр, а такі моделі є в шимано (наскі, ельф......).


- Той шнур від шимано, на який вказана силка є фідерним, там на сайті навіть пише. Шоб комфортно ловити на мдж і твіч, шнур тре брати максимум до 10лб. Нормально і бюджетно, зараз себе зарекомендували PE super від sunline або від YGK та Salmo elit braid . Також є і дорожчі шнури (300-400грн), якшо цікавить , то можна на них глянути в Спортландії або в Рибаку.

п.с. про моно і флют не забуваєм :-)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 08 січня 2010, 22:54
написав Ben
...Я хоть і не спец в УЛ, але по моєму катушка вагою 275г - це навіть не лайт....

Дозволю собі з цим не погодитись. :) Нормальна вага лайтової котушки. Як на мене, то визначати це потрібно накрутивши котуху на спінінг. Тоді усе стане на свої місця! Такою "нелайтовою" котушкою у мене оснащений КінгФішер МікроДжиг. На мій погляд баланс у нормі! ;)

написав Ben
...Взагалі шось на тому сайті мені здається напутали... вага 275г це помоєму 2500-ї, а 1500 - 235г...

Щойно спеціально переважив свій екселер 1500 Е. З намотаним на шпулую бекінгом та шнуром він заважив 278 г :) Єдине, що кноб у мене не тієї форми, що на фотці...

написав vova_tvix
... Надибав серію таких патичків http://www.fb.od.ua/?146,aiko-margarita ,і на каточок такий дивився http://ukostra.com.ua/product_23711.html ...

Не знаю... Якщо УЛ, то по наведеній ссилці там лише 1 пункт, той що до 5г. Екселер для нього мабуть буде важкуватий... Краще щось підбирати з Шиманок 1000-ків. Наприклад Sustain, Saros, Technium, Nasci. По ціні вони усі приблизно рівні - в р-ні 1000 грн.(+,- 200 грн). Зрозуміло, що 2000-ки будуть зручнішими, але й важчими... Мій Sustain 1000FE важить 208 г. Легше - лише магнієві моделі, але там ціна втричі більша... А взагалі потрібно тримати одночасно і котуху і спін. Тоді все стане зрозуміло! :)

написав vova_tvix
... основний тип проводки мікроджиг та твіч!...

Я вважаю, що під ці типи приманок потрібні різні вудлиська :) Для джигу щось із "живою" вершинкою, а для твічу воблерів - навпаки щось більш фастове...

Усі мої припущення - ІМХО ;)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 08 січня 2010, 22:57
І ще забув... Там по ссилці, якщо я не помиляюсь, для Маргарити тест по жилці/шнурі складає 0-3 лб!!! Цим не варто нехтувати...


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 08 січня 2010, 23:26
написав Sasha
написав vova_tvix
... основний тип проводки мікроджиг та твіч!...

Я вважаю, що під ці типи приманок потрібні різні вудлиська :) Для джигу щось із "живою" вершинкою, а для твічу воблерів - навпаки щось більш фастове...

Усі мої припущення - ІМХО ;)


Підтримую Сашу на всі 100%, універсал може бути в лайті і то у верхньому.
Спочатку треба визначитись якими приманками ловити, потім підбирати спінінг виходячи із бюджету, ну а вже аж потім катушку і шнур, моно і флюр це вже наступний етап.
Зображення

Активний дописувач
З нами з:
07 листопада 2009, 20:16
Повідомлень: 26

Дякував (ла): 48
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 09 січня 2010, 00:35
просто стоїть завдання зібрати робочий агрегат середнього класу(1500-1600грн), який буде прекрасно функціонувати та відповідати нормам УЛ,яким можна джигувати та твічити.
Між іншим сьогодні зарегався наймолодший учасник viewtopic.php?f=39&t=404 в арсеналі якого присутня Aiko Margarita 190UL 1-7 треба його попросити написати відгук про нього.
на рахунок катушки .я юзаю Калдію,і довольний як слон, того і дивлюся на дайву(те саме зі шнуром)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 09 січня 2010, 11:41
АБО ДЖИГУВАТИ АБО ТВІЧИТИ !
Це зовсім різні речі.І коли вже вибираєш спінінг за такими вимогами треба твердо знати ,що з ним робити.
Інакше буде Шимано Катана тестом 5-25 ,довжиною 2.40.

Або твіч Кінгфішером Мікроджиг Тіні Мегалона :) (Без обід) :)

PS.
1500-1600грн коштує за такими вимогами нормальна катуха


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 09 січня 2010, 13:58
написав Sasha
написав Ben
...Я хоть і не спец в УЛ, але по моєму катушка вагою 275г - це навіть не лайт....

Дозволю собі з цим не погодитись. :) Нормальна вага лайтової котушки. Як на мене, то визначати це потрібно накрутивши котуху на спінінг. Тоді усе стане на свої місця! Такою "нелайтовою" котушкою у мене оснащений КінгФішер МікроДжиг. На мій погляд баланс у нормі! ;)


Тут основне питання хто що вміщує в поняття "УЛ". Для мене суть УЛ заключається не стільки у вазі приманок що закидаються, скільки у облекшеній вазі самої снасті що обумовлює загострення емоційного враження під час покльовки, виважування риби та ін. А знаряддя призначене для закидання приманок 1-8г я називаю лайтовим. Хоча від того хто як це називає суть не міняється, важливо що ми під цим розумієм:)
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 09 січня 2010, 17:22
написав Ben
Для мене суть УЛ заключається не стільки у вазі приманок що закидаються, скільки у облекшеній вазі самої снасті що обумовлює загострення емоційного враження під час покльовки, виважування риби та ін. А знаряддя призначене для закидання приманок 1-8г я називаю лайтовим.


Абсолютно з тобою згоден!!! КФ - це лайт, усе що понад 5 г по тесту - це лайт! Я не казав, що наведена у приклад снасть є УЛ. Я просто навів приклад нормального (на мій погляд) балансу ;) Просто у попередньому пості ти писав, що Екселер - це не ЛАЙТ. Тут не згоден - нормальна ЛАЙТОВА котушка... :)


Активний дописувач
З нами з:
07 листопада 2009, 20:16
Повідомлень: 26

Дякував (ла): 48
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 09 січня 2010, 23:14
Хлопці давайте все таки оприділимося, що є що, і що мені потрібно (ціна покищо немає значення). Я згідний з вами що все починається з прута,а потім катуха та шур. Отже щодо класифікації (після всього веще прочитаного) для себе я встановив такі межі:
-тест 0-8гр це в нас УЛ;
-тест 2-13гр це Лайт;
-тест 4-25 відповідно Середній лайт.
В мене є така палочка Aiko Calisto CLI220ML (http://ukostra.com.ua/product_23499.html), яка в мене працює по жилізу, джигу і по твічу. Але я хучу також ловити на маленький силікон та воблерки 3-4гр(твічити), цього я неможу зробити своєю палкою. Тому і раджуся з вами, чи можу я знайти всетаки універсала, яким би я міг ловити і на мікроджиг та "мікротвіч".
Щодо катушки, то я цілком згідний зі словами Максимуса(чем дороже-тем лучше), тільки добавлю "що не все золото, що блистить".щодо нормальної катушки (1500-1600грн) то катушки http://ukostra.com.ua/product_18470.html була би досить нормальною і ексцеллер http://ukostra.com.ua/product_23711.html нормальний!


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 10 січня 2010, 12:08
написав vova_tvix
...для себе я встановив такі межі:
-тест 0-8гр це в нас УЛ;
-тест 2-13гр це Лайт;
-тест 4-25 відповідно Середній лайт...


vova_tvix, як на мене створювати нову градацію снасті - то це хибна практика... Наразі існує два підходи: УЛ - це найделікатніша модель спінінгу у кожній лінійці виробника (автор концепції і до речі самого терміну "ультралайт" - пан Г.Луміс), другий це вудка з тестом по приманці 1-5грам! Все решта "від лукавого" :) У запропонованій тобою градації у вазі 4-8 грам усі три категорії перекриваються %) . Щось воно не дуже грає... ;)


написав vova_tvix
...я хучу також ловити на маленький силікон та воблерки 3-4гр(твічити)...

Комфортно ловити на маленький силікон і твічти маленькі воблери не обовязково УЛ-ом (тест 1-5 грам). Я ловлю спінінгом вже понад 15 років. За цей час сам пройшов етап пошуку універсальної снасті. ТАКОЇ НЕМАЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! на жаль... Для комфортного мікроджигінгу (ІМХО) потрібна палочка з врощеною вершинкою. Тобі потрібно визначитись з вагою приманок які будеш використовувати. У нас (Вінниччина) для рибалки на переважній більшості водойм достатньо діапазону у 1-7 грам. Тому я купив собі KingFisher MicroJig 0,8-8g. і доволиний ним як слон!!!! :)
З твічем усе навпаки! Ту потрібен фастовий спінінг, баджано недовгий і з коротким держаком для зручності смикінгу :) . Таку палочку, на мій погляд, потрібно підбирати скоріше не за вагою воблерів, а співвідношенням габарити/упористість приманки. Так 4-грамова міношка нагружає палку набагато менше, ніж 4-грамовий фет (кренк)... Якщо ти потрусиш ультралайтові спініги з тестом до 5-6 грамів, то помітиш, що вони не фастові (хоч це і заявлено виробником) у тому сенсі, як ми розуміємо фаст (швидкий лад) у лайті... Лайтовий фаст - це кілочок, що майже ен гнеться, в УЛ фаст - порівняно м"який бланк. Візьми потруси УЛ модельку St.Croix Avid 6" - все зрозумієш ;) А виробник заявляє, що це фастова (швидкого ладу) паличка... Я наприклад купив собі дешевенке Шимано Катана в рості 165 см з тестом 2-8 (здається) грам. Замінив незручний рідний держак на коротенький (22 см) і КОМФОРТНО твічу міношки починаючи з Tsuribito Baby Minnow 30F і до Bassday Sugar Minnow 50S. У цьому типорозмірному діапазоні лежить переважна більшість УЛ-воблерів.

написав vova_tvix
...щодо нормальної катушки (1500-1600грн) то катушки http://ukostra.com.ua/product_18470.html була би досить нормальною і ексцеллер http://ukostra.com.ua/product_23711.html нормальний!

Зрозуміло, що Шимано Стелла та Дайва Екзіст набагато кращі (ДОРОЖЧІ) за наведені за ссилкою... Але чи є сенс ставити на дешевий (недорогий) спініг таку котуху? Не думаю...

Написав багато літер, але суть така: УНІВЕРСАЛЬНОГО спінінгу НЕ БУВАЄ!!!!!!!! Для КОМФОРТНОГО мікроджигу і КОМФОРТНОГО твічу мікровоблерів потрібні РІЗНІ спінінги. Як на мене, то краще взяти дві недорогі спеціальні палки...
Все написане ІМХО ;)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 22:35
буду цей сезон ловити такою палочкою як kingfisher уди 170см ростом, тест 1-6, вага палочки - 72 грамма :) (довго вибирав між уди, аіко маргаритою 1-5 і ультрою від бенакса, вибір зупинив на уди)
Поки що опробувана лише на декількох рибалках.. довольний як слон.. під всі мої критерії підійшла ідеально.. так я дуж прискіпливо ставлюсь до зборки, товщини, довжини, матеріалу ручки? закритий катушкотримач, товщина бланка, вага і т. д. З зловленого сама більша риба - окунець 480 грам :twisted: на такій палочці така рибка дає жару :drill: перегружав по приманках, тягав коряги навіть впав на бланк ліктем (сніг розтав і на болоті підслизнувся).. ціла.. :ok:
дальність кидка, зважаючи на малий діаметр вхідного кільця досить непогана (особисто мені хватає)
катужкотримач, кільця - фуджі... як вже писав палочка сподобалась.. подивимся як в сезоні покаже себе..
фото (з сайту виробника):

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
З нами з:
07 листопада 2009, 20:16
Повідомлень: 26

Дякував (ла): 48
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 24 березня 2010, 18:38
Я теж взяв цього прутику,інакше не назвеш(Kingfisheк "Уди") тоже відкидав ним зо три рибалки, вловив шнурка на грам 300, бомба, тіки катушку чекаю ще під нього!
найшов два маленьких мінуса:
-трохи забагато клею на кольцах (наждачка поможе)
-шорохуватий бланк(тоже рішається наждачкою)
а так притензій нема! :spin:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 24 березня 2010, 18:47
написав vova_tvix
найшов два маленьких мінуса:
-трохи забагато клею на кольцах (наждачка поможе)
-шорохуватий бланк(тоже рішається наждачкою)
а так притензій нема! :spin:

Кольца наждаком =-O :twisted: .
Була думка, що шорохуватий бланк походу трохи міцніший від шліфованого. Думаю не варто шліфувати. Воно і так нормально виглядає. Особисто зловив пару маленьких полосатих цією палочкою - шорохуватість бланка не заважала. :sun:

Сам вже так дивлюсь на цю палочку з думкою "хочу додатково мати і таку".
vova_tvix, яку катушку чекаєш для неї?
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 24 березня 2010, 19:45
лак на кільцях вже Кияни чи Харківяни пробували шліфувати - нічого не змінилось та стрій не впливає.... мож тобі якито такий попався.. в мене ніби зі слоєм лаку - гуд... не шліфований бланк теж влаштовує...


Активний дописувач
З нами з:
07 листопада 2009, 20:16
Повідомлень: 26

Дякував (ла): 48
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 24 березня 2010, 23:15
-маю просто ще два спіна інших фірм , то на них просто нитка залакована, а тут просто лаком залито(товстим слоєм). я його нечіпав, просто це мое імхо!

-на рахунок бланкак, то я його шліфанув, тому що при забросі, нитка коли злітае зі шпулі має форму спіралі, і може торкатися бланка! Последсвіє- завчасне кашлатання нитки!(моя думка) ну і на дотик як не як приемніше, а то ногті пиляти можна було

катушку на нього замовив зі штатів може і не найкращий вибір, але так ся стало! http://fish.shimano.com/publish/content ... _MgFB.html

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 5 з 31 [ 455 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron