Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 13 повідомлень ]
Ловля в проводку на річці Серет в Гідропарку

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 24 жовтня 2013, 17:18
хто займається такою ловлею, давайте поговоримо тут, мене цікавить цей вид риболовлі, можливо і ще багато людей. Коли йду по Гідропарку від зверинця до дамби бачу багато рибалок, які мають досвід і можуть порадити багато. Яке уділіще треба, яка оснастка, леска, поплавок, відгрузка, в інтернеті багато написано про цей вид риболовлі на звичайних річках і проточних озерах, але наш Серет зовсім інакше! і тим більше в межах міста, річка зарегульована, течія то сильна, то слабка, рівень води і її прозорість, в залежності від пори року різна.


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 24 вересня 2014, 22:43
Доброго часу доби всім, чиє серце належить поплавцевій ловлі. Можна було б, звичайно, написати, хоча хотів би спочатку дізнатись, чи дане питання є актуальним для його автора: минув майже рік, як воно було сформульовано. Втім, тема, як на мене, дуже цікава - р.Серет є дійсно цікавою і специфічною річкою, особливо - його акваторія в межах Тернополя...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 25 вересня 2014, 09:09
актуальне, тут задавав запитання, але ніхто не відповідав.


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 25 вересня 2014, 20:00
Натякаючи на те, що р. Серет в межах міста дуже цікаві, мав на увазі в першу чергу, що ріка дуже мілка, хоча частина ділянки від підвісного до шлюзного моста є глибшою з середньою глибиною бл. 1- 1.2 м. Звичайно, що рибалити на таких глибинах не так просто, як видається з першого погляду. Дуже часто спостерігаю знайому картину, коли штормить на Тернопільському ставі і частина рибалок, яких називаю зальотними, пробує реалізувати себе на річці. 90% з них не маючи відповідних снастей і навичок, звісно, повертається ні з чим. І це не дивно.
Практика показує, що найбільш уловистою снастю є т. зв. болонська. Карбонове вудлище 3 - 4 м, інерційна котушка із запасом волосіні 25-30 м, поплавець - 1-3 г, волосінь - 0.01 - 0.14 мм, гачок - №№16-22 в залежності від наживки, яку використовуєте. Як ви проведете свою оснастку у товщі води залежить від вашої майстерності, але успіху не буде, якщо це буде просто вільний проплив. Є кілька методів проведення, на яких, якщо вас цікавить, можу зупинитися окремо.
Мушу зауважити, що найтиповішими помилками ловців, які призводять до повного фіаско є невірний вибір місця рибальства і час рибальства. Пошук рибних стоянок це - достатньо розлога тема, а ось про час рибальства мушу сказати таке. Успіху не буде, якщо рибалите на відкритій т. зв. сонячній акваторії, тим паче - не невеликій дистанції. Найкраще обирати тінисті ділянки і похмурі дні із північно-західним напрямком вітру, який відповідає розі вітрів. Звичайно, що сказане не стосується осіннього і зимового рибальства, яке має свої особливості.
За це повідомлення автора GOR1 подякували: 2
Сірий (26 вересня 2014, 08:21), ЩукарьJ (26 вересня 2014, 07:54)
Востаннє редагувалось GOR1 в 26 вересня 2014, 16:06, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2014, 08:24
GOR1 Читаю як оповідання! Дуже гарно написано. Чекаю продовження.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2014, 08:50
тема насправді цікава, чому ніхто не обговорював таке раніше , я не знаю. В Гідропарку багато рибалок на р.Серет, запитав тут, ніхто не відповідав, пішов на річку, там щось подивився, там щось запитав, в інтернеті багато інфи з цього приводу, але багато не підходить для наших умов ловлі. я ловлю на ділянці від дамби Тернопільського ставу до мосту біля колишнього цегольного.


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2014, 13:29
Окрім болонської снасті на річці можна з успіхом рибалити махової вудкою. Снасть має бути дуже тонкою, акуратною, "інтелигентною", назвати можна по-різному. Карбонове вудлище 5-6 м, поплавець - обтічної форми 0.5-1.5 г, приміром, типу веретено (довгий кіль), волосінь - 0.01 мм (повідець - 0.08 мм), гачок №№16-20. в залежності від приманки, яку використовуєте, з гострим жалом і мініатюрною борідкою. Приманку проводимо на 3-5 см від дна методом короткочасного або ж постійного гальмування. Зараз осінь, можна пробувати на опариша, хоча переважна більшість аборигенів віддає перевагу хлібному м'якушу.
Взагалі, риболовля на зарегульованих річках типу Серета динамічна, дуже цікава, навіть з тієї точки зору, що часто коливається рівень ріки, що суттєво впливає на активність рибної братії. Особисто я початок кожної риболовлі присв'ячую питанню рівня, визначаю який він був напередодні. Це - як, пічка, від якої доводиться танцювати. Не врахувавши його і не визначившись із динамікою, ніколи не знайдеш рибних косяків, та й, зрештою, не спрогнозуєш степінь їхньої активності. Все це безпосередньо впливає на тактиву ловлі, техніку проведення оснастки, врешті-решт, на кінцевий результат. Для тих ловців, хто почуває себе у подібних аспектах невпевнено, наголошу: якщо певний час ви не провідували Серет, не бійтесь поспілкуватись із тими, хто робить це щодня. Для себе ви дізнаєтесь багато нового. В усякому разі, особисто я нікому не відмовляю у спілкуванні, більше того - покажу, розкажу, продемонструю. Єдине, чого не можу терпіти, так це - коли до мене наближаються дуже близько під час риболовлі. Всім порушникам рибальського етикету говорю одне і те ж: риба є всюди, де є вода, відкрийте ширше очі. Взагалі, панове поплавчаники, до вас велике прохання: будьте на водоймі взаємно ввічливими, поважайте один одного, "не рубайте з плеча", краще перепитайте...
Взагалі річка, як мати: її треба любити, часто провідувати, жаліти, перейматися її здоров'ям, словом - бути її достойними синами. А ще - брати стільки, скільки зможете з'їсти і не більше, вчиняти так, як робили наші пращури...
Востаннє редагувалось GOR1 в 26 вересня 2014, 15:27, всього редагувалось 2 разів.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2014, 15:00
з приводу ловлі в проводку на махову, читаю вже більше року, в журналі "Світ рибалки" статті пана Олійника, він з Тернополя, там якраз описується ловля на таку снасть в межах від дамби до зверинця в Гідропарку, багато що з відти узнав і навчився.


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2014, 15:43
Як автор, дякую Вам за те, що, що моя праця була не марною... Можете ще почитати щомісячну газету "Полювання і риболовля": продається на лотку у тц Родина (Сільпо) у першій декаді місяця...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2014, 18:46
метод викладання інформації відразу здався знайомим, перелистав статті, схожість 99% , а тут от воно як :) справді було цікаво і багато корисного є там! конечно є запитання, тепер знаю де їх задати :)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2014, 19:11
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2014, 19:16
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 02 жовтня 2014, 19:50
Продовжується жирування мирної риби, у т.ч. і на р.Серет районі гідропарку . По сьогоднішній риболовлі мушу сказати, що риба активно жирує, погода - по-класичному рибна: похмуро, тиск стабільно низький, але не дощовий, що дає рибі певну свободу. Сьогодні рибалив глухою снастю 0.5 г метрів за 10-12 вище пішохідного моста. Приманка та ж - білий хліб 3-денної давності. Фішка цієї цієї приманки полягає в тому, що в руках цей хліб розпадається, хоча на гачку тримається 1-2 проводки, легко дигустується. Супер легка оснастка дає можливість гачку з приманкою повільно опускатися у товщі води. Після затискання хлібний шматочок перетворюється на плоску "монетку", яка прямуючи до дна, "грає" на течії, що додатково приваблює рибу. Буває, вона хапає хлібчик на ходу, інколи активно його атакує за течією, що трапляється на практиці дуже рідко. Риболовлею задоволений, так як добре відпрацював техніку проведення, адже риба у риболовлі не головне. Чи не так панове-поплавчаники?

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 13 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron