Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
Рибальський етикет

Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2014, 09:18
Проходячи мимо удачливого рибалки, який щойно висмикнув із річкових глибин чергову плотву, так і хочеться скласти йому компанію: нічого крамольного тут немає, риби вистачить на всіх. Щоб не заважати сусідові, можна зупинитись, приміром, метрів на 10 вище по течії, а можна наблизитись впритул...
Практика свідчить, що частина ловців, зокрема поплавчаників, абсолютно не обізнані з рибальським етикетом, звідси - непорозуміння, які виникають між рибалками-сусідами. Що таке ж рибальський етикет?
У моєму розумінні це - певний кодекс правил, який регулює етичні, технічні та інші взаємовідносини безпосередньо на водоймі між учасниками рибальського процесу. Звичайно, ці правила в Україні є неписаними, ні в одному документі не зафіксованими, тому вимагати їх виконання, власне, не має жодної підстави. Так, панове, але, кожний ловець наділений сумлінням, а це, як на мене, найкращий регулятор.
Тим не менш, рибалячи у Тернополі на Сереті , не раз мав можливість упевнитись, що у декого цей внутрішній регулятор давав серйозні збої.
Типовою і серйозною помилкою, яку допускають рибалки, наражаючи себе на конфлікт, це скорочення дистанції лову. Серйозні порушники наближаються настільки близько, що "вклинюються" і "вкорочують" доріжку проведення сусідові, який мало того, що прийшов раніше від свого "візаві", підгодував рибу, і, звісно, не розраховував на подібне хамство. Часто аргументація, "кому закон, як дишло" залізна: я ж не закидаю на твій поплавець свою снасть, які до мене можуть бути претензії? А те, що рибний лузер обрав "точку стояння" саме напроти твоєї "уловистої місцини", його не хвилює. Тема набирає актуальності особливо восени, коли вода стає дедалі прозорішою. На мінімальних глибинах у 1-1.2 м риба все чудово бачить, стає доволі обережною і потрібно прикласти неймовірних зусиль, аби не "зіпсувати кашу". А ваша думка яка з цього приводу?
За це повідомлення автора GOR1 подякували:
Rivs2010 (28 вересня 2014, 13:49)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2014, 09:50
Аналогічна. Вчора плавали в Івачеві, лодок море.... Стали на середині, біля нас в радіусі 100 метрів немає нікого. Ловим... Тут два "Рибака - спінінгіста" пливуть тупо на нас, я кидаю в їхню сторону 10 хвилин, вони це бачать і тупо пливуть. Наближаючись до нас на метрів десять говорю: чюваки, я кидаю в вашу сторону, обливіть на 20 метрів дальше, принаймні на заброс. Те чудо з лодки мені відповідає тобі шо, озера мало? Озера мені не мало, я розумію коли купа лодок одна на одній і потрібно якось переплисти... А тут пусто! І як з такими боротися - хрєн його знає... Таке...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2014, 19:43
... часом доходить до того, що ловлю себе на думці забагрити злісного сусіда :drill:
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль
За це повідомлення автора sagittarius79 подякували:
Rivs2010 (28 вересня 2014, 19:51)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 23:00
написав Хочячек
Аналогічна. Вчора плавали в Івачеві, лодок море.... Стали на середині, біля нас в радіусі 100 метрів немає нікого. Ловим... Тут два "Рибака - спінінгіста" пливуть тупо на нас, я кидаю в їхню сторону 10 хвилин, вони це бачать і тупо пливуть. Наближаючись до нас на метрів десять говорю: чюваки, я кидаю в вашу сторону, обливіть на 20 метрів дальше, принаймні на заброс. Те чудо з лодки мені відповідає тобі шо, озера мало? Озера мені не мало, я розумію коли купа лодок одна на одній і потрібно якось переплисти... А тут пусто! І як з такими боротися - хрєн його знає... Таке...

В цьому я тебе підтримую повністю, практично щоразу на риболовлі стикаюсь з таким явищем, або хамським пропливом через зону облову, або щойно зловив рибу, то тебе починають оточувати зі всіх сторін мало не закидаючи в мою лодку свої наживки, це дуже псує настрій і відпочинок вцілому, при чому переслідують часто одні й ті ж самі особи. Просто переконався, що в нас дійсно культура відсутня і повага до "собі подібних". Щось таке саме спостерігаю частенько на дорозі, оту ненависть до сусідньої машини, яка завжди заважає, чи не так їде, чи не так повернула, моментально реакція людей стає агресивною, супроводжуючись злісним і відбірним матом :\m/: , часто пиколуплею чи таким подібним.


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 30 вересня 2014, 06:35
хлопці,переходьте на джерки вагою мінімум 80грам і буде вам щастя,знаю з особистого досвіду ;)
вибачте за офтоп
За це повідомлення автора Patriot3163 подякували:
Rivs2010 (30 вересня 2014, 06:55)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron