Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
Ловля маховим вудлищем

Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2014, 21:11
Знаю, що маховиків у Тернополі чи області можна перерахувати на пальцях обох рук. Прикро, що надзвичайно цікавий і такий древній вид ловлі, з якого по-суті все почалося, не користується особливою популярністю. Щоб переконатися у цьому, достатньо пройтися набережною Тернопільського ставу чи то прогулятися стежками Тернопільського гідропарку, що межує із р.Серет: фідер, матч, болонки. Аналогічні відчуття переживаєш, коли провідуєш рибальські крамниці. Придбати хоча б бідненьке карбонове вудлище без кілець у Тернополі є проблемою. У кількох крамницях взагалі мені доводилось довго пояснювати продавцям що таке коннектор. У переважній кількості рибальських магазинів взагалі відсутні тонкі волосіні - 0.08, 0.1, 0.12 мм, глухі поплавці легше 1г, гачки №№18, 20, 22. Сумно...
Інколи, зустрівши "з переляку" на ставу міста власника глухої оснастки, тішуся, що побачив "брата по крові".
Знаю, що наш форум провідують рибалки з інших міст, зокрема, львів'яни, тому закликаю фанів махової вудки до єднання і спілкування. Пишіть якими снастями рибалите, діліться своїми напрацюваннями і досвідом. Гадаю, всім нам буде цікаво!
Для затравки пропоную вашій увазі кілька цікавих статей:

http://teamfisher.ru/articles/2014/08/04/975.html
http://teamfisher.ru/articles/2014/05/27/716.html
http://teamfisher.ru/articles/%D0%BF%D0 ... 18/57.html
За це повідомлення автора GOR1 подякували:
Rivs2010 (29 вересня 2014, 17:47)


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 30 вересня 2014, 16:58
Хтось читав статтю Олексія Дьяченка про уклію за посиланням, які я виклав у першому пості?
Якщо читали, то яка ваша думка? А то складається враження, що на форумі у нас зібрались виключно фани хижої і товарної риби - карп'ятники з карасятниками.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 30 вересня 2014, 17:14
Ігор, так не кажи, є час-читають і дають відповідь, тут рибалки різного напряму ловлі є, терпіння головне :) я от написав тему про проводку рік тому, відповіли майже через рік :)


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 02 жовтня 2014, 07:54
Якби я раніше натрапив на цей сайт, звичайно, я б відреагував оперативно. Просто тих, хто рибалить на махову вудку мізер - це зрозуміло. Тим не менш спеціально для них посилання:

http://teamfisher.ru/articles/%D0%BF%D0 ... 18/59.html


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 23 вересня 2015, 22:48
Інформація для тих, хто рибалить маховим вудлищем.
Класичною схемою відвантаження поплавця є гірлянда - система важків однакової вантажопідйомності, розташованих на однаковій відстані один від одного (від підпаска до поплавця). Як правило, використовую поплавці обтічної форми вагою 1-1.5 г. Зрозуміло, що в такій легкій і акуратній снасті використовувати грубу волосінь, приміром, товще 1.4 мм не має жодного сенсу. Часто, коли коли риба не активна, доводиться додатково полегшувати оснастку - основна волосінь - 0.12 мм, повідець - 0.1 мм. Той, хто хоча б разок наживляв дрібки свинцю на тонку волосінь, знає, що у цьому надзвичайно відповідальному процесі є один великий "мінус": жилка травмується, при цьому змінюється її поперечне січення. Словом - послаблюється її надійність. Піднімаєш "на вазі" плотву 200 - 300 г волосінь візьми і лусни! Рветься, як правило, на вузлі гачка повідець або ж - основна волосінь у точці кріплення важків. Вихід один - на ділянці розташування свинцевих кульок робити вставку із товщої волосіні. Що я зробив сьогодні. До основної жилки 0.12 мм зробив метрову вставку 0.14 мм.
Тим, хто не зовсім розуміє, якого милого цей занудний дядько так довго товчеться із цією гірляндою, скажу. Справа у тому, що вищезгадана гірлянда при повному масі вудлищем, коли волосінь і вудлище витягуються в одну лінію, забезпечує плавне опускання приманки у товщі води, що додатково "заводить" і приваблює мирну рибу. Тобто, по-суті, саме закидання є, власне, проведенням оснастки у вертикальній площині. У цьому сенсі мах у порівнянні із матчем чи болонкою має певну перевагу. Долучайтеся!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron