Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]
Уловисті поплавчані місцини

Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 19:22
Поклавши руку на серце, ділимося своїми секретами.
На початок - кілька слів про сьогоднішню риболовлю. Не так давно повернувся з Тернопільського ставу. Рибалив на півдорозі між стоянкою яхти Стаса і "горбатим" містком. Отже, час рибальства - 18 - 19 год, дистанція лову - 8.5-9 м, глибина "точки" лову - 2.5 м, глибина рибальства - бл. 2 м, насадка - білий вчорашній хліб, графік лову - 3-4 хв. і мірна плотиця на гачку.
Снасті мають бути дуже чутливими і акуратними. Напочатку риболовлі втратив грамову оснастку, поставив вдвічі легшу: справа пішла значно краще. Наголошу: не варто поспішати з підсіканням, а працювати на паузі. Єдине, що заважало, так це сонце: косі промені буквально "виймали" очі, так що закидати довелося мало не не під кутом 45 град, рятуючись від бліків. Тим, хто захоче повторити подвиг, раджу взяти з собою поляризаційні окуляри. І ще одне, на чому хотів би акцентувати вашу увагу. Плотва була активною, поки світило сонце. Зайшло світило - і клювання як рукою зняло. Ось така видалася риболовля: ні більше - ні менше. То ж чекатиму ваших історій. Щасти!
Востаннє редагувалось GOR1 в 02 жовтня 2014, 11:06, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 19:45
в мене схоже ,було ну не сьогодні, хробак, мотиль, опариш, все в дупу, беру з собою пару кусків хлібчика і білого та чорного завжди, щоб каченят підгодувати на річці чи даже якщо самому перекусити, як затримаюсь і хробачок просинається :) думаю, хз, що буде, але було нормально, ні на що інше брати не хотіла рибка, чому так ? не знаю, але було таке пару разів


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 19:48
Почну з місця де ловлю на островку Чайка там де колись стояв фонтан світящийся Години від 7:00 до 15:00 ! Основна жилка діаметром 0,18 поводки від 0,8 до 0,12 ! Наживка опариш або мотиль ! Відстань метрів 10-12 . Глибина 1-1,5м ! Поплавок 1,5 грама з коротенькою антеною десь 4 см ! Гачки OWNER CHINTA (50340) діаметру 0.33 16-го розміру ! Особливості лову : Бажано використовувати прикормку яка пилиться або робить хмарку з прикормки і повільно падає на дно використовую переважно Megamix універсал . При переставанні покльовок періодично підтягую жилку з паузами 5-10 секунд поки не спокушу плотвичку(верховодку, червінку) деколи проскакує карасик !
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 20:13
прикормку яка пилиться або хмарку робить роблю так, в звичайну магазину прикормку добавляю грам 50 сухого молока і перемеленої кокосової стружки в пиль пакетик, вона в магазинах продається для тортиків всіляких , одне робить хмарку, а друге вспливає, додає облако, головне кокоску на пиль перемолоти.


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 20:41
Rivs2010, рибалите, звичайно, з котушкою. А не пробували на осінь укомплектувати снасть волосінню 0.12 мм (повідець 0.1 мм): як на мене, надто велика різниця між основною і повідцем. А повідець з цього приводу не перекручується? Якщо "полегшити" волосінь, гадаю, результати покращаться.

А tedden-у на предмет хлібчика скажу наступне. Існує теорія, яка говорить про те, що штучна приманка, яку найчастіше "заряджають" на гачок ловці, виробляє в риби ефект звикання. Адже на хліб не тільки рибалять, а й хлібом підгодовують. Не секрет, що розжована хлібна скоринка виступає у якості чудової підгодівельної суміші. Якщо придивитись до вкинутого у воду рідкого хліба, що розноситься течією річки, то там можна побачити різні фракції: і пилуваті (тонкодисперсні), що приваблюють в першу чергу уклію і плотву, є там і більші шматочки, що падають на дно і є чудовою здобиччю для плоскирки і підлящика з карасем та іншими донним рибам. Те, що на річці не бере на мотиля зрозуміло. Очевидно, варто задати собі запитання: чи багато мотиля, як природнього корму зараз залишилось у Сереті. За моїми спостереженями останніх років 8-10, як у ріці значно поменшало кормових водоростей, багатих у літню пору і на нитчатку, і на мотиль, і на жучка. Корму обмаль, звідси - мирна риба слабо росте. Додайте до цього екологію і браконьєрів і вам стане зрозуміло, чому піймати мірну плотицю на Сереті стало серйозною проблемою. Це не мої видумки: це підтвердить кожен абориген-поплавчаник. Цьогорічний сезон тому яскраве свідчення.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 20:48
можливо так, але факт є фактом!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 20:51
GOR1 Можливо і спробував би, але чомусь привик до своєї оснастки і нехочеться ніц міняти ! Доречі поводок не перекручується !
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 20:55
Rivs2010 я реально пробува таке, жилка 0,12-0,14 поводок 0,1-0,08 течія менше впливає, і покльовок більше, але при зацепах гачок втрачається, бо поводок тоненький


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 20:59
Просто для мене то занадто тендітна оснастка для мене !
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2014, 21:04
тендітна, то да, але можна позмагатись з рибкою :)


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 02 жовтня 2014, 08:18
Ясно, що комплектувати оснастку тонкою волосінню - свідомо створювати собі труднощі: заплутування, вузли, обриви. Я вже не говорю про втрачений час і можливості, додаткові витрати і зіпсований настрій. Втім, як би там не було, воно того варто. У мене взагалі поплавець відвантажений гірляндою дробинок. Уявляєте, який це ризик, коли оснастка "вистрілює" при підсіканні. Хоча у мене такого не траплялось. А ось у мого знайомого - буває. Не варто прикладати особливу силу при підсіканні: краще це робити однією вершинкою і коротко, сучасні гачки достатньо гострі. Звичайно, коли рибалиш на ріці, ти не застрахований від донних зачепів, та й і повітряний можна "зловити". Особисто у мене, якщо трапляється донний зечеп, я достатньо швидко і безболісно його ліквідовую: опускаю вудлище паралельно водному зеркалу і працюю короткими ривками "за течією", роботи на хвилину - півтори. Головне, що результат феноменальний - у 90-95% випадків зберігаю повністю оснастку. Приміром, цього сезону обривів на Сереті не мав взагалі. Справитись з повітряним зачепом не так просто, хоча і тут з роками я напрацював відповідний досвід. Кому цікаво - можу окремо відповісти.
І ще одне. У минулому сезоні придбав чарівну ручку, яка з одного боку має екстрактор, а з іншого - металевий конус, яким можна розширювати петлі, рятуючи повідець від вузлів.
Востаннє редагувалось GOR1 в 26 березня 2016, 22:18, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 26 березня 2016, 20:56
Сьогодні 26.03.16р. по-суті відкрив новий сезон. Рибалив на Тернопільському ставі. метрів 50 від впадіння р. Рудка в сторону пивзаводу. Стояли поблизу фідеристи і матчевики. Пишу стояли, бо не бачив, щоб хтось ловив.
Снасті - "махалка" FAVORITE 6м, волосінь - 0.1 мм, поплавець - типу веретено 1г. Рубіж ловлі - бл 10м. Починав з 1.5 м глибини: чіплялася невеличка плотичка і плоскирка. Збільшив до 1.8м - справа пішла: мірна плотва, приємно в руку взяти. Клювання дуже обережне, плавно втягне і тримає. У вітряну погоду у мене навряд чи номер пройшов.
Не розумію, чесно кажучи, я матчевиків. Якого милого кидати на 20м і придивлятись до поплавця, якщо можна кинути "махалкою" на 10м, попередньо підгодувавши активну зону. Отримав велике задоволення від риболовлі. Мало не забув. Рибалив на хлібний м'якуш, періодично підкидаючи на поплавець рідкий хліб. Наскільки встиг помітити, всі решта рибалили переважно на опариша і мотиля. В "прольоті" сьогодні були і "кивочники". Ось таки пироги!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 26 березня 2016, 21:38
Не розумію, чесно кажучи, я матчевиків. Якого милого кидати на 20м і придивлятись до поплавця, якщо можна кинути "махалкою" на 10м, попередньо підгодувавши активну зону.

матчевики бувають різні, є "правильні", які використовують матч і все подібне, "дальній заброс" з вудкою з кільцями, то інакше.

а взагалі, махом на нашому ставі, можна робити чудеса, при умові, що не просто кидаеш там де бачиш, я на "Чайці" не раз успішно ловив махом п'ятіркою, бо вона легенька і компактна, на довший не розжився.


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 26 березня 2016, 22:16
Вітаю, tedden!
А ви де зараз рибалите? Поділіться своїми секретами.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 26 березня 2016, 22:58
секретів немаю, коли є можливість, рибалю або на ставі, або в Гідропарку.
зараз, якщо сам, то переважно спін або літня мормишка, з дитиною - то мах або спін. ультра.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron