Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
Допоможіть з вибором поплавочної снасті.

Новенький
З нами з:
03 січня 2015, 19:02
Повідомлень: 2
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 03 січня 2015, 19:08
Доброго дня всім любителям риболовлі, хотів попросити пораду на рахунок купівлі поплавочної вудочки з повною оснасткою, призначена вона для ловлі на стоячій воді (ставки, озера), з дистанцією ловлі 5-15 метрів (залежно від ситуації), розрахована на рибу до кілограма, півтора (ну приблизно), в основному на підлящика, карася, невеликих карпиків. Якими характеристиками така вудочка має володіти? Я приблизно так думаю:
Довжина 3.5-4.5 м, напевно штекерна а не телескоп, вони вроді надійніші і легші.
Жилка 1.18-0.2, поводок 0.13-0.15, на рахунок поплавка не знаю ( напевно візьму 2-3 різної грузопідйомності лля різного вітру ідальності закидуваня.
Підкажіть чи все правильно? Ваші поради.
ПС. В основному буду ловити на тернопільському ставі і в Колодіївці.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 03 січня 2015, 21:21
дежавю якесь, думав вже досвяткувався, а воно от як :)


Новенький
З нами з:
08 січня 2015, 11:11
Повідомлень: 1
Звідки: г. Ровно
Дякував (ла): 0
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 10 січня 2015, 22:59
написав Shubbit
Доброго дня всім любителям риболовлі, хотів попросити пораду на рахунок купівлі поплавочної вудочки ...
Довжина 3.5-4.5 м, напевно штекерна а не телескоп, вони вроді надійніші і легші.

Думаю речь идет о матчевой удочке , тогда посоветую бланк длиной 4,2 метра с тестом 8-20 грамм . Такие параметры оптимальны для большинства условий ловли .
Леску на основе я так же предпочитаю от 0,18 и более , но специальную матчевую ( смотри фото) . Такую легче " загнать " под воду и она меньше путается .
На поводок диаметра лески в 0,12 - 0,13 вполне будет достаточно . Главное , чтобы она была качественная .
Для матчевой ловли я использую поплавки типа Waggler с грузоподъемностью от 8 грамм и более , чаще 12 грамм , но иногда и 25 маловато ( дальняя дистанция в сильный ветер ) .
Вот мой небольшой отчет о ловле матчем:
http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic.php?f=32&t=417
Зображення

cea9f903edea.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора chinta подякували:
Mykola STARyy (12 січня 2015, 22:30)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2015, 06:20
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 05 вересня 2015, 10:23
Гадаю, що з дистанції лову 5-15 м, окрім матча, можна скористатися маховим вудлищем. Не потрібно тратитись на котушку, та й снасть є більш керована. Фішка полягає у тому, що ви зможете прицільно покласти оснастку над п'ятном підгодівельної суміші. Звичайно, хороші "махалки" (5-8 м) Вам обійдуться недешево. Але після того, як таке вудлище трохи потримаєш в руках, розлучатися з ним не хочеться. Рекомендую італійців - Maver, Trabucco ін.
Окрім того, як і болонська снасть, "махалка" незамінима на малій річці, приміром, Сереті. Словом - снасть універсальна і якщо трохи попрацювати над собою (підчитати теорію, освоїти різні техніки проведення і вірно примінити свої знання на практиці), можна без проблем "взувати" ( у т.ч на змаганнях), як матчевиків, болоночників, і заодно - фідерників.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
12 березня 2010, 23:15
Повідомлень: 33

Дякував (ла): 38
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 11 січня 2016, 21:57
Панове поплавочники,моъ вітання з Різдвом Христовим,підбираю собі махове вудлище,може хтось користуэться таким golden catch trailblazer коштуэ в межах 700грн,розумію що не мавер,але..За хантера багато відгуків читав,але всеж рішив не брати,якщо хтось маэ в свому арсеналі таке вудлище ,поділіться враженнями.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: