Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ]
Перловиця

Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 08 червня 2016, 18:55
Хочу поділитись своїм першим досвідом ловлі білої риби на таку екзотичну наживку, як м"ясо дрейсени. Екзотична вона, як виявилось, тільки для мене)))) бо, за словами рибаків-старожилів, на дрейсену в Тернополі ловили ще до проходу земснаряду, і була вона ледь не найпопулярнішою наживкою в той час.
Отже для рибалки знадобиться м"ясо ракушки, яку часом називають "мідія" або "устриця" - по-науковому дрейсена. Потрібна саме та маленька ракушка, якої повно в прибережні зоні, переважно на камінцях. Часом їх ще можна "виловити" на поплавчанку, причому цілу колонію з 5-7шт. Дрейсена вскривається (просто руками) і те, що знаходиться в середині насаджується на гачок - 2-3шт малих, або 1 велика, жало гачка можна не ховати, та й, власне, зробити це майже неможливо - м"ясо ракушки схоже на драглі.
От що було зловлено сьогодні на цю незвичайну наживку: плотва-густера (біля20шт), декілька підлящиків, дзеркальний Надал грам на 300 (відпущений підростати), линок на 500 гр. і п"ятисотграмовий карась. Ловив з грунта, прикормка - макуха+перловка+горохова мука, стартовий закорм 5 "апельсинів" + 1 кожних півтори години. Отаке...

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора ternopil подякували:
Віталій (23 червня 2016, 15:50)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 08 червня 2016, 20:01
на неї завжди ловили, рибка вся жалує її, треба просто їй подати без ракушек, а от де є колонії дрейсени, там є і риба, на фідер завжди, тільки намацав грузом маркерним, з рибою буду.
доречі, не завжди вона є на свалах, буває і на рівній поверхні дна, чому так хз,
на морі, коли був, то на неї і ловив тільки, креветки самі їли :)
малим був, то збирали перловицю, великі ракушки, на кострі смажили і їли. файний делікатесіус був.


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 08 червня 2016, 20:10
Я от думаю, чи буде клювати на мідії морожені? В неті вичитав, що таке можливо.
А дрейсени повно на озері на камінцях, якими укріпили берег від Максиму в сторону пивзаводу. На глибині 2-3 см. дно просто всіяне пустими шкаралупами.
До речі, лин і карась взяли після того, як я добавив до прикормки жменю потовчених дрейсен.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 08 червня 2016, 20:34
на морожені буде клювати, перевірено! в них запах сильніше ніж у ракушек, ловив в нас на ставі на мідії морожені і креветки, купляв в магазі очищені і те і те, зимою і літом нормально.
зимою клав їх біля себе, в кишеню, щоб прогрілись, літом темпріча сама таке зробе, але щоб не затухли.
купляв на Лотосі, що на старій Ватрі, грам по 250-300, ціна не велика, а вистачає надовго. але це для насадки, а не в прикорм. в прикормку звичайну дрейсену чи перловицю, беру на рибалку, таку штуку, щоб горіхи колоти.
За це повідомлення автора tedden подякували:
ternopil (08 червня 2016, 20:42)


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 08 червня 2016, 20:43
Ну всьо, завтра чухаю на базар за мідіями)) Думаю для початку грам 100 вистачить. Їх цілими насаджувати?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 08 червня 2016, 21:57
я різав вдома ножем, лезом можна теж, на рибалці ніж має бути завжди, там підкоригуеш, жало лишаю відкритим, так само, як при ловлі на опариш.
ціла буде завелика :)
За це повідомлення автора tedden подякували:
ternopil (09 червня 2016, 13:12)


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 11 червня 2016, 08:34
Пробував ловити на мідії. В принципі клює, але трохи гірше, чим на дрейсену. Бере не так активно, часто теребить і кидає + мідію важко насадити невеликим шматком - на відміну від дрейсени вона крихка. За втра спробую ловити на креветку, як замінник ракової шийки.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 13 червня 2016, 18:54
магазинні мідії на вагу і креветки часто бувають переморожені, 2-3-4 рази розморожували і знову морозили, крихкість за того. хоч на креветках, то майже взагалі не видно.
я купляв в вакуумі і вагові. вакуумні краще. хоча і вагові бувають нормальні, як попадеш.
а як успіхи зараз на креветку ?


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 13 червня 2016, 20:47
Вчора пробував на креветку, результат нульовий - жодної покльовки. На дрейсену виловив десяток плотвиць, окунця і підлящика на 760 гр., решту креветок з"ів сам. Зараз намагаюсь вияснити скільки дрейсену можна зберігати поза водоймою. Тримаю в банці з озерною водою, в холодильнику....


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 17 липня 2016, 09:24
Дрейсена рулить - вчора насмикав з півтора кіла густери, плотви і червінки. Знайомий прийшов десь в 10 годині і через 10 хв. витягнув коропця на 1450гр.
До речі, на дрейсену теж існують норми вилову - не більше 8кг. Де б її стільки набрати))

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron