Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 28 повідомлень ]
на ставі із маховою вудкою

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 22 липня 2016, 20:02
а що скажете Ігор про мах new hunter? він правда жорсткий трохи, але більш менш доступний по ціні.


Новенький
З нами з:
27 червня 2016, 22:07
Повідомлень: 14
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 22 липня 2016, 21:21
Три роки тому я загітував свого зайомого Василя перейти на мах. У магазині на Шептицького замовив йому 6 м-ку за 240 грн. Так от, за цей період він умудрився двічі зламати вершинку. Я, правда, йому подарував на День Варення нову за 48 грн. Дійсно, NH трохи жорстковата, скажімо, у порівнянні із моєю Favorite: карбон невисокої модульності, якщо можна так висловитися. В усякому разі, маховій паличі потрібний спеціальний сервіс: акуратно з нею поводитися , зберігати у "комфортному" чохлі, час від часу протирати вологою гачіркою і т.п. Тоді вона послужить. Часто ми про це забуваємо, чим собі тільки шкодимо.
Якщо ще не придбали "махалку" - купляйте і ви відчуєте справжню насолоду від риболовлі, особливо на ріці, де на відміну від ставку, є можливість поексперементувати із проведенням. Часто-густо наскільки ви креативите у проведенні і залежить результат риболовлі. В двох словах цьому не навчиш, а щоб самому напрацювати власний досвід, рахую, потрібно щільно порибалити хоча б кілька років.


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 02 серпня 2016, 23:24
написав tedden
а що скажете Ігор про мах new hunter? він правда жорсткий трохи, але більш менш доступний по ціні.

Оскільки останнім часом начитався порад від професіоналів махової ловлі, дозволю собі дати невеличку пораду: основна перевага махової вудочки перед матчем (болонкою на стояку) - це можливість використання надтонкої оснастки. Відповідно вудлище повинно бути строєм нижче "швидкого". Тримав в руках Нью Хантер - не сподобався надто "швидкий" стрій, тонкі поводки (0.06-0.08) буде рвати полюбе. Ідеал - вудлище середнього строю з привитим хлистом. Поки що не визначився з виробником, але ціна коливається в межах 700-1200 грн., що, як на мене, є цілком прийнятним в сьогоднішніх реаліях. Хоча, якщо будете ловити літом з відповідною оснасткою, то, думаю, що стрій вудлища не так важливий.
ПС заходив на ринок до знайомих, що торгують снастями - повно поламаних Нью Хантерів на ремонт....


Новенький
З нами з:
27 червня 2016, 22:07
Повідомлень: 14
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 03 серпня 2016, 10:29
Це добре, що ви теоретично обізнані. Втім, коли почнете рибалити, зрозумієте, що волосінь 0.06-0.09 мм абсолютно непрактична. Приміром, донний зачеп на ріці: що робити. Є ціла система, як "позбутися" корча, але не тоді, колив у тебе основна волосінь 0.08 мм. Друге. Плотвичка чи плоскирка більше, ніж 150-200 г. це вже навантаженя: і на вершинку і на волосінь. Обривається, як правило, на вузлі, яким в'яжете гачок або ж на несанкціонованому вузлі, який утворився на повідцеві. Нюансів дуже багато і всі вони, як безцінний багаж, накопичаться, коли порибалите хоча б 2-3 роки. Поняття "Мах" і "підсак" із довгою ручкою - просто нероздільні!
Якщо маєте трохи більше грошей, а ніж на nh, можна трохи повимахуватися. Я б зробив ти саме.


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 03 серпня 2016, 23:44
Тонкі оснастки використовую тільки по холодній воді, і, повірте, вони варті того. Тим більше, що мова йшла не про основу, а про поводки. Купувати мах довше 5м. не бачу сенсу, для більш дальнього забросу існує матч, або, на крайняк, болонка. Мах на проводці - взагалі нонсенс, поки що нічого кращого за болонку не придумали. Все сказане ІМХО.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2016, 18:07
написав ternopil
Мах на проводці - взагалі нонсенс, поки що нічого кращого за болонку не придумали. Все сказане ІМХО.


дивлячись які умови ловлі, наприклад пробував мах у нас на Гідропарку на річці, звісно при нормальній воді, весна, річка схожа на себе, а не як тепер на болотце :)
ловив 5 м., якщо прикормити трохи і старатись не шуміти, то результат гарний, при правильному підході, мені подобається тим, що мобільно все, проводка іде метрів 10-15, можна пару кроків зробити ще, якщо треба, але якщо прикормочне пятно метрів зо 5, того вистачає. для річки в гідропарку вистачає, якщо умови ловлі інші, глибина, ловля з лодки і все таке інше, то згідний, тоді болонка рулить. мені подобається мах тим, що мінімум треба спорядження і своєю мобільністю.


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 06 серпня 2016, 11:49
Тому і використовую болонку на проводці, бо мах обмежує риболова в маневреності. В гідропарку не раз спостерігав, що риба (особливо клень і крупна плотва) бере в дальному відпуску (20-30м), зробити таку проводку махом неможливо. Та й виводити кілограмову плотву махом на течіі - сумнівне задоволення. Можна, звісно, тягати з собою болонку і набір махів різної довжини, але навіщо?


Новенький
З нами з:
27 червня 2016, 22:07
Повідомлень: 14
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 07 серпня 2016, 10:10
1. Порадьте, б-л, де в гідропарку можна вполювати кілограмову плотву - буду вельми вдячний.
2. Вступати в дискусію типу: мах чи болонка, що крутіше - не збираюсь, не має сенсу.
3. Із 5-метрових паличок я би взяв STELTH від MAVER - хороше вудлище із "китовим вусом".
Востаннє редагувалось GOR3 в 07 серпня 2016, 13:01, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 07 серпня 2016, 12:21
1. На відрізку від дамби до "п"яного" мосту, блище до мосту. Найбільша виловлена особисто плотва важила 1100 гр. Ловив на траву, на хліб такі екземпляри попадаються вкрай рідко.
2. Сперечатися дійсно немає сенсу хоча б через те, що дані вудлища мають геть різну специфіку використання. Якщо комусь легше забивати цвяхи плоскогубцями - прапор йому в руки, не маю нічого проти.
3. Недавно тряс саме таку, мабуть візьму.


Новенький
З нами з:
27 червня 2016, 22:07
Повідомлень: 14
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 19 серпня 2016, 22:50
Інколи, коли під рукою відсутній молоток, і пласкогубці не завадять. А цьогоріч на Сереті в проводку особливо не порибалиш. Хоча на згаданій місцині на півдонку там ловиться непганий карась, іноді короп і навіть - линок. Краще, звичайно, коли стоїш від 46-го.
Востаннє редагувалось GOR3 в 04 вересня 2016, 06:26, всього редагувалось 2 разів.

Новенький
З нами з:
27 червня 2016, 22:07
Повідомлень: 14
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 04 вересня 2016, 06:24
Вчора рибалив на ставі в райноні шлюзного моста. Один "спортсмен" із спінінговим бланком здивував: зупинившись на віддалі 1.5 м, намагався прилаштуватися. Прийшлося його відігнати на метр-півтора. На більше він не погодився. Цікаво, пани поплавчаники, як ви гадаєте, чи уявляють реально собі спінінгісти, що таке поплавева ловля. Що для того, щоб вполювати рибу, необхідно її привадити, сидіти тихо, не махати лишній раз вудкою, навіть "не кидати" тінь на водне зеркало. А тут чувак став тобі "на голові" і "свистить" своїм батогом. Реально витримати цей високочастотний свист не так просто. Я протримався близько години. Ось такий був у мене відпочинок.
За це повідомлення автора GOR3 подякували:
ternopil (04 вересня 2016, 22:06)


Активний дописувач
З нами з:
05 листопада 2015, 22:39
Повідомлень: 105
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 04 вересня 2016, 22:04
Не звертайте уваги, якщо, звісно нерви міцні. Бидла достатньо як і серед спінінгуїв так і серед поплавочників та інших риболовів. Мене особисто надзвичайно бісять деякі "паркінсонщики-мормишечники" - оце реальні уроди - тупо чекають коли в тебе починається кльов і відразу ж лізуть зі своїми дишлями. Пофігу, що восени вода прозора і риба шугається кожної тіні - прийшов, зловив дві плотви, решту розлякав і пішов далі, як ні в чому не бувало...
Раніше нервувався, просив, сварився, але коли один недорибак дійшов до того, що вдарив кінчиком своєї вудки по антенці мого поплавка.... Коротше кажучи - практично всі осінні мормишечники мене знають і ближче чим на 5м. не підходять, бо знають, що я тупо закидаю снасть поперек його жилки і мені до одного місця їхні стогони і причитання - нєфіг шастать.
ПС до речі - спінінгіст, який кидає годину на одному і тому самому місці - це не спінінгіст - це дебіл з відповідною рибальскою єтикою.
За це повідомлення автора ternopil подякували:
GOR3 (07 вересня 2016, 10:22)


Новенький
З нами з:
27 червня 2016, 22:07
Повідомлень: 14
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 07 вересня 2016, 10:16
Розсмішили, хоча акценти розставили вірно. Підтримую!
Якби частіше ми звертали увагу на такі речі, повірте, порядку на водоймах було б більше. А то нещодавно один із подібної категорії мені заявив: "Заберіть, б-л, своє вудлище, а то я не можу закинути". Культурне, але всеодно хамство: прийшов пізніше від мене, скоротив дистанцію до божевільного мінімуму, та ще й, бачите, він не може закинути через моє довге вудлище. Ха-ха, я зараз впаду!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 28 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron