Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 6 з 7 [ 91 повідомлень ]
Відкритий чемпіонат Тер. обл. Береговий спінінг. с. Козівка

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 08 травня 2011, 22:08
ну і я відзвітуюся ...
В четверг в негоду поїхали в Козівку на тренування, водойма зустріла нас дощем, сильним вітром, високою хвилею та мутняком. Так що з тренування толком нічого не вийшло, єдине, що для себе подивився на водойму, так як до того ще там небував ніразу. У пятницю ввечері пормоніторив кілька сайтів з погодою, нічого радісного ні в плані комфорту ні в плані динаміки тиску я там не побачив. Вдітися вирішив відповідно по погоді...
Субота, 5 ранку по мене приїзжає Богдан, Сергій вже на "борту" :) Курс на Козівку. По дорозі попили кавки на заправці щоб проснутися (хотя кавою це можна назвати з натягом :( ).
Кілька звилин по 6 ми вже на місці збору. Приємно було зустріти там своїх давніх знайомих, поговорити... Так як старт явно затягувався, вирішили потренуватися біля дамби! ставлю 4г+3/4 жовтий, і на виброс... там далеко рибка не далася чути, а от біля берега одного вдалося вговорити. Далі капітанів запросили на жеребкування, я стартую з зони С, Сергій з В, в Богдана А. Біля пів на дев`яту вирушаємо в сектора.
Вітер трошки є, но не такий сильний, як у день тренування, вода під берегом мутнувата. Сектора зайняті, спорцмени і судді готові... Ракета вистрілює десь у небі... СТАРТ!!!
Починаю із тих же 4г+3/4 жовтий, щоб зрозуміти яка глибина і чи є аномалії дна, пару забросів веєром в межах сектора, глибини толком нема, виражених бровок також. Вішаю мормиху + нарезку сєдобки, кілька забросів, і от в руку чується знайоме і таке жадане Тук-Тук, виважую окушка. Від 0 відійшов, аж легше дихати стало. Пробиваю ще кількома забросами - 0. Починаю бігати, шукати рибу. Змінюю на мормшці різні варіанти сєдобочки. Вже під кінець туру вдається вимутити ще одного. Ракета, фініш. Зважування. По моїх розрахунках я в зоні в пятьорці - вже непогано. Зізвонююся із Сержом - в нього є окушок в заліку. В Богдана баранка :( і тут проходить інфа шо у нас зона С сама рибна... я в шоке.
Переходжу в наступну зону - A. Приблизно розізнав, в яких секторах взяли рибу. Зайняв свій, Старт!!! Короткий заброс, бистро вимотую і бігом займаю вільний сектор, в якому в 1 турі найшли окушка. ВАпираюся у різні варіації мікрухи, різні проводки, нічого. Замічаю вільний сектор поряд із Владиславом Вільгуцьким. В нього діла краще, змальовую приманку і проводку. Як в кінці туру виявилося - мені це не допомогло - баранка за тур!!! :(
Велика перерва, перекусили, поспілкувалися.
Перехід в зону В! Знову впирався в мікруху, бігав по секторах, впирався, слідкував за суперниками... ажіотажу небуло ніякого. Тут і писати отлком нема про шо, таке враження шо риб став на повний ігнор. Знов баранка. Хоча заспокоював себе тим, що на зону за тур виловлено (якщо не помиляюся) всього 3 окуня! В Серьоги також невийшло вговорити полосатого, а от Богдан в 3 турі відловився!
Збір учасників, підрахунок балів і місць, групове фото, жваві спори та обговорення! Прожання з учасниками та водоймою, дорога додому!!!
За цей день я багато чого переосмислив, зрозумів те, про що раніше не догадувався, і надіюся, зробив правильні висновки. Цей неоціненний досвід змагань мені ще не раз пригодиться :)
Хочеться окремо подякувати організаторам змагань, суддям, учасникам, та за тих, куму не байджий цей напрямок у спорті.
Також окрема подяка і РЕСПЕКТ Сергію та Богдану!
Окремо хочеться подякувати Володимиру (магазин "Над ставом") за підтримку та правильний асортимент ходових приманок.

По організації змагань та по суддійству є багато пропозицій, які я надам безпосередньо Голові ТОФРС!
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 11
Evgenovych (08 травня 2011, 23:29), GOR (08 травня 2011, 22:24), Killer (09 травня 2011, 13:51), Pasha (09 травня 2011, 11:14), Rst (10 травня 2011, 00:02), seryoja (08 травня 2011, 22:13), SFox (10 травня 2011, 00:57), under (08 травня 2011, 22:17), КСС (08 травня 2011, 22:58), Паша (09 травня 2011, 08:26) і ще один


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 08 травня 2011, 22:23
написав m1g0r
Окремо хочеться подякувати Володимиру (магазин "Над ставом") за підтримку та правильний асортимент ходових приманок.

також приєнуюсь до подяки.. Дуже поміг тубусом 160см :)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 08 травня 2011, 22:32
написав Володимир
Цікаво, чим рівненчани "порвали" наших ТРГО-1 ? Може будуть коменти учасників з цього приводу ?

Роздуми на рахунок "порвали" чи не "порвали"?
Програли, а не "порвали". Програли команді, яка постійно має досвід в таких змаганнях, яка має консультації від провідних спортсменів України. І не дивлячись на це все команда ТРГО-1 програла всього навсього через невдалий виступ в ІІ турі, по причині розслабленності, можна сказати через "тупу" впевненність в собі( своя водойма і ми все про неї знаємо ), програли через відсутність того досвіду, який в достатку був в наших суперників. Приходить на пам"ять виступ хлопців в І турі Кубку України по мормишці, (самовпевненність, розслабленність), прослідковується якась закономірність. Після змагань вже зроблені певні висновки, хлопці з зауваженнями згідні. Є впевненність в їхніх подальших виступах, плани серйозні і за їхнє виконання ми вже взялися.
Велика подяка нашим срібним призерам- Прокопенку Петру, Кіцаку Віталіку, Глуху Ігорю, всім спортсменам які взяли участь у цих змаганнях.
Слова подяки також хочу висловити суддівській бригаді, Президенту ТОФРС Диді Олегу, Почесному Президенту Шимківу Любомиру Олексійовичу.
P.S. Невелика гірчинка залишилась через те, що більшість Тернопільських спінінгістів проігнорували ці змагання. Хотілось би знати чому?
http://fsfu.org.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 09 травня 2011, 00:31
написав КСС
P.S. Невелика гірчинка залишилась через те, що більшість Тернопільських спінінгістів проігнорували ці змагання. Хотілось би знати чому?


діло в тому шо спінінгістів багато а спортсменів серед них мало. також велику роль (тільки на мою думку)відіграла присутність сильних суперників шо відрізає можливість новичків взяти місця.
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Новенький
З нами з:
28 квітня 2011, 20:39
Повідомлень: 4
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 09 травня 2011, 08:00
В таблиці результатів наші з татом результати перепутано місцями!!!
Семчишин М
Семчишин Р
За це повідомлення автора Дядя_Sem подякували:
seryoja (09 травня 2011, 08:21)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 травня 2011, 08:18
хто з учасників ще побачитить помилки в таблиці прошу відписати тут на форумі щоб повиправляли і залили таблицю вже без помилок
попрошу КСС ще підкорегувати назву команди замість TemFish виправити на Fishing-club (так як на змаганнях висступали і реєструвались саме під цією назвою) на перед вдячний.
Востаннє редагувалось seryoja в 09 травня 2011, 15:15, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 січня 2009, 13:27
Повідомлень: 102
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 09 травня 2011, 10:53
Молодці!!! :good:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 09 травня 2011, 14:02
написав КСС
P.S. Невелика гірчинка залишилась через те, що більшість Тернопільських спінінгістів проігнорували ці змагання. Хотілось би знати чому?

частково можу пояснити чому. Я спілкувався з багатьма рибалками і сам хотів поїхати на змагання. По моїх приблизних підрахунках мало бути десь 2-3 команди з Тернополя 100% але так як організатори змінили дату змагань то ці команди відсіялись по простій причині, що субота в багатьох є РОБОЧА а як не робоча то є в багатьох господарства і тільки в суботу вони можуть поїхати і попрацювати на них. і це я наголошував був на зборах і всі з тим згодились, але чомусь проігнорували побажання і пропозиції.....
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували: 3
Masterok (09 травня 2011, 14:12), parawyt (09 травня 2011, 21:04), seryoja (09 травня 2011, 14:04)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 травня 2011, 14:33
написав rc5
написав КСС
P.S. Невелика гірчинка залишилась через те, що більшість Тернопільських спінінгістів проігнорували ці змагання. Хотілось би знати чому?

частково можу пояснити чому. Я спілкувався з багатьма рибалками і сам хотів поїхати на змагання. По моїх приблизних підрахунках мало бути десь 2-3 команди з Тернополя 100% але так як організатори змінили дату змагань то ці команди відсіялись по простій причині, що субота в багатьох є РОБОЧА а як не робоча то є в багатьох господарства і тільки в суботу вони можуть поїхати і попрацювати на них. і це я наголошував був на зборах і всі з тим згодились, але чомусь проігнорували побажання і пропозиції.....

також трішки зауважень:
Також було бажання поїхати ще в Львів на змагання але це вже заважко було.. хотя б в тиждень розкид по змаганнях зробили і суто по неділях.. графіки на що складають?.. спочатку взагалі накладка вийшла була з львівськими..
Багато учасників також не задоволені організацією.. (знаєм тяжка та справа) але всеж можна було підтягнути.. але вийшло на мою думку гірше чим 2 роки тому.. судді працювали добре за що їм дякуєм.. одне на перед треба було уточнити що з рибою робити.. ато раз так казали раз по другому (рибу ловим як що суддя не вспіває підбігти зважити то в садок і зважуєм пізніше коли суддя звільниться).. і бачив випадки коли учасник зловив окуня і підбігає до судді мол зважити а суддя "чого ти до мене рибу несеш"
далі..
сама водойма.. були ж прідложенія робити в жукові.. думаю там отлічно б було в плані кльова.. тим більше вже договорилися були з власнецею за норм ціну (по 30 грн з чоловіка, а не як львівські в оренду брали).. як мені переказали шо мол як що в козівці проводити то призи кращі будуть (призів не бачив ніби (кубки і грамоти не рахую)).. думаю переможцям було б приємніше ще щось в подаруно получити.. навіть як би прийшлось скинутись учасникам на 50 грн більше, то це не гроші коли сіліконові приманки за пачку дороще коштують..
А так впринципі більше позитивних вражень.. Вибачайте що так трішки в грубій формі критика з моєї сторони, просто висловлюю свої враження.. хочеться ж щоб наша федерація була достойною і трималася високого рівня, як і в спортсменах, результатах також і в організації проведення змагань, ми то свої ми розумієм, а от приїджають спортмени які побачили всеураїнський, європейський рівень і якось наші малі нєдочоти по організації вже виглядають замітно гірше в їх очах..
також ще зауважу про час старту.. на інший раз тре постаратись все суто по графіку..
Ще раз дякую організаторам за старання хоча як кажуть перший блін комом, так як новий голова ТФРС і перший раз організовує таке дійство.. думаю на наступний раз проаналізуєм помилки і проведем все на рівні..
Дякую за увагу, прошу на ображатись за цей пост..
За це повідомлення автора seryoja подякували:
rc5 (09 травня 2011, 14:57)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 09 травня 2011, 20:59
Дуже дякую всім за гарні звіти. От читав і захотілось в змаганнях прийняти участь.
Ну і на рахунок цього:
Цитата:
P.S. Невелика гірчинка залишилась через те, що більшість Тернопільських спінінгістів проігнорували ці змагання. Хотілось би знати чому?

Думаю тут відповідь така сама як і на запитання: "чому більшість Тернопільських водіїв не приймають участі в автогонках ?".
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 5
rc5 (10 травня 2011, 10:22), Rst (10 травня 2011, 00:08), seryoja (09 травня 2011, 21:16), SFox (10 травня 2011, 01:03), soziym (10 травня 2011, 03:11)


Активний дописувач
З нами з:
19 травня 2009, 12:03
Повідомлень: 40

Дякував (ла): 1
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 10 травня 2011, 14:14
Шановні судді і організатори, у мене є до вас питання, і саме воно залишило найбільш неприємний осад після змагань...
Так от, для чого було довго розповідати про те куди складати рибу і що вона має бути збережена до зважування живою і неушкодженою, якщо після зважування ВСЯ риба чемно складалась суддями в кульки і виносилась невідомо куди?
А де пропаганда спортивного лову і шанобливого ставлення до природи?
Це вже якась браконьєрка виходить: зайшли в зони, які підпадають під нерестову заборону, наловили риби, склали в кульки і пішли собі... Якось не дуже гарно. :(
За це повідомлення автора fishkeen подякували: 3
rc5 (10 травня 2011, 14:46), seryoja (10 травня 2011, 21:33), soziym (10 травня 2011, 17:37)


Активний дописувач
З нами з:
07 травня 2010, 14:55
Повідомлень: 65
Звідки: ternopol
Дякував (ла): 10
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 10 травня 2011, 15:27
rc5 це твою писанину треба стерти .А я писав в тему,прикро читати що організатори мали підстроятись під рибаків,що хтось на роботі чи на городі такі собі відмазки,а люди з інших областей взяли і приїхали не зважаючи ні на що.Поверни назад мій коментар,тепер я роблю останнє попередження.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 10 травня 2011, 15:57
Ви трошки забуваєтесь! Читайте правила форуму і пишіть згідно тематики!
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували:
yge0607 (10 травня 2011, 22:58)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 10 травня 2011, 18:37
написав bor_vasya
rc5 це твою писанину треба стерти .А я писав в тему,прикро читати що організатори мали підстроятись під рибаків,що хтось на роботі чи на городі такі собі відмазки,а люди з інших областей взяли і приїхали не зважаючи ні на що.Поверни назад мій коментар,тепер я роблю останнє попередження.

чув що організація взагалі була до дупи .
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .
За це повідомлення автора yge0607 подякували:
seryoja (10 травня 2011, 21:34)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 10 травня 2011, 21:49
написав bor_vasya
що організатори мали підстроятись під рибаків

організатори мали зробити змагання опираючись на графік проведення змагань инших обласних.. а спочатку зробили накладку.. в багатьох людей субота робочий.. не всі ж мають вільний графік і не всім получається вирватисть, відпроситист чи помінятись на роботі в такий короткий проміжок часу.. бо часу і справді було мало через те що як писав вище спочатку планували на 8-ме.. а потім довго переносили на 7-ме..
чому багато людей не приїхали на змагання? це те саме що питати чому в федерацію масово не вступають.. і не будуть вступати і приймати участі.. так як до змагань люди які вступили цього року в ТФРС не побачили ні карток спортсмена, ні обіцяних УТМР квиточків.. того від такого ставлення і не поїхали на змагання.. як я чув "нах воно мені треба", "нема на що дивитись", "водойма погана", "краще в іншу область поїду" і т. д.
За це повідомлення автора seryoja подякували: 3
Masterok (10 травня 2011, 22:32), Rst (11 травня 2011, 09:20), yge0607 (10 травня 2011, 22:58)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 6 з 7 [ 91 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron