Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 9 [ 121 повідомлень ]
Ловля на фідер

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
10 березня 2009, 11:50
Повідомлень: 34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2009, 10:14
Народ привіт всім. :heey: Бачу що ця тема пустує марно. :(
Хоча це досить перспективний вид ловлі. :ops:
Фідер в мене вже років два,але ніяк не можу докінця розловити цю снасть!Певний досвід в мене вже є,але
хотілось би послухати думки інших. :sun:
Пишіть хто які наживки використовує (ефективні),які снасті!
Цікаво буде почути корисні поради :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2009, 11:52
Я сам не фідерщик. Але ось зайди сюди на Буковинський форум - http://rybolov.webtalk.ru/
Тут переважна більшість фідерщики. Детально описані умови ловлі :)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
10 березня 2009, 11:50
Повідомлень: 34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 травня 2009, 22:51
Я на початок взяв собі палку Джексон Оріон 360/90.гр
Мені поки хватає. :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.

Активний дописувач
З нами з:
21 лютого 2009, 22:39
Повідомлень: 52
Звідки: м. Тернопіль
Дякував (ла): 99
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 04 березня 2010, 13:24
Я також захопився фідером.
Ловлю на Терн. озері, на Дністрі. В Івачеві не пробував.
Почитати толкові статті можна на сторінці
http://salapin.ru/article680.html
ще там є обговорення на форумі по фідерам різних виробників.
Або http://feeder.webtalk.ru/
Поки ловлю Братфиш 360см тест 60-120, але заре цікавить шось
серьйозніше
наприклад: Trabucco Proxima CTY Feeder 3.60
бамбарбія кіргуду

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 22 червня 2010, 17:49
Планую купити фідер для ловлі в стоячій воді. Довжина 3,6(1,25), тест до 90-100гр. Порадьте, що можна подивитися і вибрати в нас в Тернополі. Бюджет до 500грн +/-. Дякую.
Зображення

Активний дописувач
З нами з:
21 лютого 2009, 22:39
Повідомлень: 52
Звідки: м. Тернопіль
Дякував (ла): 99
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 23 червня 2010, 11:30
О! Нарешті не тільки хижаки!
З радістю поділюся своїм невеликим досвідом.
З такого бюджету то буде БратФиш або Еліте альянс, але треба уважно дивитися і розпитати про гарантії, потрясти, помацати, роздивится. Та майже як женитися :timeout:
для страховки, бо відносно дешеві і потребують контролю якості. Їх плюс в тому що недорого можна докупити вершинки (крівертіпи) поштучно. І дивись жоб перше кільце від катухи було велике (далі кидатимеш) ну і катушка 3000 мінімум. Моя помилка взяв загрубий шнур (Cormoran 0,18), бери тоньший! течія і дальність закидання впливають. Стійка для фідера: бери розкладну зі змінними "рогачами" максимально високу в розкладеному стані - зручніше буде ловити з різних берегів, при течії і т.д. Коли фідер стоїть вертикально, він аж підстрибує при покльовці (Красота :bravo: ) в нього виходить великий ричаг 3,60 вертикальний і тому при сильній покльовці морени це було ефектно. Плюс фідера - ніяки китайські дзвіночки не турбують живописний спокій української природи і не подразнють рефлекції змарнілих від безклівья рибаків! Це як пістолет ТТ з глушаком, без зайвого шуму, але надійно. :write: Ще враховуй що кормушки 20-40 грам для стоячої води без корму + вага корму (треба поважити щоб точно сказати) будуть важчими (кормуха 40 гр буде як 60-70 гр мінімум). Ще візьми прикормочну кормушку це мінімум грузу але багато прикормки (можна саморобну з сітка або двох спарених по ширині бігудів з алюмінію, пластм.).
Треба мати поводочницю, бо це дуже зручно. При підсіканні можна щось зацепити і обрив, а так оперативоно замінив+різна довжина поводків потрібна для рибалки.
На нічну ловлю спеціальні дзвіночки, або скотч+світлячок на кінчик , або сигналізатор (все залежить від оснащення). Я переконався що фідер універальна штука і дуже задоволений!!!! Ловити можна на класичну фідерну оснатку + добавляти щось від себе (додатковий поводок наприклад), оперативно замінити на пружину, гірлянду та нівіть на живця судачка та щучку ловлять! Доречі можна робити саморобні кормушки (є бажання, час, але не можу знайти листового свинцю) собівартість копійчана (кормушки чорні від Jackson з вертлюжками = 10-12 грн. Фідер
В нас на озері краще весна, осінь (водорості мішають поводку), або ловити в перевірених місцях без зарослості. На Дністрі, Стрипі, на платниках - фідер показував себе просто супер. Покльовку маленької плотвички з пачку цигарок видно добре. Сподіваюся хоч в чомусь порадив тобі своєю писаниною. З повагою, Серьога.
бамбарбія кіргуду
За це повідомлення автора SeriogaR подякували: 3
Babai, Evgenovych, KOwAK (04 липня 2011, 11:13)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 23 червня 2010, 11:51
Сергій дякую за інформацію. Зараз збираюся пробігтися по магазинах подивитися що є. Доречі як на рахунок фідерів від Джексон (н-д Харизма). Можна до 500грн вкластися. Ще бачив Конгери 150-250грн, але якісь вони важкуваті і грубоваті (не сподобались).
Зображення

Активний дописувач
З нами з:
21 лютого 2009, 22:39
Повідомлень: 52
Звідки: м. Тернопіль
Дякував (ла): 99
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 23 червня 2010, 12:44
Якщо будеш на зустрічі-змаганнях 27 числа, то можна подробніше поспілкуватися. А так то про моделі, ціни і наявність питай в Макса з форуму по Спортландії, ще Рибак, а найкраще проїдь і подивися, порівняй. відстані не такі великі. На крайняк інет магазини (але не долік всліпу майже купляєш). А братфишу дякую бо не жалко вбити і потренувався вдосталь. Маю молодшого брата рибака то є кому віддати потім. наприклад заре збираю на якісніший фідер, бо чую що то моє і мені подобається.А на рахунок Джексонів і Конгерів тобі не скажу. То треба взяти і потрусити. Жаль не зміг відвідати виставку рибальську цого року в Києві, ато би щось підказав з наочних вражень. Порий інет магазини. За Мікадо кажуть добре але в нас не зустрічав.
Re: З корисного - порийся на сайті Салапіна там багато корисної інформації (в моїх постах вище посилання) ще маю багато фільмів по фідеру і мені не буде просто ними поділитися з однодумцями. :drill:
бамбарбія кіргуду

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2011, 11:05
Цікавить наскільки по холодній воді ефективне використання кормушки при фідерній ловлі? Чи достатньо грузила і гачка з наживкою?
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 30 червня 2011, 13:23
Доброго дня всім! Я теж спробував ловити на фідер, але три виїзди на терн. озеро результату не дали. Хочу запитатися яка наживка та прикормка ефективні внас на озері?


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 30 червня 2011, 17:39
Доброго дня підкажіть будь ласка можливо хтось мав чи чув щось про
Salmo TAIFUN SPECIAL FEEDER 3.30м, до 90г. композит :drill:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 03 липня 2011, 01:05
і ще таке питаннячко якою ви оснасткою користуєтесь і на яку рибку ну і бажано на якій відстані ловете і яке дно (намула, глина, водорослі. ) :drill:
наперед дякую )) :)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 04 липня 2011, 15:46
Я використовую оснастку "несеметрична питля", досить проста, доступна і ефективна!
Відстань визначаю методом проміру глибини, шукаю перспективне місце, тобто якусь ямку або бровку.Найшовши таке місце, закліпсовую лєску на шпулі щоб закидати постійно на туж відстань і вперед.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 05 липня 2011, 08:02
написав KOwAK
Я використовую оснастку "несеметрична питля", досить проста, доступна і ефективна!
Відстань визначаю методом проміру глибини, шукаю перспективне місце, тобто якусь ямку або бровку.Найшовши таке місце, закліпсовую лєску на шпулі щоб закидати постійно на туж відстань і вперед.


Закліпсовувати то є добре, але що робиш коли ну дуже файна рибка клюне :ops: ? Тут на мою думку 2 варіанти: або зірве кліпсу, або порве жилку. На мою думку "несиметрична петля" буде навіть ефективнішою, ніж "патерностер" про який так всі говорять. Хоча: "На вкус и цвет, фломастеры разные"


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 05 липня 2011, 09:27
Я закліпсовую не жилку, а надіте на шпулю канцелярське гумове кільце складене в двоє , воно добре амортизує і якщо велика риба клюне жилка з під нього добре вихидить. абож гумку можна з легкістю розірвати і нема проблеми.
На рахунок несеметричної петлі я повністю згоден, на мою думку вона є найчутливішою в яку б сторону риба не тягла повідок з наживкою.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 9 [ 121 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron